Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Kontakty

AdresaPlzeňská 3217/16Praha 5150 00
Telefon234 240 234
Emailczinfo@cardif.com
Web

Další Informace

IČO25080954

Informace uvedené na této stránce mají pouze orientační charakter. Ačkoliv bychom rádi, bohužel nejsme schopni ručit za jejich 100 % aktuálnost. Pro ověření, prosím, navštivte také domácí stránku daného subjektu. Děkujeme za pochopení.

BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s. - Články

Nenalezeny žádné články

BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s. - Zkušenosti

9. 11. 2018 11:26 | Petr

Tahle rádoby Pojištovna hrabe jen prachy a když má něco dát tak se cuká. Byl jsem po 20 letech na nemocenské a když jsem se na tuhle havět obrátil kvůli pojistné události tak vše zamítli. Samo od nich bleskově odcházím. Nevěřte jim.Chtějí jen HRabat ne dávat.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

5. 10. 2018 12:39 | Tom

Když jsem po delší nemoci kvůli úrazu žádal o pojistné plnění bylo mi zamítnuto a nikdo z nich se se mnou nebavil. Když jsem následně přestal pojistku platit protože jsem na ni zkrátka neměl, hned jejich zájem o mou osobu vzrostl. Dokonce mi i volali a snažili se mě zastrašit sankcemi. Je jim to ale houby platný, z důvodu finanční krize a to i jejich příčinou jsem byl nucen na sebe vyhlásit osobní bankrot a už se s nimi bude bavit jen moje insolvenční správkyně. Lidi neuzavírejte pojistky s těmito pojišťovnami, je to házení perel sviním, radši si za ty prachy kupte kus pořádnýho žvance.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+4
Líbí
Nelíbí

3. 10. 2018 16:39 | Vaclav Kucera

Tento týden mi telefonovali po přečtení recenzí jsem rád ze jsen se smlouvou nesouhlasil moc děkuji!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+5
Líbí
Nelíbí

3. 10. 2018 15:02 | Ivana

I já se přidávám s negativní zkušeností s pojištěním ČEZ bez starostí a pojišťovnou BNP Paribas. Připadám si jako vyvrhel, co chce pojišťovnu okrást a měl předem připravený plán. V březnu mě bolelo koleno, vytáhli mi vodu a bylo to fajn. mezitím jsem si sjednala pojistku - ne já že bych je vyhledávala, sami volali a slibovali 5.000 v případě PN ( to, že musím být člověk na PN minimálně měsíc ale neřekli), dále peníze v případě hospitalizace atd, pojistku jsem sjednala a v květnu se mi bolest vrátila v takové míře, že mi na červenec naplánovali operaci. Doma o berlích jsem lezla 1,5 měsíce, až jsem sama požádala o ukončení PN, protože jsem potřebovala do práce. Pojistnou událost mi zamítli s tím, že jsem již před sjednáním pojištění měla s kolenem problémy. Lidi, nenaleťte jim, je to banda podvodníků. Vždycky si najdou důvod, aby plni nemuseli. Okamžitě posílám výpověď pojistné smlouvy, sliby, že díky nim se nedostane člověk do finanční nouze ať si strčí víte kam.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+4
Líbí
Nelíbí

25. 9. 2018 8:01 | Jarmila Filušová.

Kôli tejto pojistovne som sa dostala do dlhov na elektrine,z ktorych sa dodnes nemôžem vyhrabat.Tým, že som to mala cez ČEZ prodej,mala som být chráněna při neplacení elektřiny.Klamstvo a tahanie peniaze od pojistencov. Len plaťte a dostanete velké h....
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+5
Líbí
Nelíbí

25. 9. 2018 7:54 | Filušová Jarmila

O pojistovni BNP Paribas už nechcem nic počuť a nechcem mat už nikdy nic spoločné.vyse pol roka má tahali zahájili za nos.Len papierovanie,furt nové preserovanie u obvodneho doktora a stále to iste.Doktor už to odmietol toľko vypisovat stále to iste.Bola som z nich už na prášky. Keďže som dlho marodila nemala som na poplatky.Keďže som tu pojistku dostala od ČEZ prodej,za ně platenia elektřiny som dostávala upomienku o vypnutí elektřiny. Aj tak mi to nedali.Už nikdy viac tuto pojistovnu!!!!!!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

