Prepperů je čím dál víc. Chystají se na globální konflikt

Ivan Verner | rubrika: Co se děje | 15. 8. 2018 | 5 komentářů
O přežití obyvatel v extrémních situacích se zajímá i česká armáda. Uvažuje se o návratu branné výchovy.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 5 komentářů)

17. 9. 2018 11:23 | Zbyhněv

:-) jo, a jestli to bude opravdu řádně připravený jedinec (muž či žena) tak přesně s tímhle počítá a je na to připraven.. V krizové situaci vám poděkuje, čerstvé maso vám ušetří zásoby a to které přijde k vám je lepší než které musíte nahánět po lesích.. :-P
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 9. 2018 14:14 | Marek

Až na to, že prepper má základy sebeobrany a zbraň. Skončíte v lepším případě s bodno-řezno u ránou, která vás neohrozí bezprostředně na životě, ale vyřadí vás z boje a pronásledování.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 8. 2018 15:17 | jan

Skvely. Takze pri konci sveta si staci vyhlednout nejblizsiho preppera, vzit ho po hlave cihlou a ziskame kompletni vybaveni...
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 8. 2018 18:14 | Johhny

To Omasta: Nemyslím si, že je třeba vytvářet vize tak konkrétní včetně čísel, tak jak to činíte. Nikdo neví, jak se vše vyvine. Našimi myšlenkami podle mne pomáháme vytvářet budoucnost. Proto je raději držím v optimistickém duchu a zároveň jsem realisticky "připraven" i na horší variantu. Přeji vám pevné zdraví!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 8. 2018 13:17 | Omasta.

Já už se nepřipravuju, protože jsem odkázaný na léky, a bez nich bych nepřežil tak jako tak, anebo spíš bych bez nich ani už žít nechtěl.
Uvědomte si, že až přijde umělá inteligence, tak je jakýkoliv odpor marný. 80-96% obyvatelstva bude muset opustit tento svět. Kdo by chtěl přežít, musel by se stát kolaborantem, tj. pomáhat s ubezdušováním lidí. AI vás najde všude. Zavolá vám na mobil a řekne vám, co máte udělat.
Anebo budou války mezi rozvojovým světem a západem, který mezitím zchudne, a nesvítá naděje, že by to mohlo skončit dobře.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Pavel Kysilka

ředitel České spořitelny

Miroslav Jakubec

podnikatel, Servis Climax

Pavel Kysilka
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Miroslav Jakubec
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services