Diskuze - Nemáte na splátky? Poradíme, kde hledat pomoc

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 56 komentářů)

20. 9. 2023 14:35 | Filip111009

Dobrý den měl bych prosbu jsem student 18let mám brigádu ale nedolozitelnou Začal jsem s podnikáním a potřeboval jsem nějaké vybavení měl jsem nějaké peníze bokem a za to koupil vybavení bohužel to nestačilo na vše tak jsme si vzal dva 30 denní úvěry o ceně 20000kc ale nějak to nefunguje a ty úvěry každý měsíc dokládám a platím za odklad strašně moc a bohužel ted nemám na odložení tak bych chtěl poprosit zda by se nenasel někdo kdo by prosím půjčil 20000kc samozřejmě se smlouvou a splátkový kalendářem abych je mohl zaplatit a splacel tady měsíčně nedela mi problém 2500 Kč měsíčně. Predem děkuji Ptacek
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 9. 2023 8:08 | Tereza123

Dobrý den, také se přidávám s prosbou o půjčení 150 000 Kč. Jsem zoufalá. Nabrala jsem si nebank. půjčky a teď to nezvládám platit, platím jen samé úroky a uroky. Vydělává si slušne peníze, takže by pro mě nebylo nemožné splácet třeba i 10 000 Kč a kdyby byly peníze na víc, tak bych je použila samozřejmě na splátku. Vím, že je nás takových spousty a kdyby mi někdo pomohl, tak by to byl zázrak, ale zkusit jsem to musela. Hezký den přeji! Tereza
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 8. 2023 11:39 | Danny

Dobrý den ,potřebovala bych půjčit 350 000 Kč abych se dostala z těch nejhorších dluhu ....Vidina peněz mě zaslepila a dostala do nejhorších dluhu...Nikdy jsem neměla exekuci ani insolvenci....své závazky se snažím splácet ani prodlení se splátkou ,ale když to teď tak počítám ,už to asi nezvládnu . Konsolidaci mi nechtějí nikde dát ,mám 4 letou dceru a v dnešní době výdaje jen narůstají a já už nevím kudy kam ...Nechci se dostat do registru dlužníků ...Děkuji za pomoc
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 8. 2023 17:18 | Markeeet

Dobrý den, potřebovala bych půjčit 120000 na menší dluhy. Zkoušela jsem to všude možné a nikde mi nechtějí půjčit. Zaměstnaná jsem a opravdu bych potřebovala pomoct. Kdyby se někdo našel kdo by mi pomohl tak budu vděčná za každou pomoct. Děkuji
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 6. 2023 18:11 | Luna2323232323

Dobrý den,náhodou jsem narazila na tuto diskuzi,sama jsem hledala v zoufalství co dál,dovolím si i já touto cestou zkusit najít pomoc..jsem se vlastní vinou ocitla v dluhové spirále mikropůjček,dluhů,stále si to vyčítám a nevím jak dál z této situace,jsem zaměstnaná,mám invalidní důchod 1.stupně,k. tomu se starám o vážně nemocnou dcerku v 3 st.závislosti,nechci lítost,je to vše má vína a vše si uvědomuji,nevím jak z tohoto vůbec ven,nenajde se prosím dobrá dušička,potřebovala bych 160tis. a splácet jen jednu částku,takle už dál nemohu,vím,že nejsem jediná,která má problémy z dluhy,ale stále věřím v dobro lidí,když já sama sem selhala.Chci jen opět žít bez dluhu,toto je doslova peklo!A chci si užívat vedle své dcery!A né být troska nervů,musím byt já ta silná i po tom všem…doufám…věřím.Prosím jen mě neodsuzujte v diskuzi,toho špatného na bedrech mám naloženo dost.Děkuji
+15
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 5. 2023 11:13 | Nikinka

Dobrý den, nemůžu se vymotat z kolotoče splátek, konsolidaci mi nechtějí nikde schválit. Co mám dělat?
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 5. 2023 20:23 | TerkaK

Dobrý den, jsem maminka po mateřské dovolené a začala jsem pracovat, jenže při mateřské jsem si brala nebankovní půjčky a teď jsem se v tom zamotala a nejde z toho ven.. nenašel by se zde někdo, kdo by mi půjčil 80 000 s měsíční splátkou? Ať můžu vše zaplatit a mít se synem konečně klid. Platila bych jen měsíčně splátku od někoho, kdo by třeba půjčil... Děkuji jestli někdo odpoví.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 5. 2023 14:46 | ddomes

Dobrý den potřeboval bych půjčit 120000 na menší dluhy. Zkoušel sem to všude možné a nikde mi nechtějí půjčit. Zaměstnaný jsem a opravdu bych potřeboval pomoct. Kdyby se někdo našel kdo by mi pomohl tak budu vděčni za každou pomoct. Dekuji
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 4. 2023 14:34 | Andy92

Dobrý den, budu další co prosí o pomoc, u bank už to není možné, mi poskytnout konsolidaci nebo úlevu od toho kolotoče do kterého jsem se zamotala splátky převyšují plat.. a díky bývalému příteli který neplatí na syna výživné jsem do toho ještě přiložila, občas si říkám kéž by šel vrátit čas a člověk mohl začít znova nebudit se se strachem z čeho splátku pošlete. Díky za případné rady..
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 4. 2023 21:13 | Kopr

Dobrý den..dostal jsem se do dluhové spirály u nebankovních půjček..dělá mi to celkem 110.000...našel by se někdo kdo by mohl pomoct a půjčit ať se můžu zbavit toho dluhového kolotoče? Zaměstnaný jsem splácet 1 půjčku zvládnu...děkuju mockrát za jakoukoliv pomoc...
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 3. 2023 18:21 | Ondra333

Zdravím mám problém ocitl jsem se v 6 půjčkách měsíčních(Zaplo a spol.)a mám dvě hypotéky a jedno stavebko něco kolem 2,8 milionů plus ty malé půjčky,mám nemovitost kterou prodávám za 4,8 milionů ať můžu vyplatit všechny půjčky může mi někdo pomoci?nebo refinancování?kdyby někdo poradil jsem zaměstnanec,a jsem vdovec mám v 7 letého syna... děkuji
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 3. 2023 6:36 | Elza381

Dobrý den, potřebovala bych pomoct, potřebovala bych půjčit 100 000 abych splatila menší půjčky a vše zase zvládala. Banky ani nikdo jiný už mi půjčit nechce a konsolidaci mi také nikdo nechce dát. Za každou pomoc budu vděčná. Děkuji
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 2. 2023 14:12 | Bob26

Dobrý den, potřebuji pomoc jsem v dluhovem kolotoči.a smlouva mi končí v práci. Takže mi teď žádná banka nedokáže pomoc. Potřeboval bych 90 000,- abych ty dluhy splatil a mohl splácet jen jednu. Kdyby byl někdo ochotný mi pomoc, budu mu za to moc vděčný. Přeji hezký den
+12
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 2. 2023 19:49 | Endy

Dobrý den, mám dotaz? Všichni tady co píšete, pomohl Vám někdo. Já jen, že píšete, že pošlete číslo účtu. Já myslela, že je to poradne a ne charita. Pomohl Vám někdy někdo? Mě všichni co mi říkali, že mi pomůžou, tak mě ještě nakonec obrali. Samozřejmě každý máme nějaké dluhy.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 2. 2023 6:50 | Berky

Dobrý den , chtěl bych vás tímto poprosit o pomoc se splácení mého úvěru . Dostal jsem se dluhového kolotoče , ze kterého nejde ven . S přítelkyní jsme si vzali úvěr na byt 1,7 M se splátkou 23000 kč . Máme 3 roční dcerku a už nevíme jak dál kdyby byl někdo tak hodnej a pomohl nám se z toho dostat byli by jsme moc vděční . Děkuji
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 1. 2023 13:13 | Pulec26

Dobrý den,nutně potřebuji 70.000kč na doplacení menších půjček ?? Tím bych se dostala ven z kolotoče splátek ?? Pomůže někdo ?
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 1. 2023 15:07 | JK77

Zdravim vsechny! Nenašel by se někdo,kdo by půjčil 3000? Předem děkuji za ochotu!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 6. 2022 19:43 | Lukáš

Dobrý den. Jsem ve spirále z které nejde ven..s manželkou jsme koupili dům na který jsem si vzali hypotéku ještě před tím než jsme byli svoji takže masakr.je to 4 000 000,- na 25 let vše složené ze 4 bank.splátka kolem 40000.- už 2 den jsem v prodlevě se splatkami potrebuju 500 000 na doplacení všech mikro půjček + uvěru 30000.- abych se z toho dostal a žil normálně s naši malou dcerkou a manželkou a nepřišel o dům. Číslo účtu kdo by mohl pomoct klidně pošlu nechci si brát život kvůli peňezům.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 5. 2022 19:48 | David

Nemám výplatu a nám zaplatit nájem co mám dělat
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 5. 2022 19:48 | David

Nemám výplatu a nám zaplatit nájem co mám dělat
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Petr Dvořák

ředitel České televize

Ilona Švihlíková

ekonomka

Petr Dvořák
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Ilona Švihlíková
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services