Realitní skupina CPI je nově partnerem českých olympioniků

redakce Peníze.CZ | rubrika: BrandInsight | 30. 6. 2021
Skupina CPI Property Group druhého nejbohatšího Čecha Radovana Vítka oznámila partnerství s Českým olympijským výborem. Do rozpočtu sportovců by měla přispět nižšími desítkami milionů korun.
Realitní skupina CPI je nově partnerem českých olympioniků

Zdroj: CPI Property Group

Sponzorské aktivity největšího českého realitního magnáta Radovana Vítka pokračují. Výkonný ředitel CPI Property Group Zdeněk Havelka a předseda Českého olympijského výboru (ČOV) stvrdili podpisem nové čtyřleté partnerství, které se vzhledem k posunutí her v Tokiu na letošní léto bude týkat hned tří olympiád.

Skupina CPI se tak přidala k hlavním partnerům ČOV, kterými jsou například T-Mobile, ČEZ nebo Lesy ČR. Generálními partnery českých olympioniků dál zůstávají loterijní společnost Sazka a chemička Fosfa.

„Naše společnost se intenzivně věnuje udržitelnosti a společenské odpovědnosti, proto jsou tyto hodnoty a témata ve spolupráci s Českým olympijským výborem firmě velmi blízké. Jsme velmi hrdí, že můžeme podpořit nejen českou výpravu, ale také olympijskou filozofii a sport v Česku obecně,“ říká Zdeněk Havelka, výkonný ředitel CPI Property Group.

„Tohoto spojení si velmi vážíme a zvlášť v dnešní době je takové partnerství velmi ceněné,“ zdůrazňuje předseda ČOV Jiří Kejval s tím, že vzhledem dopadům pandemie koronaviru na některá byznysová odvětví, ale i sport samotný, je dlouhodobé partnerství velmi vítané.

„Spolupráci jsme si v menší míře vyzkoušeli již při konání olympijských her v Riu, kdy se dodavatelem a místem konání některých aktivit stalo Quadrio, jedna z nejvýznamnějších budov v našem portfoliu a zároveň sídlo naší společnosti. Na další spolupráci ve větším měřítku se velmi těšíme,“ dodává Havelka. 

V Chuchle Areně Praha, kterou také majetkově ovládá rodina Radovana Vítka, představil Český olympijský výbor v minulém týdnu nástupovou kolekci, reprezentanti si tam budou vyzvedávat i sportovní oblečení. Novým dodavatelem Českého olympijského týmu se stanou také obchodní centra Olympia v Plzni, Mladé Boleslavi a Teplicích, která jsou rovněž součástí portfolia CPI Property Group.

CPI Property Group je předním vlastníkem nemovitostí v České republice, Berlíně a regionu střední a východní Evropy.

Peníze BrandInsight

redakce Peníze.CZ

Jsme největší web o osobních financích v Česku. Přinášíme aktuality, praktické návody, kalkulačky a další přehledy. Do rodiny vydavatelství NextPage Media s námi patří i Finmag, Heroine a Footbal Club. Můžete nás sledovat... Další články autora.

Srovnávat se vyplatí

Srovnávat se vyplatí

Kalkulátor.cz je srovnávač, který lidem šetří peníze ve světě energií, pojištění a financí. My počítáme, vy šetříte.

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

+6
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

Oblíbená témata

CPI, Radovan Vítek

Daňové přiznání online

A tohle už jste četli?

Česká ekonomika si v EU pohoršila i kvůli inflaci

28. 2. 2024 | Kateřina Hovorková

Česká ekonomika si v EU pohoršila i kvůli inflaci

Česko má čtrnáctou nejsilnější ekonomiku v Evropské unii. Ve srovnání s ostatními státy ale už podruhé za sebou oslabila. Brzdí nás nízká přidaná hodnota a vysoká inflace, ukázal Index... celý článek

Bydlení už víc nezlevní, hlásí banka. Ceny pozemků dál rostou

22. 2. 2024 | redakce Peníze.CZ

Bydlení už víc nezlevní, hlásí banka. Ceny pozemků dál rostou

Ceny bytů i rodinných domů v loňském roce klesly. Vyplývá to ze statistiky ČSOB Index bydlení (dříve HB Index) za čtvrté čtvrtletí 2023. Základem jsou odhady tržních cen nemovitostí... celý článek

Bulharsko se chystá na euro. Takhle vypadají nové mince

16. 2. 2024 | Gabriel Pleska | 1 komentář

Bulharsko se chystá na euro. Takhle vypadají nové mince

Od příštího roku by se v Bulharsko mělo platit společnou evropskou měnou. Podobu bulharských euromincí teď schválila Rada Evropské unie. Takzvaná národní strana euromincí vychází z... celý článek

Akcenta má po 14 letech nového šéfa

15. 2. 2024 | redakce Peníze.CZ

Akcenta má po 14 letech nového šéfa

Po téměř 14 letech mění společnost Akcenta CZ, která ve střední Evropě obchoduje s devizami, svého předsedu představenstva. Milana Cermana, jenž na svou funkci rezignoval, vystřídá... celý článek

Inflace je nižší, než se čekalo. Úroky dál klesnou, koruna oslabí

15. 2. 2024 | Petr Kučera | 3 komentáře

Inflace je nižší, než se čekalo. Úroky dál klesnou, koruna oslabí

Spotřebitelské ceny v Česku stouply v lednu o 1,5 % v porovnání s loňským prosincem. Oproti loňskému lednu jsou pak vyšší o 2,3 % – meziroční inflace tedy klesla o výrazných 4,6 procentního... celý článek

Partners Financial Services