Je tu nabídka stát se finančním poradcem. Mám to zkusit?

Gabriel Pleska | rubrika: Seriál | 1. 7. 2020 | 7 komentářů
– Prý mě čekají peníze a čeká mě svoboda. – Ano, to může být pravda. Jen nesmíte být z cukru a bát se práce. A to v první řadě práce na sobě.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

3. 7. 2020 11:13, kubas

No jako já s touhle prací žádný osobní zkušenosti nemám, a asi bych na to ani neměl buňky, ale kámoš to dělá, a jediný co tak jsem si musel vyposlechnout když začínal to že to je těžký apod. ale teď už si nestěžuje a furt tam je takže to asi až tak hrozný nebude. A musím trochu oponovat, ale společných známých máme dost, a nikdy jsem neslyšel že by někomu něco doporučoval.

+10
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 7 komentářů)

3. 7. 2020 11:13 | kubas

No jako já s touhle prací žádný osobní zkušenosti nemám, a asi bych na to ani neměl buňky, ale kámoš to dělá, a jediný co tak jsem si musel vyposlechnout když začínal to že to je těžký apod. ale teď už si nestěžuje a furt tam je takže to asi až tak hrozný nebude. A musím trochu oponovat, ale společných známých máme dost, a nikdy jsem neslyšel že by někomu něco doporučoval.
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 7. 2020 9:08 | Gabriel Pleska

Díky!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 7. 2020 16:54 | youda

Když je pro tu práci třeba aspoň maturita tak snad nemusel nejlepší lingvista v Partners překládat No pain, no gain :-D Ale pro cílovku toho článku to asi je potřeba co :-D
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 7. 2020 14:27 | deprese

Citace - Honza / 01.07.2020 12:40

Chápu asi kam míříte, ale vaše vnímání mi připadne trochu černobílé. Svoje výhody to pro někoho zjevně má.
Výhody to má hlavně pro majitele firmy, protože potřebují ovce, které by pro ně makaly, sháněly si práci a vytvářely zisky.:)
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 7. 2020 12:40 | Honza

Chápu asi kam míříte, ale vaše vnímání mi připadne trochu černobílé. Svoje výhody to pro někoho zjevně má.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 7. 2020 11:31 | deprese

Takže, když si sám najdete klienty a práci nemusíte pak být vůbec zaměstnancem Partners, že? Žádné výhody to nemá.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 7. 2020 11:27 | deprese

To jsou kecy, byl jsem kdysi ze zábavy na pohovoru u Partners a jediné co je zajímá, kolik máte známých a jestli jim budete nutit jejich produkty. Nic jiného, žádné vzdělávání ani káva nebyla. :DD
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Milan Zemánek

podnikatel, Miton

Vladimíra Glatzová

advokátka

Milan Zemánek
ÚSPĚŠNOST
66,67 %

z 3 duelů
×
Vladimíra Glatzová
ÚSPĚŠNOST
33,33 %

z 3 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services