11. 9. 2018 11:48 | Marcela

Koupili jsme si pračku a prodlouženou záruku nám jistila pojišťovna Paribas. Když se pračka pokazila ( bylo to už v prodloužené záruce) pojišťovna nám poslala opraváře, ale až za 14 dni od nahlášení. Pračku rozebral, řekl,že do 14 dni sežene novou součástku a už se neobjevil. Když jsme po šesti týdnech volali do pojišťovny, prý musíme čekat. To samé tvrdili i po sedmi týdnech. Sice nám paní neochotně dala číslo na jejich servis, ale zřejmě jen proto,aby se nás zbavila,protože číslo je odpojené.A tak jsme bezradní.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

8. 9. 2018 9:01 | Ando

Mam komplexný súbor poistenia hypotéky v SLSP od poisťovne CARDIF. Skúsenosti mam také, že sú to podvodníci, naťahujú čas, opakovane vyžadujú doklady od lekárky, nechcú plniť povinnosti z dôvodu že diagnóza spadla pod predmetnú výluku z poistného plnenia. Za ukončenie zmluvy chcú poplatok 149 EUR. Ich konanie považujem za absolútne neseriózne, a účelove!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+7
Líbí
Nelíbí

7. 9. 2018 15:37 | -B-

Citace - Iveta / 05.04.2012 12:25

Já si nemohu stěžovat na Pojišťovnu Cardif, měla jsem plněno a narazila jsem na velice příjemnou operátorku, vše i vysvětlila, jak postupovat. Jsem vděčná za její ochotu a pomoc, takže díky paní Marto. Bohužel mnozí z vás, jak to tady čtu, když přijdou do banky vidí pouze vidinu peněz, rychle vše podepíši a na nic se neptají, a když přijde problém kopete kolem sebe a hledáte viníka. To, že si nečtete čemu se zavazujete je bohužel problém Váš a druhá strana mince je banka.Bankéř vidí vidinu bonusu, za sjednanou půjčku a honem honem. Dluh je záležitostí na delší dobu, tak je potřeba i času, než něco podepíši.Vím, že pojištění na ztrátu zaměstnání má podmínku, že při sjednání smlouvy musí být adept zaměstnán na dobu neurčitou, takže jste v bance lhala, pokud jste si sjednala toto pojištění. Můžete být rádi, že není z toho jiný postih.
Spokojený klient :-))


Proč by měla lhát? Z nějakého důvodu mohla opustit zaměstnání ve kterém měla smlouvu na dobu neurčitou a při kterém podepsala smlouvu o půjčce a nový zaměstnavatel jí smlouvu na dobu neurčitou nedal, což je naprosto běžná situace, které ale využívají právě tyhle vychcaný pojišťovny. Toto by mělo být ošetřeno tak, aby pojišťovna pěkně "cvakala" a nemohla se kroutit.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

-1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Iveta 05. 04. 2012 12:25)

7. 9. 2018 15:06 | -B-

Mám s cardifem čerstvou zkušenost a to špatnou. Před několika lety jsem si vzala v bance úvěr a s ním uzavřela i pojištění schopnosti splácet. Úvěr je dost velký a tím pádem i měsíční částka pojištění. Od května marodím a tak jsem žádala o pojistné plnění. Kdo tohle někdy vyřizoval ví, jaké je s tím lítání, potřebujete mít vyplněné dokumenty od zaměstnavatele, lékaře, nikdo vám to nevyplní na počkání. Když jsem konečně měla všechno potřebné pohromadě, elektronicky jsem jim to odeslala s vidinou toho, že se vše brzy vyřeší. O odpověď od nich jsem si musela napsat mailem, když se 14 dní nic nedělo. Za dalších 14 dní mi přišel dopis a v něm další dokumenty které potřebují vyplnit od mého lékaře, takže další vyřizování a čekání. Vše jen natahují, zdržují, vykrucují se. Co budu komu vyprávět, papíry jsem zahodila a zavolala do banky a tohle pojištění zrušila. Rozhodně už nikdy takové pojištění ať už k úvěru, či zakoupené věci neuzavřu, nikomu to nedoporučuji a všem se budu snažit to rozmluvit. Má úcta všem co se rozhodnou tuhle pojišťovnu kopnout do zadku.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+3
Líbí
Nelíbí

