Diskuze - Lidová půjčka od Profireal? Úrok pouhých 50 %

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 162 komentářů)

27. 6. 2007 16:21

Víte o nějaké instituci, která bez ručitele a prokazování příjmů půjčí peníze pouze za zástavu nemovitosti a chce nějaké rozumné úroky (žádné RPSN 70%+ a podobně) ? Děkuji za odpověď na mail.
+15
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 6. 2007 18:11 | Pepa

Tak jsem si to tu všechno docela pozorně pročetl. Ale je tu jedna věc která mě dost mate,a to je ta směnka. Není přece možné podepisovat směnku jen tak na koleni. Každá směnka aby mohla být potom použita v případě právního vymáhání,musí být ověřena např.notářem,jinak je neplatná.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 6. 2007 11:04 | naja

holt státem schválená lichva. Takové věřitele by měli naokopat do...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 6. 2007 13:42 | Franta

Tak to tady tak nějak pročítám,a nechápu jednu věc. Jak je možné že společnost Profireal půjčí peníze,když je klientem SOLUSU. Tím myslím že má možnost nahlédnout do registru. Nebo to mám chápat tak,že všichni co tu nadáváte,máte čisý registr,a půjčujete si od takové společnosti,i když máte mnoho jiných možností. Nebo snad firma Profireal půjčuje uplně každému,ale na brutální úrok? Jak to tedy je??
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 6. 2007 0:13 | ferda

Vřele souhlasím Ale už se těším,jak se mi povede z těch sraček dostat.Protože mám ještě nemovitost co mohu zastavit.Chytrých kingů co se smějou tupcům jako já je plný internet. Jenže:zkus il bych prodat svoji story filmařům.Stačí pár okolností,který neodhadneš a za který ani nemůžeš a i můžeš a už se v tom točíš jako šváb ve výlevce.Největší je fuška,když ti nechtěj dát ani konsolidaci(komu jí dají,když ti co ji dostat mohou ji neocení a budou dluhy sekat po konsolidaci dál,ti jako já co už maj škraloup v registru který signalizuje že se opravdu dostali do problémů a skutečně netouží po ničem jiném,než z toho ven a při televizní reklamě na úvěr se jim chce zvracet ji nedostanou)konsolidac e je dobrá věc,ale ne,pro ty,který mají tzv.špatnou platební morálku.Ten co ji dostane přeci splácí ne?Na co ji tedy chce?Aby si mohl vzít úvěr na dovolenou?Bude už hodný?Co komu pomůže,že se nějaký zoufalec octne v kriminále?Neměli by se v tom kriminále ocitnout také kreatury z různých company co na těchto zoufalcích chtějí parazitovat(poplatky, různá tel.čísla se zvýšeným tarifem...)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 6. 2007 0:09 | cejen

Hmmm, tak tos v dost velkém průseru...:-))) Profireal to tak rozhodně nenechá a exekutor na tebe má až 10 let... Ty úroky tě zničí. No, hodně štěstí.:-)
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 6. 2007 15:52

Jsem bývalý OZ Providentu. Tak Vím své.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 6. 2007 15:45

Jo tak s panem Doktorem Grosamem mám také svoje zkušenosti. Budu na něho podávat žalobu.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 6. 2007 11:46 | lojza

To klidne muzes navstivit pravnika, pochybuji ze budes mit uspech proti firme, ktera toci miliardy.Muj pravnik rika, blby lidi nemaji mit penize a je to pravda.Na lidske blbosti se vzdy vydelavalo. Libi se mi tady, jak skoro vsichni diskutujici hazi spinu na ruzne nebankovni spolecnosti, ze jsou drahe atd.Ale uz nenapisi, ze maji plno nesplacenych uveru, vytloukaji klin klinem, jsou prakticky ve vsech registrech a potom se divi, ze jim zadna solidni spolecnost nehce pujcit.Kdo by takove neplatice, take chtel, ze ano?Proto na trhu profituji nebankovni spolecnosti,ktere maji vyrazne mekci kriteria pro schvalovani uveru, ale vzdy je neco za neco. vysoky urok, vysoke smluvni pokuty,bianco smenka,rozhodce, exekutorsky zapis atd.Na dluzniky musi byt bic.Prosim ukazte mi jednu, jedinou financni spolecnost CR, ktera zakazniky nelustruje v ZADNYCH registrech -neche znat jejich platebni moralku,nechce nemovitost do zastavy a pujcuje treba za 12-12% rocni urok.Az se zacne za nesplaceni uveru zavirat natvrdo do krimu, tak se snad zmeni mysleni nekterych tupcu.Chtel bych rici pro diskutujici, zkuste si pujcovat sve penize problematickym zakaznikum a zmenite svuj nazor obratem na vysoke uroky a pokuty atd.
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 5. 2007 17:07 | Mayki

