Výpočet životního minima 2023
Rozšířená verze kalkulačky
Další kalkulačky
Interaktivní grafiky
Kolik bere ajťák, prodavač, bankéř? Nový přehled mezd
Velký mzdový průzkum společnosti Grafton Recruitment zmapoval finanční ohodnocení stovek...více
Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny
Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více
Kde prodávali špatný benzin, naftu nebo LPG? Nový přehled pokut od ČOI
Projděte si seznam pokut za prodej nekvalitních pohonných hmot, které nabyly právní moci...více
Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety
Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více
Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky
Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více
Doporučujeme
Přihlášení k newsletteru
Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.
Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.
Jan Kočka
podnikatel
Tomáš Matějček
podnikatel, Miton

0,00 %
z 0 duelů

0,00 %
z 0 duelů
Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů
Za prací se na Západ už moc jezdit nebude. Možná za demokracií
Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)
Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy
21. 2. 2018 8:34, HonzaV
Prosím, pane Plesko, p. Palatu na tento server (který si podle mne ještě zachoval celkem zdravý rozum a politickou neutralitu) NEPOUŠTĚT. Já mám zcela opačnou zkušenost, než autor: tahle země se může velmi rychle stát azylovou zemí pro Němce, kteří situaci ve své vlastní zemi vnímají jako dlouhodobě neudržitelnou. Přesouvají sem aktiva (zakládají podniky), kupují nemovitosti, učí děti česky. S několika obchodními partnery, když se bavím, tak se podobnými názory netají (byť nejsou takhle akční, zatím).
Na jednu stranu mě atraktivita ČR pro tenhle typ lidí těší, na druhou si říkám, to je konec, když už ze západu se bude utíkat sem. Možná jim budeme moci splatit morální dluh, když oni přijali české emigranty v r. 1968... i když bych byl radši, kdyby mohli zůstat doma.
Příspěvek s nejvíce zápornými hlasy
22. 2. 2018 13:50, Jezevec
Mistr za 25.000? Když nastupní plat na kasu do Lidlu je 30? No panejo, ty musíš bejt mistr! Asi mistr světa?
Zobrazit celé vláknoSkrýt celé vlákno
Další příspěvky v diskuzi (celkem 13 komentářů)
28. 5. 2019 8:10 | Petr
26. 2. 2018 6:24 | Simir7
23. 2. 2018 2:23 | Paul
Zobrazit celé vláknoSkrýt celé vlákno
23. 2. 2018 0:56
Zobrazit celé vláknoSkrýt celé vlákno
22. 2. 2018 16:48 | mai
22. 2. 2018 13:53 | Gabriel Pleska
Zobrazit celé vláknoSkrýt celé vlákno
22. 2. 2018 13:50 | Jezevec
Zobrazit celé vláknoSkrýt celé vlákno
21. 2. 2018 20:18 | Paul
21. 2. 2018 14:03 | Kája
21. 2. 2018 13:07 | D
21. 2. 2018 8:34 | HonzaV
Na jednu stranu mě atraktivita ČR pro tenhle typ lidí těší, na druhou si říkám, to je konec, když už ze západu se bude utíkat sem. Možná jim budeme moci splatit morální dluh, když oni přijali české emigranty v r. 1968... i když bych byl radši, kdyby mohli zůstat doma.
21. 2. 2018 7:42 | Lubomír Čáslava
21. 2. 2018 6:39 | Tarzan