Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 225 komentářů)

2. 8. 2018 12:02 | KamilMádl

Dnes se vše točí jen kolem pěnez. Obětovat svůj čas je to nejmenší jak si usnadnit nějaké problémy s financemi spojené. Poradce kterého jsem poznal v partners pobočce mi už 2 roky nahlíží do rozpočtů a umí mi s věci poradit.
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 7. 2018 12:37 | Tomáš

Já se k vám přidávám. Jsem v péči poradce už 5 let a nesetkal jsem se s ničím co by na mě negativně působilo. Pro mě i neřešitelná situace byla vyřešená.
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 5. 2018 14:00 | La-Kort

Nečetl jsem si to tady celé, ale Partners jsou jednička na trhu ve finančnictví alespoň podle mě. Takže já doporučuju a zkušenost mám kladnou.
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 3. 2018 10:46 | JanV.

Když jsem chtěl před lety začít investovat do nemovitostí věděl jsem, že to obsahuje nějaká rizika. Poradce se kterým jsem začal vyjednávat právě z této společnosti mě upozornil na dost nedostatků které jsem málem přehlédnul. Proto si i nadále vyslechnu jeho názor když přijde s něčím novým.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 1. 2018 11:03 | Mario

To jsou podle mě rozumná slova! Člověk má v první řadě myslet na svojí rodinu a až potom na sebe. Že vám někdo řekl jak a pomohl s tím je v dnešní době rada nad zlato. Raději způsobilého poradce než skončit s holým zadkem .
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 12. 2017 9:13 | Petr Brož

Až po založení rodiny jsme s manželkou kontaktovali poradce. Chtěli jsme aby děti byly rozumně zabezpečené a aby to mělo nějaký smysl. I dnes nám hlídá finanční situaci a to už je to pár let zpátky.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 12. 2017 10:26 | Tondy

Naprostý souhlas Romane. Každý má právo své volby. Taky když jsem chtěl začít investovat jsem si nejdřív zjistil všechny potřebné informace, jak o společnosti ke které půjdu tak o samotné investici a pak už to bylo moje rozhodnutí. Tím se dostávám i k tomu, že mě se partners zamlouvali hned.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 11. 2017 14:20 | Jan

Raději peníze investuji a budu spořit než abych je utratil za naprosto zbytečné věci. To jsem věděl už kdysi, ale nevěděl jsem kde to bude fungovat. Poradce mám už léta.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 10. 2017 16:50 | MartinCalet

Píšete to správně. Je to jako v každém jiném oboru člověk dá vždycky na toho kdo už má něco za sebou a plave v tom jak ryba ve vodě. Neříkám, že jsou lidi hlupáci když si jednou na vlastní triko ale pak at se nediví, že jim něco nevyjde. I po mých zkušenostech co vím o partners můžu přikyvovat, že se jedná o solidní podnikatelé.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 9. 2017 11:32 | Fedy

Zdenku máte pravdu. Ale nebral bych to zase až tak černě, že každý čech má takový přístup k poradcům. Podle mě tam jde o to, že si ty lidi chtějí prověřit. Přeci jen méne finančně gramotný člověk má alespon rozum v tom, že své finance chce vložit do rukou někoho kvalitního. Já za tímhle hledal léta praxe. I když to možná nehraje takovou roli, tak jsem chtěl někoho opravdu znalého ve svém oboru. Měl jsem u partners jistotu toho, že se mě ujme kvalifikovaný člověk. To podle mě hraje velkou roli v rozhodování zdali s někým spolupracovat, nebo si jet na vlastní triko.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 8. 2017 16:10 | Klaudie Pirkova

Nám Partners opravdu pomohli. Jelikož maminka měla vážné zdravotní komplikace, tak jsme jí stihli nechat změnit pojistku, která se vázala právě na komplikace které se můžou vyskytnout. Díky tomu, ted víme, že budeme mít na potřebné věci, které v nejhorším případě budou potřeba zaplatit. Za ten klid to opravdu stojí.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 8. 2017 9:02 | Zdeněk

Znáte lidi, dokavad si sami něco nevyzkouší mají plnou pusu řeší a skutek utek. Sám sem toho byl svědkem. Můj kolega si jen stěžoval na pracovníky v bankách, že sním nedokážou slušně vyjednávat a když jsem mu několikrát říkal, že mu můžu doporučit pána od partners neslyšel to, ale jak to dopadlo? Samozřejmě kontakt dostal, klasický přístup čechů.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 4. 2017 16:56 | Šimpl

Taky možnost řešení, ale je to celkem rychlá směrnice jak skončit na ulici s ničim, takže s rozumem a mít raději nějaký železný rezervy. Mně poradili, takže je teď mám.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 7. 2017 14:53 | Martinn