31. 8. 2018 9:43 | Jarda

až po soudním vymáhání začali plnit do té doby vytáčky vytáčky !!! podvodníci!!! nenechte se oklamat
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

27. 8. 2018 19:37 | Radvana

Jestli máte zbytečné peníze tak je raději dejte na charitu. Hlavně je necpěte do krku této pojišťovny. Dokud platíte tak je to v pořádku, ale nedej Bože, když po nich chcete plnění - vytáčky, vytáčky vytáčky.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

20. 8. 2018 11:11 | Aleš

Tak tyhle šmejdy nebrat ani omylem Mám úvěr od hello Bank a platím(platil)500kč měsíčně a v lednu se mi stal na horách úraz a nemám nárok protože jsem tu dělal na dobu určitou. Jsou to k... y
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

5. 8. 2018 20:37 | evelína

Dobrý den , já jsem s pojišťovnou BNP PARIBAS CARDIF naprosto spokojená .Marodila jsem 1rok po úrazu a platila po celou dobu splátky .To se nám stalo už 3x a vždy bez problému .
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

30. 7. 2018 15:22 | eltnerova

Pojištění platím 2 roky, nyní poprvé pn 2,5 měsíce (nemocenská po 15 letech práce!!!)hnutá krční páteř následkem úrazu, nedali ani korunu. Údajně se na mě vztahuje výluka degenerativní onemocnění páteře (což je nesmysl, nikdy jsem s páteří nemarodila) handrkovat se s nimi nebudu, ať si ty šušně strčí někam, okamžitě jsem zrušila a nikomu nedoporučuji!!!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+5
Líbí
Nelíbí

Zobrazit všech 245 komentářů

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  9 331 748 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Výpočet mzdy 2018

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Poradna

Tým odborných poradců je tu pro vás.

Poslední dotaz: Umrtí majitele
Poradna > Pojištění a penzijní připojištěníPovinné ručení

Otázka: Dobrý den,prosím o radu.Otec mě zemřel 14,3 2013 zbylo poněm auto fort fiesta.Majetkové vypořádání ještě neproběhlo.Pojištění končí 8 měsíc 2013.Prosím jak mám postupovat? více

Cestovní pojištění

Úrazové pojištění a pojištění v nemoci

Životní pojištění

Havarijní pojištění

Pojištění nemovitosti a domácnosti

Penzijní připojištění

Pojištění odpovědnosti

Povinné ručení

Další čtení na flowee.cz

Jak vzniká online nenávist? Hejtři chtějí někam patřit a zneužívají anonymity

Jak vzniká online nenávist? Hejtři chtějí někam patřit a zneužívají anonymity

Proč je v dnešní době na internetu tolik agresivních lidí? Rýpavé tweety, urážlivé komentáře...více

10 potravin a nebezpečných látek, kterým stojí za to se vyhnout

10 potravin a nebezpečných látek, kterým stojí za to se vyhnout

Žebříček nežádoucích potravin a látek, které obsahují, se každoročně mění. Vyvíjejí se...více

Máte problém před prezentací? Zkuste 7 cest ke zdravému sebevědomí

Máte problém před prezentací? Zkuste 7 cest ke zdravému sebevědomí

Sebevědomí je nedílnou součástí úspěchu. Ovlivňuje, jak se cítíme i jak nás vnímají ostatní....více

Zdroj: Logo Flowee

Interaktivní grafiky

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Unikátní mapa, na které můžete sledovat vývoj nezaměstnanosti a průměrných platů v jednotlivých českých krajích od roku 2006.

Spočítejte si osobní inflaci

Spočítejte si osobní inflaci

Inflace se měří indexem cen průměrného koše výrobků a služeb. Jenže každý kupuje něco jiného, proto na každého inflace působí jinak.

Rok v krizi aneb podívejte se, jak svět prošel recesí

Rok v krizi aneb podívejte se, jak svět prošel recesí

Černé září 2008 uvrhlo svět do jedné z nejhorších finančních krizí. Podívejte se na průběh finanční krize v kontextu vývoje na burzách a měnových trzích.

Jak je chráněná nová pětisetkoruna

Jak je chráněná nová pětisetkoruna

Od 1. dubna 2009 je v oběhu lépe chráněná pětisetkoruna. Přibyly tři nové ochranné prvky. Podívejte se, jak poznat pravou bankovku od falešné.

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů
Partners Financial Services
 
 

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK