Třikrát měř a jednou si vezmi úvěr

Půjčíme vám i na nemožné!, slibují dál některé společnosti. Kdo chce půjčku, neměl by ji získat pod časovým či jiným tlakem. I tak mu někdy mohou v případě potřeby pomoci občanské poradny. Nejsou ale všemocné, stejně jako nový zákon o spotřebitelském úvěru.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

15. 10. 2010 19:56, Jaroslav

Vážení diskutující, pokud potřebujete pomoci a chcete mít jistotu,že nenaletíte podvodníkům, všímejte si odborných znalostí a chování poradců.Já jsem měl velké finanční problémy - všichni slibovali,brali peníze a já nakonec skončil v exekuci.Pomohla mi společnost Abivia v Ostravě - odborná porada zdarma, velmi milé a vstřícné jednání.Oddlužili mne,exekuce se zastavila a já zaplatím jen 30% dluhů. Moc spol. Abivia s.r.o děkuji a všem doporučuji - obraťte se na ně,udělají maximum.

+1
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 13 komentářů)

22. 2. 2021 11:43 | loanoffer22

Do you need this cash for business and to clear your bills? Then send us an email now for more information Contact Us whatspp Number +91 892 949 0461 Mr Abdullah Ibrahim
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 2. 2021 11:40 | loanoffer22

Do you need this cash for business and to clear your bills? Then send us an email now for more information Contact Us whatspp Number +91 892 949 0461 Mr Abdullah Ibrahim
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 12. 2010 15:32 | Jiří Bittman-Esofin.cz

Problematika o které se hovoří je velmi složitá, ten kdo nemůže do banky hledá jinde, ne každý má nemovitost kterou by zastavil nebo se zastavit nedá, stejně tak ne každý může vyhlásit osobní bankrot. Sehnat větší půjčku bez zástavy a nahlížení do registrů je prakticky nemožné...Zabývám se touhle činností řadu let a je fakt že se občas divím co lidi dokáží v zoufalství udělat-napsat na někoho nemovitost za poskytnutou půjčku! Zpětně se na mě obrací klienti o řešení v takové situaci, některým se pomoci ještě dá, mnohým bohužel ne-přišli příliž pozdě...Poslední případ který fakt nepochopím: Před rokem jsem obdržel požadavek klienta- nemovitost bez zástav v hodnotě 2,5 Mil. kč a požadoval 700 tis. kč na 20 let. reálný požadavek který nebylo problém splnit s klasickou zástavní plombou na KN jako od banky..jenže, on si ve finále půjčil 700 Tis. kč na 6 měsíců a převodem nemovitosti na firmu která mu půjčila...logicky vše nesplatil, dostal pokuty, úroky z prodlení atd..dnes je jeho dluh 1,5 Mil. kč a bohužel mu už nikdo nepomůže...zoufalství? Špatná volba? Nebo nečetl smlouvu? Nevím...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 11. 2010 6:37 | veronika hroncova

potrebuju pujcit 20 000
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 10. 2010 19:56 | Jaroslav

Vážení diskutující, pokud potřebujete pomoci a chcete mít jistotu,že nenaletíte podvodníkům, všímejte si odborných znalostí a chování poradců.Já jsem měl velké finanční problémy - všichni slibovali,brali peníze a já nakonec skončil v exekuci.Pomohla mi společnost Abivia v Ostravě - odborná porada zdarma, velmi milé a vstřícné jednání.Oddlužili mne,exekuce se zastavila a já zaplatím jen 30% dluhů. Moc spol. Abivia s.r.o děkuji a všem doporučuji - obraťte se na ně,udělají maximum.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 10. 2010 9:11 | Libor Stloukal

Nedámi to a musím reagovat na vaše názory. 1.zoufalec nejsem 2.jestli jsem udělal chybu tak se omlouvám a díky za upozornění. Udělal jsem překlep, ale to se stává. 3.BTW? 4.nedělám si reklamu jenom informuji o této možnosti, která tu existuje. Zoufalec jsi asi ty, když na to takhle reaguješ a nevíš co ta práce obnáší. 5.nevím proč by jsem se měl stydět za svoji práci, alespoň se podepíši na rozdíl od tebe. Kdybys četl pořádně tak je tam napsáno služba pozastavena. 6.nové stránky se teprve připravují.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 10. 2010 10:20 | Host

No teda to je stránka, to bych se styděl se pod ní podepsat i jen přezdívkou. Odvozy Mazdou Xedos? Fakt dobrý joke :-)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 10. 2010 9:33

Jestli ten NEZÁVISLÍ poradce zvládá finance stejně jako češtinu, tak potěš koště. BTW už jste slyšel o placené reklamě?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 10. 2010 20:38

Citace - Libor Stloukal / 02.10.2010 20:26

Kdyby lidé využívali NEZÁVISLÍCH finančních poradců, kteří pomáhají lidem se vším všudy tak by se nedostali do problémů. A pak, že je nepotřebují a to pracují zdarma. Viz http://www.skritek.wbs.cz/Sluzby-Zdarma.html

Tak ty seš slušnej zoufalec
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 10. 2010 20:26 | Libor Stloukal

Kdyby lidé využívali NEZÁVISLÍCH finančních poradců, kteří pomáhají lidem se vším všudy tak by se nedostali do problémů. A pak, že je nepotřebují a to pracují zdarma. Viz http://www.skritek.wbs.cz/Sluzby-Zdarma.html
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 10. 2010 11:32 | frantisek.masek

No, ono jde i o prevenci. Aby se člověk tam, kam popisujete, pokud možno nedostal. Pak už mu toho skutečně moc nezbývá.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 10. 2010 9:44 | Honza

Tak zle, aby se člověk dostal z louže pod okap, na tom člověk není nikdy.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 10. 2010 9:26 | kyslík zdanit

To jsou rady pro kočku, páč když je dlužník v pr.... musí podepsat i sebevětší hloupost.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Splátky úvěru

% z měsíčních výdajů

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jaroslav Zavadil

politik a odborář

Daniel Köppl

mediální expert

Jaroslav Zavadil
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Daniel Köppl
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services