Souhlasím s vámi Romane. Pokavad má někdo nějaký problém s jakoukoliv společností, tak ho nikdo nenutí aby sní vyjednával. Každý má právo na svoje rozhodnutí, pak nepochopím také ty negace. Naše sousedka, která strašně znalá ve světě poradenství, politiky a nevím ještě čeho všeho(samozřejmě v uvozovkách) strašně řešila, kdo byl ten člověk co k nám chodil párkrát večer domů, ale vysvětlovat jí, že se jednalo o pána z partners jsem neměl chut a ani náladu. Až jednou kdy se sama nás zeptala, tak jsem jí to řekl a přitom na mě vychrlila jestli bych jí nedal číslo, že má teď docela problém kvůli jedné pojistce, kterou má uzavřenou její manžel a najednou jí to bylo dobré. To jsou přesně ti lidé, kteří nic nezkusí, ale už kritizují.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 7. 2017 13:49 | Kristián

Co vím já tak se dá odkládat i menší částka než je zrovna těch 1500 kč, nemluvím teď konkretně o fondech, ale nějaké jiné spoření třeba. Jde o to, že právě třeba ty rodiny, které žijí od vyplaty k vyplatě mají na to, aby si třeba kupovali cigarety, je to ohraná fráze ale je to tak. Místo toho aby si nechali vypracovat peněžní plán a viděli jak se svými penězi nakládají, tak na to kašlou. Přijde mi to jako lehkomyslnost, kor když existují právě lidi jako jsou ti z partners, kteří vám v tomhle dokážou otevřít oči a takový plán vám bez problému vypracovat, pak by i víc lidí vidělo jak jde s penězi naložit a šetřit.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 7. 2017 14:08 | Marián

Podle mě spousta lidí, kteří žijí od výplaty k výplatě ani těch 1500 nemají na to aby to ukládali měsíčně někam do fondů, nebo spořili. My se ženou jsme s Partners začali spolupracovat asi před 4 roky kdy jsme chtěli jít do hypotéky, pak se nám do toho narodil syn a až teď jsem rád, že se můžeme finančně nějak odpíchnout a máme někoho kdo nám s tím pomůže. V dnešní době by měl podle mě každý myslet na budoucnost, jinak to stáří bude jen přežívat ne si ho užívat.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 6. 2017 15:04 | Vojtěch

Kamarad, který dělá u partners už asi 7 let, semnou probíral moje spořící účty a to jak sebe samotnýho jistím do budoucna a když jsem mu řekl, že nijak tak zíral :D Doporučil mi investovat do podílových fondů a jelikož je to kámoš, tak jsem neměl důvod to nějak dopodrobna zkoumat a vlastně ani nesouhlasit. Měsíčně posílám 1500, což mě osobně nějak nevytrhne a už teď je moc hezký vědět, že tam mám vážně pěknou částku, která bude narůstat.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 6. 2017 15:58 | Matej

Musím souhlasit. Každý člověk má právo na svoje rozhodnutí. Abych řekl pravdu ve světě financí moc zběhlý nejsem, takže na doporučení jsem partners kontaktoval sám. Já osobně jsem nikdy nic nespořil jen jsem si nechal peníze válet na účtu což je asi ta největší blbost, hlavně po schůzce se mi to potvrdilo. Řekl jsem si mojí slečně, která semnou spolupracuje už cca 2 roky, jaké mám plány do budoucna a ona mi sestavila můj finanční plán plus zařídila penzijko.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 5. 2017 15:44 | TomasŽ

Ono asi každý si myslí něco jiného a podle mě je to na člověku kam kdo bude investovat svoje peníze. Já beru za rozumné si nechat poradit, což jsem si taky od partners nechal, a samozřejmě i podle svého zvážení jsem si zvolil co bych si nejraději založil, potřeboval jsem jen radu, kam by to bylo nejvýhodnější a tu jsem dostal a k tomu jsem se skoro nemusel o nic starat protože to bylo vyřešené aniž bych u toho musel „asistovat“.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 5. 2017 12:52 | JardaSouk

Souhlasím s Romanem. Myslím si, že když člověk nechá nahlednout někoho do svých financí a chce nějak poradit, tak by si měl zjistit co nejvíce informací o tom kam půjde. My jsme neměli žádný problém, dostali jsme na doporučení poradce od partners, který kdysi zařizoval hypotéku na chalupu mé tchýni a tchánovi a my s ním jsme do dnes spokojení když jsme potřebovali také poradit s hypotékou, tak se nám o to postaral.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Milan Zemánek

podnikatel, Miton

Petr Zahradník

ekonom

Milan Zemánek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Petr Zahradník
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services