taky dekuji za zverejneni vasich zkusenosti.. bohuzel uz pujcku mam a "vesele" splacim.
Podle me je smlouva a vse kolem ni protipravni, takze davam dohromady vsechny podklady a navstivim pravnika!
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 5. 2007 17:02

ani ja nemam dobrou zkusenost..
jeden mesic jsem nemohla uhradit dohodnutou splatku, tak jsem zavolala sve uverovemu poradci a domluvila se s nim na zaplaceni obou splatek v mesici nasledujicim(bohuzel asi zbytecne) Domu mi prisla otevrena zasilka - popsana, prehnuta A4 (neplatite,neplnite zavazky, jste dluznik, okamzite uhradte,nebo zazadame zamestnavatele a mestsky urad, aby vas evidovali na vyvesce atd.) + dopis (v obalce!) s postovni slozenkou na zaplaceni. Opravdu nechapu, co je toto za zpusoby a jestli je to vubec v souladu se zakonem. Kazdopadne se o tom poradim s pravnikem. Kdyz je clovek v nouzi a v bance mu nepujci, nema jinou moznost, nez si pujcit prave napr. od Profirealu, proste se zivi na lidske beznadeji. Hromadna zaloba by nebyla od veci.
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 5. 2007 10:51 | Anachron

Zkušenost s Profirealem následující. Dostal jsem půjčku 6000,- a to tak že jsem kopii smlouvy ani nedostal. Poštou přišel jakýsi dodatek kde jsem se dozvěděl, že za těch 6000,- Kč zaplatím 16500,-. Na dotazy které se vztahují k mé smlouvě mi nechce nikdo dát nějakou odpověď. Jak to ukončit nevím. Ale je to děs. Závěr pro mě je ten, že jsem prostě hlupák co jim na to zase naletěl. Doufám, že po přečtení těchto článků a příspěvků nás nebude víc.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 5. 2007 16:04 | karla

Pracuji v Pofirealu a všem doporučuji: Držte se od Profireálu co nejdál!!! Jen samé lži a zamlčování údajů!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 5. 2007 21:55

Profireal mne podvedl a okradl o peníze ve spolupráci soudce a exekutora. Jedinkrát jsem nezaplatil včas a už jsem měl platební rozkaz na krku. Součástí smlouvy bylo ručení bianco směnkou, na kterou si ovšem milý profireal napsal o 100% vyšší částku než vůbec smlouva i v prípadě neplacení mohla nabídnout. Zákon navíc mluví tak, že pokud se jedná o platební rozkaz ze směnky, musí být toto rozhodnutí soudu doručen do vlastních rukou a pak teprve vydán platební rozkaz tak, aby se k němu mohl povinný vyjádřit ( přirozeně, že.... ), ale to se nestalo a já dostal rovnou platební rozkaz ne na 56 tisiíc ale na 120!!!! Zloději jsou to! Soudím se s nimi 8 let a když to nesoudí jejich podplacenej soudce tak se k soudu nikdy nedostavěj. Exekutor JUDr.Grosam z Prahy 7, který je jejich vymahač, je podvodník a zloděj, který porušuje zákony a okrádá lidi s pomocí kulatého razítka. Když jsem se s nimi šel osobně dohodnout a nechat si vysvětlit kde se stal omyl, jakýsi zástupce pana JUDr.Grosama mě sebral při jednání sako a ukradl mi z něj mobilní telefon a peníze mého zaměstnavatele, který mne poslal téhož dne zaplatit fakturu našemu dodavateli ve výši 7tisíc. Dále mi zmizelo z účtu 8 tisíc opět díky kulatému razítku a nyní mi přišel opět bez soudu další platební rozkaz tentokrát na můj plat ovšem už bez započtení peněz, které mi už sebrali, přitom jsem defacto vše již zaplatil ZLODĚJI JSOU TO !!! BACHA NA PROFIREAL !!! jestli ještě někdo má problém s Profirealem, navrhuji abychom se spojili a podali hromadnou žalobu u nejvyššího soudu a zažalovali soudce, exekutora a jak jsem slyšel teď v televizi i toho jejich podvodníka - rozhodčího soudce !!! jestli má někdo zájem rád bych se i poradil na postupu proti těmto šejdířům a mizerům, napište případně na kolchoz@ceskakorouhev .cz NEPŘÁTELÉ PROFIREÁLU SPOJTE SE !!!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 5. 2007 13:32 | Veronika

