Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Další příspěvky v diskuzi (celkem 290 komentářů)

15. 11. 2019 13:41 | Marcela

Já jsem tedy měla asi štěstí, ale nemohu na napsat žádnou negaci. Po skončení léčení jsem odeslala papíry a bez dalších dotazů mi peníze poslali do poslední koruny, tak, jak měli.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 11. 2019 11:04 | M.Pekařová

POZOR NA ČEZ BEZ STAROSTÍ!!!!! Byla jsem pojištěna přes ČEZ u pojišťovny BNP Paribas Cardif. Jednou ráno mě chytla záda,nemohla jsem se hnout (nikdy před tím,jsem se zády žádný problém neměla).Lékař mi vystavil neschopenku,napsal rehabilitace.Po 30 dní jsem žádala o peníze u zmíněné pojišťovny.Pojistka mi byla zamítnuta z důvodu DEGENERACE(opotřebení a stáří páteře).Je mi 43 let.
0
+-

22. 10. 2019 17:19 | Martina Říhová

Poj8stku si platim od 29.1 2008 coz je dnes cca 14 000 kc. Asi js jim dala malo??
+3
+-

22. 10. 2019 17:11 | K.H.

Napušte mi prosím svúj email. Přidam se k Vam
+1
+-

22. 10. 2019 17:10 | Martina Říhová

Již dva měsíce zdržování s papíry. Pokaždé chtějí schválně to samé. Dne 11.10 2019 posílala táborská nemocnice mé papíry z hospitalizace. Záhadou je nedostali. Dnes opět posílané. DrzDrzost měl i tiskový mluvčí , který mě prosil o smazání mých recenzí na této stránce. Samozřejmě mi lhal a dělal ze mě hloupou. Spletli se , já si toto nenechám líbit a již jsem domluvena na reportáži o chování této neskutečné pojišťovny. Svou pojistku ruším. Dnes několik hovorů s vedoucí odd. Stejná zkušenost jako s mluvčím. Vedení této společnosti by se mělo stydět. Jak to působí???? Platíme jim výlety!!!!!
+3
+-

22. 10. 2019 16:58

A na jediny email neodopovi. Pouze trapny automat. Lzou. Lzou
+2
+-

Zobrazit celé vlákno

22. 10. 2019 15:49 | MR

Kdyz si proctu par stranek je mi vse jasne. Ludi zivi tuto poj8stovnu. Pak jen ziraji. Pripravuji zalobu a rozhovor do medii. Tyto recenze tu mluvi preci za vse.
+3
+-

22. 10. 2019 15:46 | MR

Myslim si , ze kdyby se lidi nedali odbyt a spojili se, melo by to vetsi ucel. Alespon by nenaleteli dalsi chudaci
+2
+-

Zobrazit celé vlákno

22. 10. 2019 15:43 | MR

To Vad donutila nspsat pojistovna? To co jste napsala je hovadona.Nebo Vas nutili a prosili a nalehali jako u mnr@!!!????
+2
+-

Zobrazit celé vlákno

22. 10. 2019 13:42 | Martina Říhová

Tohle Vás donutili sepsat???????? Mé zkušenisti budou v pátek v mediich
+1
+-

Zobrazit celé vlákno

18. 10. 2019 23:05 | Hana

ve čtvrtek jsem v lese ztratila sluneční brýle . V pondělí jsem kontaktovala pojišťovnu a v pátek my přišli od pojišťovny peníze na nové brýle .. za mě teda spokojenost veliká ..Děkuji
-2
+-

16. 9. 2019 8:57 | Ludmila Cermakova

Mam cestovni pojisteni u Ceske sporitelny v Nachode. Vcera 15. 9. mezi 11,15 - 16,50 mi byla odcizena ponezenka s doklady, kartou visa a penezi. Vcera 15. 9 vecer jsem nechala zablokovat moji Visa kartu v Ceske sporitelne a zaroven jsem dostala instrukce, ze mam dnes zavolat do Pojistovny Cooperativa. To jsem udelala a dostala jsem dalsi instrukce, ze se mam domluvit na cisle +420234240234. To jsem udelala ale bohuzel cekala jsem nejmene 1/2 hodiny na prepojeni k operatorovi. Jelikoz jsem v cizine konkretne ve Svedsku tak nemohu cekat hodiny na spojeni. Penize nabihaji a vysledek zadny. S touto sluzbou opravdu nejsem spokojena. Zitra odjizdim do Ceske Republiky nazpet a ve stredu se zastavim na pobocce Cooperativy v Nachode, kde mam me pojisteni. Prosim zaslete mi obratem instrukce jak mam postupovat abych efektne mohla nahlasit vyse uvedene. Dekuji predem za rychle vyrizeni, jsem v casove tisni. Jeste jednu otazku, kdo mi uhradi me telefonni naklady. Dekuji a s pozdravem Ludmila Cermakova
+2
+-

8. 9. 2019 9:08 | Hanka Merkrova

Dobrý den mám pojistku u 02 neznali pád do vody ale chci to dal řešit. Jen nevím jak klidně podám dal stížnost ale nenechám to tak. Pojistku Maj jasně danou působením vody či pádem do vody. Ani takto to neuznavaji. Podle mě podávají lidem klamne informace a tím se obohacuji neoprávněně.
+1
+-

