Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Kontakty

AdresaPlzeňská 3217/16Praha 5150 00
Telefon234 240 234
Emailczinfo@cardif.com
Web

Další Informace

IČO25080954

Informace uvedené na této stránce mají pouze orientační charakter. Ačkoliv bychom rádi, bohužel nejsme schopni ručit za jejich 100 % aktuálnost. Pro ověření, prosím, navštivte také domácí stránku daného subjektu. Děkujeme za pochopení.

BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s. - Články

Nenalezeny žádné články

BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s. - Zkušenosti

18. 1. 2019 12:16 | Hanka

Tak to jste měl opravdu velké štěstí, protože mě v té samé situaci, pouze jiné onemocnění, plnění zamítli
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Luboš 25. 04. 2018 08:28)

18. 1. 2019 12:10 | Hana

Vzala jsem si úvěr a banka mi ho pojistila přes tuto pojišťovnu na pracovní neschopnost. Jak už tady někdo psal, při uzavírání smlouvy se mě nikdo neptal na zdravotní stav, ani mě neupozornili že tam je omezení, kdy vám bude pojistné plnění uznáno a to hodně velké omezení.Před třemi roky jsem měla problém s kterým jsem ani nemarodila, dostala jsem pouze injekci a bylo, v tomto roce se to zhoršilo a musela jsem na operaci, takže jsem nahlásila škodní událost. Bohužel peníze za pojistku jsem vyhodila oknem, protože vzhledem k tomu, že se jednalo o opakovaný problém, který jsem měla před tím než jsem pojistku uzavřela mi to pojišťovna neuznala. Když si najdete a důkladně pročtete výluky plnění, tak zjistíte, že šance na uplatnění nároku jsou velmi mizivé. Takže já po této zkušenosti pojistku okamžitě zrušila a radši si částku kterou jsem platila dám každý měsíc na stranu. Bylo to poprvé kdy jsem si pojistila splácení a také naposled.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

17. 1. 2019 0:04 | Jan Střechovský

Darebáci to jsou. Spadl mě telefon a oni mě napsali, že jsem tomu měl zabránit. Proto mě nic neodškodní. Arogance
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

9. 1. 2019 22:19 | Eva

Dobrý den, připojuji se k ostatním nespokojeným klientům pojišťovny cardif, měla jsem Čez bez starostí, neuznali mi naprosto jednoznačnou pracovní neschopnost, která následovala po operaci, přičemž všechny podmínky byly splněny. Samozřejmě spousta "výjimek" které si vymyslí na každého a na cokoliv, takže škodní události neuznávají. V žádném případě nedoporučuji a pojištění okamžitě ruším. Píši zde, abyste nenaletěli stejně jako já.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

4. 1. 2019 12:46 | Petr

Cardif není žádná pojišťovna, na jednání s klienty mají externí agenturu, vše prodávají taky externě. Když dojde na plnění, zjistíte, že v nějakých pojistných podmínkách to je vyloučeno... Já jim platil deset let pojištění ke kartě a když mi ukradli zavazadla, tak mi řekli, že pojištěná doba je jenom v noci (!!!). V noci ovšem máte zavazadla v hotelu, kde spíte, a máte je pod kontrolou. Prostě podvod.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

3. 1. 2019 18:09 | Petr Gajdošík

V prosinci 2018 jsem si vzal u T-Mobile Hyuawei Mate 20 Pro za 23 000 kč na splátky a pracovníkem jsem byl vyzván k pojištění právě u těchto zlodějů k uzavření pojištění proti všemu. Prý není vůbec problém, když se něco stane. Po týdnu se na něho díval kolega v práci a nešžtastnou náhodou mu vyklouznul z ruky a z malé výšky cca 30 cm dopadl na stůl, kde se rozštípla zadní strana. Ihned jsem nahlásil škodní událost a řekl pravdu jak se to stalo. Telefon je opravdu hladký a nevyvážený a rozhodně v tom nebyl žádný úmysl a ani předvídatelná situace. Prostě náhoda a gravitace udělaly své. Teď je 3.Ledna a píšou mi v mailu, že se na to pojistka nevstahuje.Doslova toto:Zdůvodnění našeho rozhodnutí Při šetření Vaší události jsme zjistili, že k poškození Vašeho mobilního zařízení došlo následkem jeho samovolného vypadnutí z ruky. Na mobilní zařízení v okamžiku jeho pádu z ruky nepůsobily žádné vnější vlivy. Nárok na pojistné plnění vzniká, pokud k poškození přístroje dojde následkem působení vnější příčiny (tj. vnějších vlivů). Tato p odmínka vychází z výše uvedené pojistné smlouvy, článku 2, odstavce 2.12, kde stojí: „Nahodilé poškození - totální poškození nebo opravitelné poškození přístroje zapříčiněné vnějšími vlivy, které oprávněný uživatel přístroje nemohl za daných místních a čas ových okolností, při respek- tování zvyklostí soukromého života a vynaložení obvyklé míry obezřetnosti předvídat“. Okamžitě jsem se odvolal a určitě to tak nenechám. Pokud se chce někdo přidat, tak mi napište na Kimi.xxx@seznam.cz a přiložte vaší zkušenost, nebo návod jak na ně. Je to opravdu zlodějina na poctivé lidi.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

