Diskuze - Lidová půjčka od Profireal? Úrok pouhých 50 %

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 162 komentářů)

26. 3. 2008 22:44 | justýn

Když se podívám na váš pravopis, milá dámo, nedivím se, že jste si vzala i tak výhodný úvěr... :-D
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 12. 2007 19:28 | mam

dejme hromadou žalobu přes sos a klidně aš do straušburku ven snima
-32
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 11. 2007 7:39 | HaBiBi

Jsem na MD a u profirealu,jako u jediné firmy mi schválily výší úvěru,který potřebuji,jsem svobodná matka,která si přividělává při mateřské a peněžitou výpomoc co nabízí profireal opravdu potřebuji.Ale jak jsem četla Váš článek,mám o pochyby více.Teď jen přemíšlím,jestly do toho mám jít nebo né,nechci zkončit na podlaze
+65
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 11. 2007 16:12

Píšete nesmysly a ještě k tomu žalovatelné. Nic z toho, co zde píšete o Profirealu, není pravda. Jste naštvaná proto, že vás společnost jako neschopnou pracovnici vyhodila a myslíte si, že si pomůžete tím, když zde budete na Profireal kydat špínu. Ještě nikdo nikdy v Profirealu nedostal takovou polkutu, o které píšete, jedině snad za vyložené a úmyslné podvody a zpronevěry peněz. Tak si dávejte pozor, ať vás ještě firma nežaluje za pomluvu a poškození dobrého jména.
+47
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 11. 2007 12:55

Váš případ není jediný,znám spoustu klientů,kteří dopadli stejně a platí do nekonečna,přesto že půjčku a úroky jsou splacené.Já jsem se zastala klientky a dopadla o něco hůř,neboť jsem to řešila ústně a byla napadena nějakým údajným exekutorem,který prý pracuje pro Profireal,ale nikdo ho tam neznál!!!!!!!!!!!!!!T o jsou jejich metody,jak lidi zastrašit.HNUS!!!!!!! !!!!
+60
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 11. 2007 12:38 | Linda

Pracovala jsem jako O.Z. pro firmu Profireal .První tři měsíce jsem jim zobala z ruky,neboť mě lákaly provize,které mi firma slibovala.byla jsem dokonce dávána všem O.P. za příklad,neboť klientů jsem měla poměrně dost.Po čase mi přišlo oznámení o výpovědi,neboť prý mám neplatiče a pokud si je nezvládnu a nedonutím je platit budu pokutována a taky to tak dopadla.Zaplatila jsem 10 000,- Kč. dostala výpověď a další pokuty dlužím do dnes.Jednání této firmy jsou otřesné.Pokud se vám stane,že jeden měsíc nezaplatíte, vylepí vám na dveře vašeho bytu plakát,že jste neplatič a dlužník.Nezajímá je vaše problémy,pro které jste nemohla zaplatit.Nezajímá je ani úmrtnost v rodině.Je to banda podrazáků a lhářů.
+85
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 10. 2007 10:41

já bych si ráda půjčila v bance,žádný škraloup nemám,ale přesto mi nepůjčí,protože jsem na mateřské. v profirealu mi půjčili jen 6tis. splácím,tak žádné problémy nemám. jen bych potřebovala trošku větší obnos. nevíte o něčem,kde bych mohla dostat 100tis půjčku? jesti jo,prosím,poraďte mi něco spolehlivého,napište mi na e-mail: k.a.t.k.a_d@centrum.c z předem děkuji.
-22
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 9. 2007 15:53

Je to jednoduché. Lidé by si samozřejmě rádi půjčili v bance za nízký úrok ale sebemenší škraloup, opožděná splátka a podobně a úvěr v bance nedostanete. takže kam takový člověk má jít? Znáte jinou firmu která půjčí skoro každému kdo má příjem a nenahlíží do nesmyslných bankovních registrů??? Všechny takové firmy jako je třeba cetelem jsou taky o ničem, jsou nebankovní a přitom nahlíží do registru. Bohužel lepší možnost na trhu u nás není coš je smutné.
+93
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 9. 2007 23:55

stalo se mi něco obdobného kontaktujte mě
-29
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 9. 2007 23:35 | dobrý přítel

zdar, pokud si chci vzít někde půjčku, snažím se seznámit s podmínkami firmy, na kterou se obracím. Pokud mi podmínky a smlouvu nedají do ruky, případně je nenajdu na internetu, tak se obrátím a jdu pryč. Takže si polož otázku, "Udělal jsem opravdu vše pro to, abych se nenechal napálit?", jak říkáš. Jednoduchý pohled na www.profireal.cz mi prozradil, že tam podmínky i smlouvu najdeš.
+34
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 9. 2007 20:13

