Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 226 komentářů)

13. 4. 2017 16:56 | Šimpl

Taky možnost řešení, ale je to celkem rychlá směrnice jak skončit na ulici s ničim, takže s rozumem a mít raději nějaký železný rezervy. Mně poradili, takže je teď mám.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 2. 2017 11:05 | testik11

Lepší je ty peníze propít, projíst a procestovat svět než dát jedinou korunu do fondů.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 1. 2017 8:46 | SprávŇÁK

Souhlas! Vybral jsem fondy, dostal fondy a spokojenost...:) Možná zlato ale jeeště ho prověřuju!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 12. 2016 15:22 | Roman Nový

Já nevím, proč tu všichno píšou negativa, tak pokud chci ivnestovat, nebo spořit, tak si přece každý předtím zjistí podmínky a vybere si tu nejlepší společnost nebo ne?
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 12. 2016 17:06 | Dana Horná

Prý platí nový zákon u půjček. Zamená to, že bude těžší si půjčti, to je teda zase novinka. Co s tím?
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 11. 2016 14:53 | Ktk

Ono se to od prosince změní, díky bohu. Už žádná nová smlouva, nová provize a tak....Prostě UTRUUUM!!!!
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 10. 2016 21:34 | Kamil

To jste měl teda štěstí. Placením živokta přijdete o peníze tak jako tak. To ty prachy raději rvát do penzijného připojietění. Když přijde zdravotní problém je v pojistných podmínkách dost kliček aby nemuseli plnit, nebo tu sumu pořádně osekali.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 9. 2016 23:25 | PeTe

K diskuzi ohledne zporostredkovatelu. Nezatracoval bych je pausalne. Zdrarma mi kdysi vyridili hypoteku s podminkami lepsimi nez bych si sehnal sam. Cele papirovani kolem se scvrklo na jednu navstevu a podpis vseho. Jen jsem musel osobne na katastr, ale i to by za me za 500 Kc udelali. Nedavno mi zase zaridili uver, zadna enormni vyse, ale do 2 dnu byl na ucte. Opet zdarma. No a ze mi k tomu nabidli i pojisteni a investovani, ktere jsem odmitl, to byla asi tak jedina cena, co jsem za to zaplatil - cca 10 minut casu.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 8. 2016 17:33 | Dana H.

Asi jste narazil na špatného poradce. Ale na tu svoji nedám dopustit. Potřebovala jsem hypotéku,zařídila mi ji. Chtěla jsem šetřit dětem, peníze se mi pěkně hromadí. A navíc přijde za mnou až domů, večer po práci, nemusím se hnát do banky během svojí pracovní doby. A přisla i o víkendu, když bylo potřeba něcvo rychle vyřídit. Tomu říkám servis. Takže za mě palce nahoru!!!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 8. 2016 14:36 | Xxx

Od vás raději nic...banda předkupníku...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 8. 2016 14:30

Máte pravdu. Zákon by mě vyčistit trh od poradců, kteří chtějí jenom vydělat. Také funguji jako poradkyně a na změnu se už chystám tak, že mám provizi za IŽP rozložebnou do několika let. Se svými klienty mám dlouhodobé vztahy a tak mi nevadí, že nedostanu peníze okamžitě. Chci, aby všechno klapalo a byli spokojení. Jen tak můžu podnikat dlouho :)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 8. 2016 18:56 | karlička

Teď už se něco na všechyn rádoby poradce něco chystá - nový zákon. To jsem zvědavá, co budou dělat, až jim provize za životko strhnou, všichni utečou a budou se radši konečně valit jinam!
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 7. 2016 16:27 | Lucy

Ať je v Partners jakýkoliv bordel, taky si nemyslím že by Babiš bylo to správné řešení. Měl by si zamést špínu před svým vlastním prahem.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 7. 2016 14:01 | Lucy

Je, ale znala jsem pána co měl 6 dětí, měl 3 práce aby je uživil a když zemřel u autonehody, zůstaly děti s mamkou bez zajištění. Taky jsem měla možnost vidět pár opravdu hloupých pojistek. Například platil 2000 měsíčně, byl to hlavní živitel rodiny a pojištěný byl jen na 100 000! A to jen dodám, že tam měl uvedeno jak má umřít. Při nehodě ale musí umřít na místě, když umře v nemocnici ( což je celkem časté ) tak nedostane rodina vůbec nic. To není o poradcích, někdy si stačí smlouvu přečíst a na tyto věci se přímo zeptat.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 7. 2016 13:54 | Lucy

