Finanční poradenství ve franšízách. Vždycky stejně ideální menu

Martin Vlnas | rubrika: Rozhovor | 30. 3. 2019 | 6 komentářů
Před sedmi lety začala finanční skupina Partners budovat kamenné pobočky a svěřovat je do rukou franšízantů. Dnes existuje po celém Česku pětasedmdesát finančněporadenských McDonaldů, které Partners generují třetinu obratu z finančního poradenství. O konceptu franšízových poboček Partners market mluvíme s ředitelem projektu Martinem Hrůšou.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

30. 3. 2019 20:04, Radim

Reklama pro zlodějíčky více než polovina není schopna správně o člověka a stejně dál prodává protože vám to vynáší

+7
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 6 komentářů)

3. 4. 2019 16:30 | Gabriel Pleska

Zakázat McDonaldy?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 4. 2019 12:00 | Lukáš

Co se týče franšíz tak osobní zkušenost nemám, takže se k tomu nevyjádřím ale finančního poradce z jejich společnosti mám. Cca 4 roky, za tu dobu už jsem ho poznal a vím, že pro mě uzavřel produkty, které mají pomoct mě…to, že z produktů má provize je naprosto logické, každý si musí nějak vydělávat, jde o to aby ten daný produkt seděl přímo na vás a vydělávám i vám a to dlouhodobě.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 4. 2019 14:57 | Tony

Franšizová podnikatelská živnost jakéhokoliv druhu je podvod podporovaný nedostatečnou legislativou kterékoliv země. Tedy zlodějny,která umožní krást, aniž by byla nadřízená firma vedena k zodpovědnosti. Hloupý jsou Honzové,co se nechají zlákat lehkým výdělkem a zaplatí to zmanipulovaný zákazník.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 3. 2019 23:00

V čem? Fondy? Jaké? Investiční horizont? Životko? Bez bližších podrobností to zní dost zvláštně. Častokrát je chyba v klientovi. Disclaimer: nemám s jejich firmou nic společného.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 3. 2019 20:04 | Radim

Reklama pro zlodějíčky více než polovina není schopna správně o člověka a stejně dál prodává protože vám to vynáší
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 3. 2019 6:07 | Tomáš Smolík

Já s nima prodělal, už s těmito loupežníky nechci mít nic společného.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Michal David

hudebník a podnikatel

Jiří Pospíšil

politik

Michal David
ÚSPĚŠNOST
50,00 %

z 2 duelů
×
Jiří Pospíšil
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 4 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services