Jedním z východisek může být konsolidace půjček u některé z bank. Sice na tom se prodělá ale splácíte "solidnímu" věřiteli. Navíc bývají úvěry pojištěny pro případ nemoci, ztráty zaměstnání, úmrtí a pod.
+14
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 9. 2007 10:54

Vysoky urok NEBRAT DOPORUCUJI!!!!!!!
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 9. 2007 10:42

Vysoky urok NEBRAT DOPORUCUJI!!!!!!!
+18
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 8. 2007 18:49

HLEDÁM POŠKOZENÉ KE SPOLEČNÉMU PRÁVNÍMU POSTUPU VŮČI FY.PROFIREAL !!! email : TomasWurst@email.cz S firmou Profireal mám ty nejhorší zkušenosti.Byl jsem s těžkým úrazem hospitalizován v nemocnici a opozdil jsem se se splátkou o 3 týdny.Po návratu z nemocnice mne čekaly po půlce města vylepené plakáty , že jim dlužím , že hrozí exekuce 196.000 Kč ( měl jsem úvěr 50.000 ) ,žaloba za úvěrový podvod ( všechny doklady jsem měl v pořádku a nic jsem nezamlčel,ani nepozměnil ).Na plátech byla vypsána částka,jméno a osobní údaje vč.r.č. Prostě v okolí ostuda jak má být a naprosto zbytečně. Zvažuji žalobu na tuto firmu pro zneužití osobních údajů,zneužití informací v obch.styku a pomluvu.
+40
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 8. 2007 22:28

Ty naivní pitomečku.To se budeš asi divit
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 8. 2007 22:25

POZOR!!!Tvé výroky jsou žalovatelné.Moc bych ti přál, aby tě klepli přes prsty.
+18
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 8. 2007 20:34 | Marty

Přátelé za tím vším stojí David Beran, nečekejte nic jiného než naprosto brutální lichvu, http://www.justice.cz /xqw/xervlet/insl/rep ort?sysinf.vypis.CEK= 22219&sysinf.vypis.ro zsah=aktualni&sysinf. @typ=transformace&sys inf.@strana=report&sy sinf.vypis.typ=XHTML& sysinf.vypis.klic=0e8 7d55da93f3c3a3dbf3afa 9ee6e187&sysinf.spis. @oddil=B&sysinf.spis. @vlozka=2230&sysinf.s pis.@soud=Krajsk%FDm% 20soudem%20v%20Hradci %20Kr%E1lov%E9&sysinf .platnost=03.08.2007 ahoj
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 7. 2007 0:19 | Petr

Licenci? Ha Ha Na to aby jste mohli podnikat v půjčkách potřebujete mít hodně peněz, a živnostenský list za 1000 Kč. Žádná licence není. Půjčovat může každý kdo splní tyto dvě podmínky.
+12
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 7. 2007 23:49 | Petr

Já souhlasím. Nic není zadarmo ani peníze. A že mi někdo nabízí půjčku za 70% no pokud ty peníze pro mě mají tu cenu tak si je vezmu pokud se mi to zdá drahé tak jdu o dům dál. Peníze jsou zboží jako každé jiné. A nemyslím si že je nelegální půjčovat za 70%. Kdybych já měl ty peníze a našel někoho kdo mi dá 500% tak mu je s radostí půjčím. Vy snad ne?
+12
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 7. 2007 23:35 | Petr

Krásně řečeno. Jenže ti co si chodí půjčovat vůbec nejsou neznalí. Naopak jsou pěkně vykutálení většinou o úvěrech vědí více než obchodník co to prodává. Nejsou vyjimkou klienti kteří mají více než 10 půjček. Jak se k nim asi dostali, že by malá lež, sem tam zapřou pár dětí, občas upraví potvrzení příjmu a jo manželka tak na tu jsem zapoměl a podobné fintičky. A pak že jsou neznalí ha ha ha ha ha ha ha. Promiňte ale jste těžce naivní.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Michal Horáček

hudebník a podnikatel

Vladimír Dlouhý

exministr a ekonom

Michal Horáček
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Vladimír Dlouhý
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services