Jste super,ze jste vse okolo profirealu zverejnili.Uz jsem si málem vzala pujcku.Bylo to presne tak jak uvadite.Nic urciteho mi nechteli rict.Diky Vam jsem se nedostala do bludneho kruhu pujcek a splatek.Jeste jednou dekuji.Myslím to opravdu uprimne.K vasemu clanku jsem se totiz dostala presne v ten den,kdy jsem mela jit pujcku podepsat.Diky,diky,di ky
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 5. 2007 11:58

Profireal, a.s. je velmi čestná lichvářská společnost.. Pokud se dostanete do nějakých problémů a máte problémy se splácením, začnou chodit dopisnice a posléze další výhrůžky. Jak je avizováno v hlavním článku, půjčí Vám polovinu zvěstované částky a proto, světe div se, je jejich podnikání i přes evidentní klamání spotřebitele, naprosto legální. Jenže ono to až zase tak není. Drobným písmem popsaná stránka textu nedává naději žadateli se s obsahem seznámit, zapůjčenu ji nedostane a proto buď podepíše, nebo nepodepíše. Pakliže ano, za odměnu text dostane do rukou a potom se teprve dovídá věci. Nu. já nevím, ale takové jednání je nejméně v rozporu s dobrými mravy a mám takový pocit, že z tohoto důvodu lze každý takový úkon napadnout - jako neplatný. Jde tedy o jednu věc. Nechají - li se lidé odírat kulantní lichvářskou společností, bude jim jejich lumpárna dál procházet. Pokud se lidé vzpamatují, tak této šlechetné lidové společnosti lumpárna procházet přestane. Otázka tedy zní. Dostanou lidé rozum? Já jsem klientem Profirealu a návrh na přezkoumání jednání lidového půjčovatele peněz putuje v těchto dnech na soud. Snad nebudu jediný.
MArek Čech
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 4. 2007 15:05

JÁ NECHÁPU NA CO JSI LIDI POŘÁD STĚŽUJÍ NA NEBANKOVNÍ SPOLEČNOSTI.......... JE ASI LOGICKÉ ŽE KAMKOLIV JSI JDETE PŮJČIT TAK JSI VŽDY PŘEPLATÍTE........A KDYŽ NEUMÍTE SE PTÁT VŠE OKOLO PŮJČKY TAK TO JE VAŠE MÍNUS !!!!!!!!!!!!
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 4. 2007 15:40

Takže sdělím Vám svůj poznatek ze zkušenosti z Firmou FINPOMOC a profireal. Od fp jsem si pujčil 40 000 Kč, poté jim zaslal dopis s tím, že jejich smlouva je protiprávní a že jsem si nechal udělat ověřenou kopii prázdné směnky, kterou jsem jim podepsal. A ejhle nestako se nic. Peníze mi zustali a už 2 roky mám klid. Takže jsem prostě obral zloděje. A profireal. Nevím nic o 50 procentech. Pujcil jsem si před pul rokem 100 000, dostal 100000 a neplatím. Nic se ale neděje.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 4. 2007 19:28

Ahoj
Já si do KB šel pro 2.1mil a paní mi řekla, že úvěry poskytují stávajícím klientům. Zeptal jsem se co to stojí se stát stávajícím klientem, na papír napsala 10% z půjčené částky předem. Pak je nějaké zisky nezajímají. Jo ještě podptýkám, že za půjčených 2.1 chtěli 4.7 zpět
KB na náměstí svobody Brno ...
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 4. 2007 20:12 | sali

Nevím teda jak je to s těma procentama, ale na severní moravě si Profireal bere 100% úroku, půjčila jsem si 50000 ale splácím 108000. Ještě že jsem měla chvíly problémy se splácením a další půjčku mi nenabídnou.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Ilona Švihlíková

ekonomka

Pavel Baudiš

podnikatel, Avast

Ilona Švihlíková
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Pavel Baudiš
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services