Rekord v Účtenkovce: Jediný člověk poslal přes 12 tisíc kódů za měsíc

Petr Kučera | rubrika: Aktuality | 21. 5. 2019 | 7 komentářů
Nejaktivnější hráč Účtenkovky zaregistroval 12 491 dubnových účtenek, z toho 12 096 splnilo podmínky a bylo zařazeno do slosování. Uvedlo to ministerstvo financí na dotaz webu Peníze.cz.

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

16. 7. 2019 15:32, Někdo

Tady se dá pár účtenek povyměňovat:
https://www.bazaructenek.cz/?af=6691

+4
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 7 komentářů)

3. 12. 2019 18:42 | klecan

neni problem prokaza se pri vyhre uctenkou
jako ve sportce
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 12. 2019 18:41 | klecan

neni problem prokaza se pri vyhre uctenkou
jako ve sportce
+1
+-

28. 9. 2019 19:25 | Jirka_987

Není třeba účtenky vyměňovat. Stačí mít přístup k nevyzvednutým účtenkám z nějakého většího supermarketu. Podmínka o tom, že jeden hráč smí registrovat za den jen jednu účtenku od jednoho prodejce se dá velmi jednoduše obejít. Finta je v tom, že se účtenky dají úspěšně zaregistrovat do hry na zcela anonymní emailové adresy bez nutnosti mít registrovaný účet na účtenkovce. Takže si někdo může klidně vytvořit třeba tisíc různých emailových účtů a pak může úspěšně registrovat denně tisíc účtenek od stejného prodejce. Stačí být domluvený třeba s nějakou pokladní z většího supermarketu, která mu stahuje a předává neodebrané účtenky z jednotlivých pokladen. Pak už má práci jen s tím registrováním, a to se zas dá rozložit mezi více lidí třeba v rodině a podobně.
0
+-

16. 7. 2019 15:32 | Někdo

Tady se dá pár účtenek povyměňovat: https://www.bazaructenek.cz/?af=6691
+4
+-

10. 7. 2019 13:51 | njn

verejna lotynka z verejnych penez s tajnym neverejnym vyhercem.... na nove se prislo ze je bingo cinkly jen diky tomu, ze vyherci museli byt v TV jinak by se na to taky neprislo.... proto maji veskere lotynky v CR tajne vyherce rozhodne ne kvuli zavistivcum!!!
0
+-

3. 6. 2019 10:30 | Karel

Asi vím kdo byl ten "rekordman".... já :-) a všechno je samozřejmě trochu jinak než je v článku popsáno....
+1
+-

22. 5. 2019 5:37 | Tomáš Smolík

Už aby to zrušili, jen mě to okrádá o čas, když už nevyhraju.
+2
+-

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  13 424 690 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Poradna

Tým odborných poradců je tu pro vás.

Poslední dotaz: Ojeté auto
Poradna > Spotřebitelská poradna

Otázka: Dobrý den, nastala mi situace taková, že jsem 24. 11. koupil ojeté auto se závadami a bez platné technické prohlídky. Sepsali jsme s prodávajícím smlouvu, kde je určeno, že vozidlo se přehlásí na mě do... více

Spotřebitelská poradna

Doporučujeme

Jak bankrotují státy a kdy přijde na řadu Česko

Jak bankrotují státy a kdy přijde na řadu Česko

Během koronavirové krize to mohlo zapadnout, ale loni „zbankrotovalo“ hned pět zemí. Další...více

Vakcína na dohled. Pojďme si to tedy co nejvíc zkomplikovat

Vakcína na dohled. Pojďme si to tedy co nejvíc zkomplikovat

Největší akci v dějinách očkování hrozí zhatit stejné problémy, kvůli kterým si zbytečně...více

Lituji, že jsem se stala matkou

Lituji, že jsem se stala matkou

Jde o jedno z největších společenských tabu současnosti. Ženy litující svého mateřství...více

Když je i vložka luxus. Menstruační chudoba trápí miliony žen, Česko ji léta ignorovalo

Když je i vložka luxus. Menstruační chudoba trápí miliony žen, Česko ji léta ignorovalo

Místo menstruační vložky staré noviny, hadr nebo toaletní papír? Pro řadu žen a dívek...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Petr Šourek

mediátor a podnikatel, Corrupt Tour

Vladimír Bezděk

ekonom

Petr Šourek
ÚSPĚŠNOST
50,00 %

z 64 duelů
Vladimír Bezděk
ÚSPĚŠNOST
40,68 %

z 59 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.