9. 11. 2018 11:26 | Petr

Tahle rádoby Pojištovna hrabe jen prachy a když má něco dát tak se cuká. Byl jsem po 20 letech na nemocenské a když jsem se na tuhle havět obrátil kvůli pojistné události tak vše zamítli. Samo od nich bleskově odcházím. Nevěřte jim.Chtějí jen HRabat ne dávat.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+6
Líbí
Nelíbí

5. 10. 2018 12:39 | Tom

Když jsem po delší nemoci kvůli úrazu žádal o pojistné plnění bylo mi zamítnuto a nikdo z nich se se mnou nebavil. Když jsem následně přestal pojistku platit protože jsem na ni zkrátka neměl, hned jejich zájem o mou osobu vzrostl. Dokonce mi i volali a snažili se mě zastrašit sankcemi. Je jim to ale houby platný, z důvodu finanční krize a to i jejich příčinou jsem byl nucen na sebe vyhlásit osobní bankrot a už se s nimi bude bavit jen moje insolvenční správkyně. Lidi neuzavírejte pojistky s těmito pojišťovnami, je to házení perel sviním, radši si za ty prachy kupte kus pořádnýho žvance.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+11
Líbí
Nelíbí

3. 10. 2018 16:39 | Vaclav Kucera

Tento týden mi telefonovali po přečtení recenzí jsem rád ze jsen se smlouvou nesouhlasil moc děkuji!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+6
Líbí
Nelíbí

3. 10. 2018 15:02 | Ivana

I já se přidávám s negativní zkušeností s pojištěním ČEZ bez starostí a pojišťovnou BNP Paribas. Připadám si jako vyvrhel, co chce pojišťovnu okrást a měl předem připravený plán. V březnu mě bolelo koleno, vytáhli mi vodu a bylo to fajn. mezitím jsem si sjednala pojistku - ne já že bych je vyhledávala, sami volali a slibovali 5.000 v případě PN ( to, že musím být člověk na PN minimálně měsíc ale neřekli), dále peníze v případě hospitalizace atd, pojistku jsem sjednala a v květnu se mi bolest vrátila v takové míře, že mi na červenec naplánovali operaci. Doma o berlích jsem lezla 1,5 měsíce, až jsem sama požádala o ukončení PN, protože jsem potřebovala do práce. Pojistnou událost mi zamítli s tím, že jsem již před sjednáním pojištění měla s kolenem problémy. Lidi, nenaleťte jim, je to banda podvodníků. Vždycky si najdou důvod, aby plni nemuseli. Okamžitě posílám výpověď pojistné smlouvy, sliby, že díky nim se nedostane člověk do finanční nouze ať si strčí víte kam.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+8
Líbí
Nelíbí

25. 9. 2018 8:01 | Jarmila Filušová.

Kôli tejto pojistovne som sa dostala do dlhov na elektrine,z ktorych sa dodnes nemôžem vyhrabat.Tým, že som to mala cez ČEZ prodej,mala som být chráněna při neplacení elektřiny.Klamstvo a tahanie peniaze od pojistencov. Len plaťte a dostanete velké h....
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+8
Líbí
Nelíbí

25. 9. 2018 7:54 | Filušová Jarmila

O pojistovni BNP Paribas už nechcem nic počuť a nechcem mat už nikdy nic spoločné.vyse pol roka má tahali zahájili za nos.Len papierovanie,furt nové preserovanie u obvodneho doktora a stále to iste.Doktor už to odmietol toľko vypisovat stále to iste.Bola som z nich už na prášky. Keďže som dlho marodila nemala som na poplatky.Keďže som tu pojistku dostala od ČEZ prodej,za ně platenia elektřiny som dostávala upomienku o vypnutí elektřiny. Aj tak mi to nedali.Už nikdy viac tuto pojistovnu!!!!!!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

11. 9. 2018 11:48 | Marcela

Koupili jsme si pračku a prodlouženou záruku nám jistila pojišťovna Paribas. Když se pračka pokazila ( bylo to už v prodloužené záruce) pojišťovna nám poslala opraváře, ale až za 14 dni od nahlášení. Pračku rozebral, řekl,že do 14 dni sežene novou součástku a už se neobjevil. Když jsme po šesti týdnech volali do pojišťovny, prý musíme čekat. To samé tvrdili i po sedmi týdnech. Sice nám paní neochotně dala číslo na jejich servis, ale zřejmě jen proto,aby se nás zbavila,protože číslo je odpojené.A tak jsme bezradní.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

