Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 54 komentářů)

14. 1. 2004 9:09 | Martina Karská

Dívala jsem se na www.burinka.cz a je celá v novém. Je to hodně blízko mateřské spořce, ale líbí se mi to!
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 11. 2003 10:32 | urubkova

Vyhral jsme minci v podzimni soutezi!!!
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 11. 2003 8:54 | Jaromír S.

Smlouva přes internet byla super rychlá.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 10. 2003 13:38 | urubkova

Předtím jsem měl jinou, ale teď jsem si uzavřel smlouvu tady. Mám dobré reference na úvěry (ten budu za čas potřebovat) a navíc mě nalákala i ta soutěž o miliony. Co kdyby se na mě konečně někdy usmálo štěstí...
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 8. 2003 14:55 | Plojgar Vaclav

Vse v poradku - od sporeni pres vyrizeni uveru.
+14
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 7. 2003 8:26 | Petra Hvalecká

Minulý týden (v pondělí) jsem se setkala s poradcem, abych si vyřídila úvěr. Brala jsem si 80 tisíc na novou koupelnu. Hned na místě mi poradce úvěr schválil a v pátek už jsem peníze měla. Teď ještě, aby dopadla stejně pohodově ta rekonstrukce....
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 6. 2003 11:17 | Katerinka

Tato akce SSČS je poměrně nová jmenuje se "Ne(o)šiďte své děti o 700 Kč" a běží od 1. června 2003 do 30. září 2003. Kateřina Beranová
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 6. 2003 9:51

Nicméně se jedná o diskriminaci "starých" klientů. Domnívám se, že u všech produktů, které využívají státní dotaci (přímá podpora nebo odpočet z daní) by měl stát také přesně stanovit, jak vysoké (jestli vůbec nějaké) poplatky je možné za takový produkt vybírat, jinak se může lehce stát (a ono se to již stává), že ta reklamou mohutně inzerovaná státní podpora vlastně proudí spořitelně (pojišťovně, fondu) namísto občanovi.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 6. 2003 9:36 | Porovnavam si

Pro nové klienty mají poplatek 200 korun, to je snad nejnižší co na trhu je. To jen tak na okraj k diskuzi o 400 korunach. :p
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 6. 2003 8:11 | SkrivanekT

Moc se to neví, ale SSČS dává na smlouvu dětem do 15 roků 700 korun.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 6. 2003 0:49 | Míra

Jasná diskriminace klientů, jenž platí 400 Kč varuje každého - zde nic neuzavírat. Příští rok to klidně může být 1.000 Kč. Proč je někdo nazažaluje ? Třeba tehle server ? Míra
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 6. 2003 10:44 | TGP

Opravdu nechápu, za co si účtují tak nesmyslně vysoké poplatky! Mají moje peníze na pět let jisté, používají je a ještě jim mám za to platit? Proboha, kde to jsme?
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 5. 2003 11:45 | SkrivanekT

Poprvé jsem zkusila něco sjednat po internetu - stavební spoření u SSČS. Všechno proběhlo v pohodě, taky proto, že už to je druhé moje stavební spoření, tak jsem věděla, co a jak, nepotřebovala jsem žádného poradce, co by si v podstatě za nic shrábnul provizi. Dostala jsem jako bonus knížku od National Geographic. Jinde dávají 300, tahle knížka ale stojí skoro tisícovku.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 4. 2003 7:57 | Josef

Bral jsem si ted uver - spokojenost.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 3. 2003 13:13

Vadí mi vysoké poplatky za vedení účtu pro mladé. 400,-Kč je za vedení účtu moc, zejména když bylo navýšeno s tím, že bude nižší pouze za předpokladu, že přistoupíme na změnu úročení ze 3 na 2%. Silně to připomíná vydírání ze strany stavební spořitelny. Spořím 2. rok oběma synům a polatky jsou neúměrné.


0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 3. 2003 7:26 | PetrR

Udelal jsem vychytralou vec - sporil jsem jeste za starych podminek (urok ze sporeni 5 %) a chtel jsem si vzit uver. Ten bych mel ale docela drahy, tak jsem zmenil smlouvu, tim jsem presel na novy tarif a dostanu ted uver za 4,75 %. Na vklady je tam sice jen urok 2 %, ale to me nepali, protoze jsem si ten uver zacal vyrizovat hned. Popremyslejte o tom i vy ostatni, co jste na tom podobne jako ja.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 2. 2003 14:24 | urubkova

Chtel bych pochvalit, i kdyz se to tu moc nenosi SSCS za super vyrizeni uveru. Naskytla se mi mimoradna prilezitost koupit starsi domek u nas ve vesnici. Vubec jsem o tom predtim neuvazoval takze jsem nemel zadne penize nasporene. Potom jsem si udelal maly pruzkum co mam za moznosti - a nasel jsem Maxi uver od SSCS. Nepotreboval jsem nic nasporene, vyrizeni bylo rychle a vsechno porbehlo v pohode. Konecne odpadlo to nutne sporeni pretim nez si clovek muze vzit uver.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 1. 2003 11:29

Naprosto souhlasím, možná by stálo za zvážení řešit vše právní cestou. Pokud vím v SRN to udělali a prohráli, potom musela banka všem klientům doplácet peníze. Zdravím Slávek
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 12. 2002 9:12

Varuji vsechny pred uzaviranim smlouvy s burinkou koncem roku. Moji zene se stalo, ze kdyz po peti letech vcas smlouvu vypovedela, aby byla ukoncena ke konci roku, byla ji smlouva ukoncena az druheho ledna roku nasledujiciho. Tehdy to zena brala jako formalitu. Bohuzel za vice nez rok zjistila, ze o formalitu nejde. Uzavrela smlouvu u jine sporitelny a ta ji (presneji ministerstvo financi) odmitlo priznat statni podporu, protoze byla jeste v danem roce pro narok na statni podporu evidovana u burinky (diky onomu ukonceni az druheho ledna a malemu prebytku penez na uctu). Po dotazu na burince bylo me zene receno, ze je to standartni postup u vsech klientu, kteri u burinky nepokracuji s naslednou smlouvou. Teprve v pripade uzavreni nasledne smlouvy s burinkou by ji smlouvu ukoncili tak, jak potrebovala, tj. do konce roku, aby nemela problemy se statni podporou nasledujici rok. Uvedeny standartni postup je pomsta burinky vsem klientum, kteri od ni odchazi k jine stavebni sporitelne.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 11. 2002 11:29

Buřinka si snad dělá ze svých klientů legraci!!! Zvýšit poplatek za vedení účtu o 100% (ze 100 na 200Kč) to snad není pravda. Jaký důvod je k tomu vedl teda nechápu. Růst nákladů? To ať pak dou do háje, když neumí hospodařit. Nevím kdy byl nový sazebník schválen, ale já sem se to dozvěděl dnes. A co víc. Pro lidi co si založili spoření před 30.6.200 je poplatek za vedení dokonce 400Kč!!!(to sem i já). Nevím proč mám být trestán za to, že se změnily úrokové sazby a smlouvy s úročením 4% se jim nerentují. Pochopil bych nějaké znevýhodnění poté, co přesáhnu při spoření cílovou částku, ale takto je to sprostá zlodějna! Boleslav Čápek
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Petr Pithart

politik

Lubomír Lízal

ekonom

Petr Pithart
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Lubomír Lízal
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services