Jak se rozloučit s operátorem? Pár dobrých rad

Monika Veselíková | rubrika: Jak na to | 28. 11. 2017 | 8 komentářů
Změna operátora je od letoška jednodušší. Poradíme, jak a kdy lze vypovědět operátorovi smlouvu a kolik vás to bude stát.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

28. 11. 2017 17:18, Dk

Asi by stálo zato zmínit, že tohle všechno platí pouze pro spotřebitele. Jakmile náhodou podnikáte, vše je jinak - např. doplacení 20 % paušálu může být pro podnikatele 100 %.

+22
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 8 komentářů)

5. 4. 2020 11:35 | Eva

Skončila jsem s podnikáním a zavedla jsem si internet do domu kde jsem ho dříve neměla tím pádem jsem chtěla zrušit internet na tablet , který jsem doma používala na O2 mi bylo řečeno že musím platit další dva roky jelikož jsem nezrušila smlouvu.takže O2 platím měsíčně 2x internet . Jsem již v důchodu a platím přes 2192 kč je to pro mne velká zátěž již jsem s O2 jednala mnohokrát ale oni stále chtějí abych platila tuto částku a nevím co dál dělat Eva
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 12. 2019 10:55 | Karel

Dobrý den,za jakých podmínek můžu odstoupit od smlouvy když mi operátor neposkytuje služby t.j.signal je jenom na některých místech a výpadek internetu, dlouhodobý. Děkuji
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 10. 2019 11:14 | Maty

Dobrý den, můžu se zeptat jak tento problém řešíte? Máme stejný problém. Děkuji
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 8. 2019 13:48 | Vladislav Kuřátko / vlad.kuratko@seznam.cz

Dobrý den,nevím jak uspěji, zaregistroval jsem se,ale nemohu se přihlásit,stále mi to hlásí špatně zadané údaje.K jádru věci, položím tedy dotaz: Jako klient spol. Telefonika02 jsem si 14.6.2019 osobně na prodejně 02 objednal dodání základního modemu, který je nutný pro připojení k internetu. I přes 3x provedenou urgenci mi nebyl modem dodán, resp. dodán až po poslední čtvrté urgenci, tedy po 21 dnech.Chci odstoupit od smlouvy, neboť 21 dnů jsem byl bez internetu. Lze využít vašeho "návodu" k odstoupení bez sankcí, kde zmiňujete, že lze odejít také v momentě, kdy operátor jednostranně změní podmínky - npř.sníží počet volných minut nebo omezí mobilní inernet - zdůrazňuji dáváte jen příklady. Děkuji za odpověď, případně doporučení jak se dostat do příslušné rubriky - dotazy (spotřebitele. Vladisdlav Kuřátko
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 6. 2019 8:12 | Martin Kvasničák

Dobrý den. Mám menší problém. Budeme se stěhovat na jinou adresu a operátor nám nemůže zavést pevný internet na novou adresu. Řekly že jde jen vzduchem. Což znamená že bych musel nový modem novou smlouvu na sim,ale nevím co s tim starým pevným internetem který má platnost ještě rok a modem mě stal 4000 a teď bych měl koupit nový za dalších 2500?poradí někdo, dá se to nějak vypovědět bez sankcí?děkuji za odpověď.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 8. 2018 14:14 | Markéta

Dobrý den, když operátor nevygeneroval číslo do 10 dnů, je možné to nějak řešit ? Je možné vyžadovat sankci?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 4. 2018 14:08

??
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 11. 2017 17:18 | Dk

Asi by stálo zato zmínit, že tohle všechno platí pouze pro spotřebitele. Jakmile náhodou podnikáte, vše je jinak - např. doplacení 20 % paušálu může být pro podnikatele 100 %.
+22
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Magdalena Souček

manažerka, Ernst & Young

Martin Jahn

manažer

Magdalena Souček
ÚSPĚŠNOST
50,00 %

z 2 duelů
×
Martin Jahn
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 7 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services