Hmm, přítel se to také snažil dělat poctivě. Byl manažer a měl pod sebou hodně lidí. Všechny smlouvy šly přes něho a když se mu nějaká nelíbila, tak ji prostě nepodepsal. To se bohužel jeho nadřízeným nelíbilo. V práci pak trpěl, na začátku měl ideály a chtěl lidem pomáhat. Skončil sám, už ho nebavila neustálá buzerace od nul, které neuměli nic vybudovat jen brát a nic nedávat zpět. většinou bývalí odpadlíci z OVB, kteří si sebou do Partners přinesli celou předešlou strukturu a šli tedy hned nahoru bez jakékoliv dřiny a práce s novými lidmi. Někdy se přítel vrátil a měl veselou náladu, že měl pohovor se super člověkem, který se pro tuto práci hodí. Pak však šli na přednášku k řediteli a nadřízenému manažerovi. Samo přišli pozdě a začali do lidí hustit ne ideály ale jen prachy, makat a prachy. Prostě charakterní člověk vstal a odešel. A to byla poslední kapka a už to nemohl dále snášet. Chtěli se ho zbavit a neustále si něco vymýšleli, ale to jen proto, že kdyby neodešel, tak by ho další měsíc povýšili a oni by přišli o jeho provize. Je to dle mne banda chamtivých lidí a jestli patříte k těm slušným, tak Vám radím neodcházejte. Do roka tam pošlou své lidi, Vaším "věrným" klientům vše zruší a vy budete platit za storna. Je jim jedno, že jste pro ně dřela, vydělala jim peníze a dokonce do nich další vložila, oberou Vás a vůbec jim to nepřijde amorální. Však si někdy přečtěte tu tlustou smlouvu, kterou jste musela podepsat.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 5. 2016 16:17 | Jaroslav

Asi jsem divnej, žádnou pojistku nemám... Nejlepší ochrana před životem je smrt. :D
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 5. 2016 16:29 | VENA

Poradci potřebujou přebouchat pár lidem pojistky, tak se prostě snaží nahodit udičku :)
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 5. 2016 15:48 | Lada

Všicchni poradců nadávají kvůli životnímu pojištění. Mě to přijde jako takový druh pasivního hazardu. Dát tolik, co do pojištění na sportku, tak má člověk šanci se dostat k penězům, i když se mu nic nestane. je docela morbidní "vyhrát" nějaké peníze v momentě, kdy se mi něco stane.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 4. 2016 12:32 | Lucie

To můžete říct o každém. Já teď na svoji poradkyni nedám dopustit, i když jsem se nechávala dlouho přesvědčovat a vybírala jsem dlouho. Ale jsem za ni ráda. Pomohla mi s hypotékou, když jsem chtěla ocdejít od stavební spořitelny a nechtěli mě pustit. Teď se s ní radím o pojistkách i o šetření a peníze pěkně přibývajíé :)
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 3. 2016 13:59 | Zigi

Partners nemá s finančním poradenstvím nic společného. Je to banda zlodějů a podvodníků, kteří využívají lidské hlouposti. Hlavně musí potenciálním klientům nabízet životní pojistky a z vlastní zkušenosti vím, že dokonce první dva měsíce zaplatí ,,finanční poradce´´ (obyčejný blbeček) za klienta a shrábne tučné provize. Už by se měl pan ministr financí Babiš probudit a zatrhnout tyhle nezákonné podvody. A úplně nejvíc mě nasralo, když jsem měl přes podvodnou firmu Partners uzavřené investice a finanční poradce prý senior director Miroslav Rája mně radil abych ještě navýšil investování v době kdy investice šly do háje a sám sobě investice ukončil. To dokáže člověka vážně nasrat. Taky na něho podám trestní oznámení.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Miroslav Singer

bývalý guvernér ČNB

Radovan Vítek

podnikatel, CPI Group

Miroslav Singer
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Radovan Vítek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services