4. 8. 2019 22:36 | Petr Zápotocký

Mám s pojišťovnou Cardif dvě negativní zkušenosti. Jedna se týkala pojištění při ztrátě zaměstnání a druhá ukradení zavazadel a osobních věcí v zahraničí. V obou případech byly podmínky plnění tak obratně formulovány, že mě pracovnice pojišťovny stroze informovala, že nemám v rámci svého pojištění na nic nárok. Obzvláště alarmující byl druhý případ, který se týkal okradení v zahraničí na letišti, kde mi bylo ukradeno zavazadlo, ve kterém jsem měl osobní věci včetně pasů celé rodiny. Úhradu alespoň části nákladů, které mě tato událost následně stála jsem nárokoval právě u pojišťovny Cardif, kde jsem měl pojistnou smlouvu. Tak trochu nelogicky mi odpověděli, že smlouva nekryje zrušení letu letadla. Na moje snahy o další komunikaci a vyjasnění celé události (jednalo se o krádež a ne zrušení letu) už nikdo z pracovníků pojišťovny nereagoval. Pro ne byla celá záležitost uzavřena a tečka. Svoji smlouvu jsem proto zrušil a na základě těchto špatných zkušeností již nechci v budoucnu s touto "vypecenou" pojišťovnou přicházet do kontaktu.
0
+-

31. 7. 2019 22:30

ŠMEJDI! Stejně jako podomní prodejci, měli by s nima zatočit! Z lidí dělají jen blbce, když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají, ale pozor jen, kdybys chtěl plnit! Ti to vysvětlí jak na plnění nemáš nárok. Pojošťovnu BPN Caribas Cardif NIKDY ! A zřejmě je lepší se nepojšťovat a nic pak nečekat a peníze si raději uschovat.
+4
+-

19. 7. 2019 17:51 | Vilma

Mám dotaz, muselo se připojištění podepsat? Nebo bylo uzavřeno na základě tel. domluvy. Dnes mi bylo řečeno na infolince, že mám pojištění sjednáno od roku 2016, ale jsem nic nesjednávala...Děkuji za odpověď.
+1
+-

2. 7. 2019 17:56 | Petr Beran

Pojišťovna na h...o pojistku si platím a zatím mi neuznali žádnou pojistnou událost hlavně že jdou penízky od lidí přecházím jinam francouzská společnost at se rači věnujou tenisu tam přesně jdou milióny z pojistek co pak neuznávají hnus .
+4
+-

21. 6. 2019 18:41 | Jura

Sice mně vyplatily 8 splátek,teď neustále chtějí potvrzení od doktorky a kopie zpráv,ta poslední jim nestačila a praktická doktorka musela napsat podle nich a opětovné kopie odbornich doktorů,trvá to měsíc,po telefonu vám nic neřeknou,že prý až dostanu zprávu postou od nich,že teprve bude bavit se mnou. Nevím zda dostanu tento měsíc peníze,nevím na čem jsem. Zřejmě nemají nic jiného na práci než otravovat neustále dokládání zpráv od doktorů.
0
+-

9. 6. 2019 19:21 | Filip

Pojištění schopnosti splácet uzavřené k úvěru/půjčce absolutně nedoporučuju!!! Sice mi plnění uznali (prodělal jsem plicní embolii a byl skoro třičtvrtě roku v prac. nesch.) ale trvalo cca 3 měsíce než mi začali posílat peníze a byly s tím strašné průtahy, na všechno mají dost času, neustále požadují nějaké dokumenty od lékaře a zaměstnavatele, všechno xkrát prověřují. Přesto, že slibují jak se o klienta postarají na ně teda absolutně není žádný spoleh.
+3
+-

5. 6. 2019 8:08 | Dagmar

Tuto pojišťovnu absolutně nedoporučuji. Všechno jim hrozně trvá, na všechno mají čas. Na verdikt o pojistném plnění jsem čekala skoro měsíc, nakonec jsem musela zavolat, abych jim svůj případ připomněla. Na pojistné plnění jsem nakonec měla nárok, ale stejně jsem bez peněz, neodesílají je včas, takže pomoc v pracovní neschopnosti úplně k ničemu, splátky úvěrů čekají. Opět musím volat, abych jim připomněla, že již před týdnem měly být peníze na účtu. Hlavně že platíme my pravidelně a včas!!!! Šmejdi
+4
+-

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  11 234 607 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2019

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Poradna

Tým odborných poradců je tu pro vás.

Poslední dotaz: Umrtí majitele
Poradna > Pojištění a penzijní připojištěníPovinné ručení

Otázka: Dobrý den,prosím o radu.Otec mě zemřel 14,3 2013 zbylo poněm auto fort fiesta.Majetkové vypořádání ještě neproběhlo.Pojištění končí 8 měsíc 2013.Prosím jak mám postupovat? více

Cestovní pojištění

Úrazové pojištění a pojištění v nemoci

Životní pojištění

Havarijní pojištění

Pojištění nemovitosti a domácnosti

Penzijní připojištění

Pojištění odpovědnosti

Povinné ručení

Články na Heroine.cz

Vít Samek Na vlastní otvor: Mamografie

Vít Samek Na vlastní otvor: Mamografie

Už zase. Už zase jsem byl povolán já – plešatá, vousatá, bývalá sestra – abych vám, ženám,...více

Pravda & láska & marketing

Pravda & láska & marketing

Když jsem chodila na základní školu, účastnila jsem se recitačních soutěží. Nikdy jsem...více

Proč se kvůli dětem (ne)rozvádět

Proč se kvůli dětem (ne)rozvádět

Druhá ukázka z prvního tištěného čísla časopisu se týká bolestného a přitom tak častého...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Eva Štěpánková

podnikatelka, Ryor

Karel Schwarzenberg

politik

Eva Štěpánková
ÚSPĚŠNOST
60,53 %

z 38 duelů
Karel Schwarzenberg
ÚSPĚŠNOST
23,91 %

z 46 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.