Diskuze - Nemáte na splátky? Poradíme, kde hledat pomoc

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 56 komentářů)

10. 4. 2024 18:36 | larryfox2017

Zkoušeli jste získat úvěr od bank bez úspěchu? Potřebujete peníze na expanzi nebo založení vlastního podnikání? Získejte půjčku od jedné z předních britských úvěrových společností. Můžete se přihlásit přes whatsapp: +14092051142 nebo e-mail: larryfox2017@hotmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 3. 2024 0:27 | witte

Bezplatná osobní půjčka
Osobní kredit je řešení, které vám umožní si jej uzavřít nové domácí spotřebiče, výlet nebo dokonce a financovat požadavek na peněžní toky. Postižený nebo ne, on výše tohoto spotřebitelského úvěru je omezena na 180 000 eur.
Pro více informací mě prosím kontaktujte e-mailem: loanfinance0045@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 3. 2024 0:26 | witte

Bezplatná osobní půjčka
Osobní kredit je řešení, které vám umožní si jej uzavřít nové domácí spotřebiče, výlet nebo dokonce a financovat požadavek na peněžní toky. Postižený nebo ne, on výše tohoto spotřebitelského úvěru je omezena na 180 000 eur.
Pro více informací mě prosím kontaktujte e-mailem: loanfinance0045@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 2. 2024 7:30 | Martin2017

Dobrý den jaké jsou podmínky? Děkuji
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 2. 2024 7:30 | Martin2017

Citace - Emok86 / 26.01.2024 16:08

dobrý den,
Jsem registrovaným a certifikovaným poskytovatelem soukromých půjček od British Lending Association, bez prodlení poskytuji půjčku s nízkým úrokem ve výši 3% zájemcům. pokud potřebujete naléhavou půjčku, kontaktujte mě ještě dnes.
pozdravy
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 1. 2024 20:48 | Petr01

Dobrý den. Dostal jsem se do problémů se splácením mikro půjček. Na konsolidaci sem zatím nikde neprošel. Jsem zaměstnaný a příjem přes 40 000. Dokáže se najít řešení bez bankrotu. Děkuji.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 12. 2023 23:31 | Martin2017

Dobrý den,prosím vás dostala jsem se do tíživé životní situace a nwm jak z ní ven vzala jsem si malé nebankovní půjčku a nezvládam to splacet. Jsem ze synem sama a jsem na zhroucení mohla bych vás poprosit touhle cestou o pomoc mockrát děkuji
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 12. 2023 23:18 | Martin2017

Dobrý den, prosím Vás , ocitla jsem se ve finanční tísni a potřebovala bych půjčit 150000na splacení malých půjček , neustále mi narůstají úroky a nestíhám splácet . Jsem sama se synem a mohla bych splácet 4000 Mockrát děkuji .
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 12. 2023 9:09 | Steve74

Shaníme půjčku 200000kč,aby jsme splatili více nebankovních půjček a platili jen jednu.Jsme s přítelkyní oba pracující.Prosím volejte nebo pište na telefon 722568305
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 12. 2023 9:00 | Steve74

Dobrý den.Shaníme s přítelkyní půjčku 200000kc,aby jsme zaplatili nebankovní půjčky, které máme.Jsme oba pracující.Pomozte nám někdo prosím!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 12. 2023 8:38 | Steve74

Dobrý den.Dostal jsem se do problémů a musel jsem zaplatit větší částku,tak jsme si s přítelkyní více nebankovních půjček a ikdyž máme platy 30000kč a 21500kč,tak je nestačíme splácet!Banka nám nepomohla,proto jsme zoufalí a sháníme pomoc.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 11. 2023 15:26 | Robkooo

Dobrý den. Našel by se někdo kdo by mi pomohl se splátkou jednorázových půjček? Je to něco okolo 170 000 Kč. Jsem normálně pracující. Jsem hloupý a zamotal jsem se do toho. Dekuju
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 11. 2023 4:26 | Marian

Vím o nejlepším věřiteli soukromých půjček, který může pomoci s jakýmkoliv druhem půjček, které potřebujete, byl jsem rád, že jsem se řídil radou přítele, který mě představil této soukromé úvěrové firmě, která mi pomohla s půjčkou pro můj finanční úspěch. Byl jsem opravdu rád, že jsem kontaktoval tuto firmu se žádostí o půjčku, abych vyčistil svou hypotéku na dům a také zvýšil svůj obchodní kapitál, pokud někdy budete potřebovat půjčku, doporučuji, abyste ho kontaktovali prostřednictvím jejich e-mailu pro další dotaz na kreditunioninvestment@gmail.co mnebo přes WhatsApp na: +19283206359 pro další podrobnosti.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 11. 2023 23:36 | Oscar1

Jsme certifikovaný soukromý věřitel a nabízím místní a mezinárodní úvěrové služby, které splňují vaše finanční potřeby, jako jsou půjčky na bydlení, půjčky na auta, hypoteční půjčky, podnikatelské půjčky, mezinárodní půjčky, osobní půjčky, národní refinancování a konsolidace dluhů za dostupnou úrokovou sazbu. Pro více informací mě prosím kontaktujte na emailu:talkeroscar1loans@gmail .com
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 11. 2023 23:36 | Oscar1

Jsme certifikovaný soukromý věřitel a nabízím místní a mezinárodní úvěrové služby, které splňují vaše finanční potřeby, jako jsou půjčky na bydlení, půjčky na auta, hypoteční půjčky, podnikatelské půjčky, mezinárodní půjčky, osobní půjčky, národní refinancování a konsolidace dluhů za dostupnou úrokovou sazbu. Pro více informací mě prosím kontaktujte na emailu:talkeroscar1loans@gmail .com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 10. 2023 13:21 | Evzena

..
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 10. 2023 13:36 | Evzena

Dobrý den, dostala jsem se do špatné životní situace když jsem odešla se svým synem od přítele a bezmyšlenkovitě jsem si nabrala nebankovní půjčky a nyní již nezvládám vše splácet. Potřebovala bych půjčit 500 tis abych vše uhradila. Začalo se mi dařit,mám dobrou práci, ale bohužel mne tato situace níčí a nevím kudy kam. Kdyby se našel někdo kdo by mohl pomoci budu neskutečně vděčná. Mohu splácet 10 měsíčně. Děkuji
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 10. 2023 18:53 | Iwet

Dobrý den prosím o pomoc dostala jsem se do spatne životní situace kdy jsem si nabrala spoustu nebankovnich půjček a už je tedka nezvladam splácet už nevím jak dal jak tohle cely vyřešit potřebovala bych 200000 tisíc ale nevím na koho se obrátit vlastně vůbec už nevím kudy dal Dekuju
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 9. 2023 1:15 | Lucie89

Dobrý den, prosím Vás , ocitla jsem se ve finanční tísni a potřebovala bych půjčit 30.tisíc na splacení malých půjček , neustále mi narůstají úroky a nestíhám splácet . Jsem sama se synem, pracující a ochotná splácet měsíčně 2500. Mockrát děkuji .
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 9. 2023 20:39 | Luci89

Dobrý den, potřebovala bych pomoct, potřebovala bych půjčit 150 000 abych splatila menší půjčky a vše zase zvládala. Banky ani nikdo jiný už mi půjčit nechce a konsolidaci mi také nikdo nechce dát. Za každou pomoc budu vděčná. Děkuji
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 1/3

Předchozí

1

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Bohuslav Sobotka

politik

Karel Svoboda

ekonom, prezident APS ČR

Bohuslav Sobotka
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Karel Svoboda
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services