Kdo je kdo v pojišťovně: likvidátor

„Naživo“ uvidí svého likvidátora dnes jen málokdo. Největší pojišťovny rozdělily proces likvidace pojistné události do několika etap, aby se minimalizovaly případné podvody. Zatímco dřív likvidátor řešil pojistnou událost od začátku do konce, dnes se zabývá jen poslední fází procesu.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

22. 9. 2013 13:35, klient

Paclík, zvaný též mezi lidmi prclík, je jen protekční lempl, a to, že vedoucího likvidátora v pojištovně dělá lempl vzděláním automechanik, potvrzuje póvl z Allianzu. Tůmová pak jen prdovlezka, která si může jit onanovat jinam, nikoliv na internet.

S debilama z Allianzu nikdy!!!!!

+19
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 12 komentářů)

2. 9. 2019 16:48

S touto pojišťovnou velice špatná zkušenost,auto na odpis,havárku zavinil řidič,který je u této pojišťovny.Vše si musíte vyřídit sami,stále Vás přepojují,provolaných spoustu peněz a zajistit náhradní vozidlo-ANI NÁHODOU.S likvidátorem se spojíte a čekáte,až se uráčí...Tato pojišťovna nemá žádný kladný bod,pryč od ní a rychle!!!!!!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 10. 2016 20:06 | Alexandr

Dobrý den, hledám školení likvidátorů pojistných událostí (auto)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 9. 2013 13:35 | klient

Paclík, zvaný též mezi lidmi prclík, je jen protekční lempl, a to, že vedoucího likvidátora v pojištovně dělá lempl vzděláním automechanik, potvrzuje póvl z Allianzu. Tůmová pak jen prdovlezka, která si může jit onanovat jinam, nikoliv na internet.
S debilama z Allianzu nikdy!!!!!
+19
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 5. 2012 22:45 | rd

jak to dopadlo ?
vím ,že pkud chzch to zrušil do dvou let nedostanu nic ,další je ,že něco se spotřebovává na rizika a něco se spoří a tam jde zadat 2,4 na pevno ! doufám ,že to tak je !!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

31. 10. 2011 18:17 | Marek

Dneska jsem se po trech letech placeni od pojistovny Alianz s produktem pojisteni rytmus dozvedel ze po mesicni splatce 1394 kc cca jsem zaplatil 54000 kc dostanu v pripade vypovedi jen 7000 kc. Prej moje chyba ze jsem si neohlidal investicni fond ktery je momentalne v minusu a pojisteni urazove proste nevracej.... no jeste to budu resit, se mi to nezda
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 6. 2011 10:50 | Linda

Taky mám špatnou zkušenost s touto pojišťovnou. Snaží se vyšťourat cokoli, jen aby vám nedali peníze. Člověk je těhotnej, má pár korun mateřské a tak si myslí, že aspon pojistka mu pomůže, když se něco stane a nakonec podraz. Raděj dávat peníze do strožoku.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 6. 2011 10:40 | Jana

Jediná možnost je soudně, ale kdo na to má žaludek, když čeká miminko. Jsem ráda za tyto informace a pojistku určitě neuzavřu a budu pojištováky prášit od baráku. Fuj
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 6. 2011 10:37 | Renata

Chtěla bych všechny těhotné maminky varovat před pojištovnou Allianz a konkrétně životní pojištění Rytmus. Pojišťovák se vás snaží přesvědčit, že si můžete v době těhotenství pojistku uzavřít a když budete muset zůstat v pracovní neschopnosti, tak, že budou plnit. Ale pravda je jinde. Udělají z vás podvodníka, že si záměrně uzavírate pojištění v těhotenství. Já jsem si bohužel toto pojištění uzavřela a bohužel se stalo, že jsem ze zdravotních důvodů skončila na rizikovém těhotenstí. Když jsem po pojištovně chtěla plnění, tak mi volala likvidátorka a arogantně se mnou mluvila a dost nevybíravým zbůsobem rozebírala můj zdravotní stav. Ještě se mi vysmála do telefonu a sdělila, že nic nedostanu. Po tomto jednání jsem skončila v nemocnici se špatnými ozvy mého dítěte. Proto dávám okamžitě výpověď, abych neohrozila zdraví svého dítěte. Dejte si pozor jsou to podvodníci!!!!! Jen po vás chcou prachy, ale vždycky to udělají tak aby vám nikdy žádný peníze nedali, když se vám něco stane. Je to o zdraví.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 4. 2011 23:34 | Andrea

Jak rychlá byla likvidace?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 4. 2011 8:20

Citace - xyht / 21.04.2011 17:52

nedávno mi allianz proplácela škodu na vozidle způsobenou jwjím klientem . škodu jsem nahlásil proplatit rozpočtem přišla mi určitá částka bez jakéhokoliv výpočtu odůvodnění soupisu počkozených částí vozu atd.. zkrátka dlw mého pohledu arogance moci bez nároku na informace..hnus..allianz

To bylo vaše "poprvé", že. Žádná pojišťovna neposílá detailní rozpis hrazených dílů a prací, jde-li o likvidaci rozpočtem.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 4. 2011 21:44 | Věra Tůmová

Dobrý den, pokud máte pochybnosti o způsobu likvidace a výplaty Vaší pojistné škody, obraťte se přímo na oddělení stížností pojišťovny Allianz. Tam by měli Vaší událost znovu posoudit. S pozdravem VT
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 4. 2011 17:52 | xyht

nedávno mi allianz proplácela škodu na vozidle způsobenou jwjím klientem . škodu jsem nahlásil proplatit rozpočtem přišla mi určitá částka bez jakéhokoliv výpočtu odůvodnění soupisu počkozených částí vozu atd.. zkrátka dlw mého pohledu arogance moci bez nároku na informace..hnus..allianz
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jiří Rusnok

ekonom a politik

Karel Schwarzenberg

politik

Jiří Rusnok
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 4 duelů
×
Karel Schwarzenberg
ÚSPĚŠNOST
50,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services