8. 9. 2018 9:01 | Ando

Mam komplexný súbor poistenia hypotéky v SLSP od poisťovne CARDIF. Skúsenosti mam také, že sú to podvodníci, naťahujú čas, opakovane vyžadujú doklady od lekárky, nechcú plniť povinnosti z dôvodu že diagnóza spadla pod predmetnú výluku z poistného plnenia. Za ukončenie zmluvy chcú poplatok 149 EUR. Ich konanie považujem za absolútne neseriózne, a účelove!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+8
Líbí
Nelíbí

7. 9. 2018 15:37 | -B-

Citace - Iveta / 05.04.2012 12:25

Já si nemohu stěžovat na Pojišťovnu Cardif, měla jsem plněno a narazila jsem na velice příjemnou operátorku, vše i vysvětlila, jak postupovat. Jsem vděčná za její ochotu a pomoc, takže díky paní Marto. Bohužel mnozí z vás, jak to tady čtu, když přijdou do banky vidí pouze vidinu peněz, rychle vše podepíši a na nic se neptají, a když přijde problém kopete kolem sebe a hledáte viníka. To, že si nečtete čemu se zavazujete je bohužel problém Váš a druhá strana mince je banka.Bankéř vidí vidinu bonusu, za sjednanou půjčku a honem honem. Dluh je záležitostí na delší dobu, tak je potřeba i času, než něco podepíši.Vím, že pojištění na ztrátu zaměstnání má podmínku, že při sjednání smlouvy musí být adept zaměstnán na dobu neurčitou, takže jste v bance lhala, pokud jste si sjednala toto pojištění. Můžete být rádi, že není z toho jiný postih.
Spokojený klient :-))


Proč by měla lhát? Z nějakého důvodu mohla opustit zaměstnání ve kterém měla smlouvu na dobu neurčitou a při kterém podepsala smlouvu o půjčce a nový zaměstnavatel jí smlouvu na dobu neurčitou nedal, což je naprosto běžná situace, které ale využívají právě tyhle vychcaný pojišťovny. Toto by mělo být ošetřeno tak, aby pojišťovna pěkně "cvakala" a nemohla se kroutit.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Iveta 05. 04. 2012 12:25)

Zobrazit všech 251 komentářů

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  9 654 875 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Výpočet mzdy 2019

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Poradna

Tým odborných poradců je tu pro vás.

Poslední dotaz: Umrtí majitele
Poradna > Pojištění a penzijní připojištěníPovinné ručení

Otázka: Dobrý den,prosím o radu.Otec mě zemřel 14,3 2013 zbylo poněm auto fort fiesta.Majetkové vypořádání ještě neproběhlo.Pojištění končí 8 měsíc 2013.Prosím jak mám postupovat? více

Cestovní pojištění

Úrazové pojištění a pojištění v nemoci

Životní pojištění

Havarijní pojištění

Pojištění nemovitosti a domácnosti

Penzijní připojištění

Pojištění odpovědnosti

Povinné ručení

Další čtení na flowee.cz

Umělá inteligence dokáže pomoct při identifikaci pedofilů

Umělá inteligence dokáže pomoct při identifikaci pedofilů

V Nizozemsku šlo o známý případ. Policie ale neměla dlouho nic kromě samotných obrázků....více

Test firmy na rozvážení jídla: Kolo je ve městě fakt rychlejší než auto

Test firmy na rozvážení jídla: Kolo je ve městě fakt rychlejší než auto

Zatímco třeba v Praze radní vymýšlejí, kam by cyklisté v žádném případě neměli jezdit,...více

Rozhovor: S pralesy zmizí i ayahuasca, indiánská liána duše

Rozhovor: S pralesy zmizí i ayahuasca, indiánská liána duše

O tajemné ayahuasce se hlavně v posledních letech napsalo dost . Přestože v Čechách není...více

Zdroj: Logo Flowee

Interaktivní grafiky

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Unikátní mapa, na které můžete sledovat vývoj nezaměstnanosti a průměrných platů v jednotlivých českých krajích od roku 2006.

Spočítejte si osobní inflaci

Spočítejte si osobní inflaci

Inflace se měří indexem cen průměrného koše výrobků a služeb. Jenže každý kupuje něco jiného, proto na každého inflace působí jinak.

Rok v krizi aneb podívejte se, jak svět prošel recesí

Rok v krizi aneb podívejte se, jak svět prošel recesí

Černé září 2008 uvrhlo svět do jedné z nejhorších finančních krizí. Podívejte se na průběh finanční krize v kontextu vývoje na burzách a měnových trzích.

Jak je chráněná nová pětisetkoruna

Jak je chráněná nová pětisetkoruna

Od 1. dubna 2009 je v oběhu lépe chráněná pětisetkoruna. Přibyly tři nové ochranné prvky. Podívejte se, jak poznat pravou bankovku od falešné.

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů
Partners Financial Services
 
 

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK