Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

| rubrika: Komentář | 29. 7. 2016 | 10 komentářů
Srdce a internet fungují jako hlavní poradci napříč stranami. Těžko najít politika, který se řídí něčím spolehlivějším.

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

29. 7. 2016 8:55, respekt

https://www.respekt.cz/politika/radi-mi-internet-a-me-srdce-rika-poslankyne-ktera-za-gayi-a-lesbami-vidi-sex-s-detmi

Reagovat

+12
Líbí
Nelíbí

Další příspěvky v diskuzi (10 komentářů)

29. 7. 2016 7:08 | Horák

A na ty své vývody jsi ty kašpárku přišel jak?
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

29. 7. 2016 7:59 | Jaroush

Zatímco vám diktuje názory Vaše spojka z ruské FSB, tak pan Kašpárek evidentně použil selský rozum, neb to co píše má hlavu i patu!
Reagovat | Citovat

+5
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Horák 29. 07. 2016 07:08)

29. 7. 2016 8:04 | Lukáš

Před několika lety se homosexuálové snažili prosadit registrované partnerství a tehdy na otázky novinářů jestli by chtěli i adoptovat děti rázně odpovídali, že v žádném případě. Jaká je situace dnes? (odpoví si každá sám....) Jaká bude situace za pár let? Opravdu nemůže dojít k tomu co poslankyně zmínila? I mě se to zdá jako nesmysl, ale postup v požadavcích zde je a i ta adopce dětí se zdála i pro onu menšinu před lety nesmyslná.
Reagovat | Citovat

+2
Líbí
Nelíbí

29. 7. 2016 8:22 | MoB

Aneb "není to sice pravda, ale mohla by". U vás mi tento přístup nevadí, u členů zákonodárného sboru už jo.
Reagovat | Citovat

+7
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Lukáš 29. 07. 2016 08:04)

29. 7. 2016 8:55 | respekt

https://www.respekt.cz/politika/radi-mi-internet-a-me-srdce-rika-poslankyne-ktera-za-gayi-a-lesbami-vidi-sex-s-detmi
Reagovat | Citovat

+12
Líbí
Nelíbí

29. 7. 2016 9:14 | kodiak medvěd

A co třeba rituální vraždy křesťanských panen? To víte, vyloučit nemůžete nic.
Reagovat | Citovat

+3
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Lukáš 29. 07. 2016 08:04)

29. 7. 2016 10:54 | verka

Vlezlý sluníčkář kašpárek by se měl politicky odreagovávat na vlastním servru a nezdržovat na Peníze.cz. Divím se, že mu to trpí. Degraduje jejich užitečnou činnost.
Reagovat | Citovat

+10
Líbí
Nelíbí

29. 7. 2016 13:21

užitečnou činnost...!?!?! :)))))) já se snad po.... :)))))) užitečnou činnost!?!?! :)))))))
Reagovat | Citovat

+4
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (verka 29. 07. 2016 10:54)

30. 7. 2016 10:09 | xls

Celé je to o diskriminaci. Já se například zamiloval do svého fíkusu a taky bych s ním chtěl uzavřít sňatek. Jak to, že to není možný? Někdo si své osobní preference může zaregistrovat a já ne?
Reagovat | Citovat

+2
Líbí
Nelíbí

31. 7. 2016 19:08 | kodiak medvěd

Ještě že se vám to nepřihodilo s kaktusem.
Reagovat | Citovat

+4
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (xls 30. 07. 2016 10:09)

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Přihlásit odběr komentářů

Odebírat příspěvky mohou pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé!

Přihlásit se

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  5 741 448 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Poradna

Tým odborných poradců je tu pro vás.

Poslední dotaz: 3.reklamace stejne vady
Poradna > Spotřebitelská poradna

Otázka: Dobrý den, mám si jet pro mobil, který jsem reklamovala po 3. s zadosti odstoupeni od kupni smlouvy z duvodu nesplneni podstaty a ucelu telefonu. Vada byla dvakrat uznana a opravena (novým dilem) nicmene... více

Spotřebitelská poradna

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Email:
Captcha
Opište kód:

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jannis Samaras

podnikatel, Kofola

Mikuláš Šveda

podnikatel, Exchange

Jannis Samaras
ÚSPĚŠNOST
67,33 %

z 101 duelů
Mikuláš Šveda
ÚSPĚŠNOST
36,92 %

z 65 duelů

Naposledy navštívené

Články

Produkty a instituce

Kalkulačky

Poradna

Finanční subjekty

Nabídky práce

Obchodní rejstřík

Osoby v obchodním rejstříku

Části obce

Městské části

Obce

Okresy

Témata

Forwardy, Hold, Bankomat (ATM), transformované fondy, příspěvek zaměstnavatele, Český telekomunikační úřad, mobilní operátoři, jaromír novák, klasifikované úvěry, střední školy, centrální evidence sbírek, filip zeman, Asociace soukromých bezpečnostních služeb, ohřev teplé vody, záplava, Platforma zdravotních pojištěnců ČR, Standard & Poor’s 500, Den rovnosti platů

2C37727, 2SC9450, 2SC9450, 1AC6952, 1SY4311

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2016 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SPIR - Sdružení pro internetovou reklamu. Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK