Rady pro dlužníky v nouzi jsou nyní zdarma

Asociace občanských poraden začala pomáhat dlužníkům, kteří se dostali do probémů se splácením úvěrů. Zájem je velký. Neschopnost splácet přitom nemusí vždy souviset jen s nedostatkem peněz.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

25. 7. 2007 13:09, Chains

"Například jistá nejmenovaná žena si na předváděcí akci objednala drahé nádobí" - myslim, ze tato veta mluvi za vsechno.
Tito lide by potrebovali odbornou pomoc, i kdyby svuj dluh v pohode splaceli.

+50
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 8 komentářů)

11. 3. 2021 21:44 | carlos john

NALÉHAVÁ NABÍDKA PŮJČKY S NÍZKOU ÚROKOVOU ÚROKEM 3% PLATÍ HNED TEĎ. Akvizice na podnikatelský úvěr a všechny ostatní související půjčky KRISTICKÉ ÚVĚROVÉ FONDY vás pokryly, máme pro vás speciální nabídku, nabízíme vám platformu, kde můžete využít půjčku s úrokovou sazbou 3% na zajímavé období od 1 do 35 let, jsme spolehliví, důvěryhodní a legitimní. Nabízíme půjčku od minimálně 5 000 $ do a maximálně 80 000 000 $: 00. Zájemci by nám měli laskavě poslat zprávu prostřednictvím portálu společnosti a vyplnit formulář žádosti prostřednictvím whatsapp: +256756543536 nebo e-mailu: christharmonyloanfund@gmail.co m
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 9. 2015 22:57 | Stepa

Kdyz jsem zacala s vyrizovanim insolvence musela jsem mit darce protoze jme meli maly prijem a 2mesice pred soudem manzel nastoupil do dobre placeneho zamestnani,takze darce by mel padnout ale spravce nam ho porad pocita do prijmu je to tak spravne?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 2. 2012 13:03 | Brona

Dobrý den chtěla bych poradit v mém případě.Asi před rokem a půl jsem dávala ke Krajskému soudu 2x návrh na insolvenci.Bohužel mi to zamítl z nedostatku příjmu i když jsem měla další osobu,která by mi přispívala určitou částku.V té době jsem neměla platit žádné splátky podle pokynu,které jsem měla. Tak jsem se dostala ještě do větších problému.V listopadu 2011 jsem našla oddlužovací spol.kterou jsem oslovila spolu s manželem,abychom se oddlužili najednou.Vypracovali nám návrh, že nás budou zastupovat s věřiteli a máme platit 5000 Kč měsíčně po dobu 10 let.Jenomže došlo k tomu,že v lednu 2012 přišel dopis od věřitele,že s tím nesouhlasí a že nebudou nic vyřízovat přes tuto společnost.Prosím poradte jak dál.děkuji
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 1. 2008 11:29 | Valda

Napište mi, možná vám poradím..
+23
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 10. 2007 1:11

No nejsem o tom přesvědčen, asi před měsícem jsem kontaktoval SPES tolik reklamovanou poradnu, vylíčil jsem jí její příběh, zadal kontakty a prosil o nějakou radu nebo alespoň odpověď a nic. Ticho po pěšině, možná na to nemám dostatek peněz, nebo nejsem ještě se svým půl milionem dostatečně zadlužený člověk?????
+20
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 7. 2007 14:45 | Eric

Je to dobře, i když je to pouhé hašení a nikoliv prevence. Kokotské zákony této země a neméně kokotský přístup k jejich aplikaci způsobují neštěstí v desítkách a stovkách rodin. Konzum jakožto ďáblův nástroj přebírá Boží dílo a lidé jen čumí a jako ty pověstné krysy táhnou za pískálkem do megahypersupermárketu i kdyby měli chcípnout. Ačkoliv si spíš myslím, že nás má Pán Bůh už plné zuby - a nedivím se mu. To je, k sakru, tak těžké odhalit a zničit firmy, kterým jsou nemorální praktiky blízké? Proč některé firmy obchodují fér a jiné podvádějí? Čert to tu vem!
+49
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 7. 2007 13:09 | Chains

"Například jistá nejmenovaná žena si na předváděcí akci objednala drahé nádobí" - myslim, ze tato veta mluvi za vsechno. Tito lide by potrebovali odbornou pomoc, i kdyby svuj dluh v pohode splaceli.
+50
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 7. 2007 11:36 | jezevec

Zajímalo by mne, na jaké komodity byly ty nezvladatelné půjčky použity a kde toto zboží skončilo. Když majitel plazmové televize nebo hrnců za pade potřebuje "pomoct", tak mi tam vždycky něco smrdí.
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Martin Wichterle

podnikatel, Wikow Industry

Ondřej Raška

podnikatel, Miton

Martin Wichterle
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Ondřej Raška
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services