Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 54 komentářů)

29. 7. 2002 17:55 | TGP

Minulý týden mně nejdřív telefonicky, pak osobně (zvonili u nás v domě, kde se já nezdržuju) a posléze na mobilním telefonu naháněl poradce ze stavební spořitelny ČS. Po několika dotěrných telefonátech s příbuznými (také po 21:00 hod) a sdělení zrovna těm, kteří brali doma telefon, že mám spoření 7. rokem, že mám přespořeno, že bych měla spoření UKONČIT... jsem si tedy sjednala schůzku s poradcem. Poradce přišel, já jsem chtěla předejít přednášce o všemožných produktech, tak jsem hned na začátku řekla, že tedy můžeme smlouvu UKONČIT (na ničem jiném jsme se telefonicky nedomluvili), že mám stejně už založené stavební spoření půl roku u jiné stavební spořitelny. V tom okamžiku mi poradce řekl, že je to velmi nestandardní jednání z mé strany, že mám založena 2 stavební spoření a ještě v jiné spořitelně, že jsem je VELMI ZKLAMALA. Myslela jsem, že od nich dostanu pár facek, tak jsem jim ještě připomněla, že jsme o nové smlouvě telefonicky vůbec nemluvili a pokud by se mně zeptali, což neudělali ani náznakem, že bych jim tuto informaci nezamlčela. Při pohledu na poradce jsem mu řekla, že smlouvu můžu tedy ukončit i na pobočce, on mi řekl, že můžu, že je v tomto případě zbytečný a odešel (ani se nesnažil alespoň ukončit stávající smlouvu - asi by z toho nekáply žádné peníze). Už mě začíná SRÁT, kdo všechno má přístup k mým údajům a jak s nimi může nakládat. Kdejaký "šmudla" ví, že mám spoření 7. rokem, kolik mám naspořeno, kolik mám přespořeno. Není mu zatěžko "nahánět" mně na adrese mého trvalého bydliště a otravovat telefonicky celou naši rodinu a kvákat tyto údaje. Dneska jsou ve spořitelně do 17. hodin, jdu si stěžovat na přístup tohoto pracovníka.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 2. 2002 15:43 | TGP

Měly by to snad umět opravdu všechny pobočky. Ovšem také můžete kliknout na naší liště na záložku Prodej a smlouvu uzavřít online. Bude to pohodlnější :-)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 2. 2002 15:32 | Milan

Dá se smouva uzavřít na všech pobočkách ČS? Díky.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 2. 2002 13:11 | urubkova

Nedokazu posoudit ostatni sporitelny, ale u burinky jsem spokojeny.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 2. 2002 9:55 | urubkova

Taky s tím mám zkušenost. Chce to se trochu osmělit a pak člověk ocení, že to může vyplnit kdekoli a v klidu. Dokonce jsem ani při vyplňování neudělala chybu. :-)
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 2. 2002 8:08

Vyřizovali jsme úvěr přes internetu a nemuseli jsme platit poplatek. To bylo moc příjemné.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 8. 2001 15:47 | Jana T.

Mívali mnohem zajímavější podmínky než teď. Škoda...
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 11. 2000 0:19 | kutej

Na úvěry se mi v současné době zdá nejlepší VSS KB,a.s.,ale to je otázka času,podmínky se mění...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 11. 2000 0:17 | kutej

Já osobně se domnívám,ýe pokud kolega peníze má,ať je tam s klidem vloží,nepřečerpá-li ale svoji cílovou částku.Státní podpory se připisují na účet do 30,4,následujícího roku,peníze má spúořitelna vyplatit do 3 měsíců od ukončení. V případě potřeby mne můžete kontaktovat,i když mám "na starosti" Brno,Kroměříž a Zlín. Hodně zdaru přeje Adam Kutěj
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 10. 2000 9:59

Kolega z práce končí smlouvu v lednu příštího roku. Ve spořitelně v Týně nad Vltavou tvrdili, že je nevýhodné dát ještě v lednu peníze na maximální státní podporu. Pracovnice tvrdila, že podporu za r. 2001 dostane nejdřív v lednu 2002!
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 9. 2000 21:18 | Marek1

V současné době potřebuji úvěr na koupi bytu.Jsem zvědav,jak se splní mé předpoklady o výhodách staveb.spoření.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 9. 2000 14:25

Příjemní lidé při projednávání úvěru.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 9. 2000 23:13 | Tomas_Prouza

Produkty asi nemá cenu srovnávat, až překvapivě příjemní ale byli lidé na pobočce spořitelny. To rozhodlo ve srovnání s Českomoravskou - v IPB přes ulici jakoby o mě nestáli.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 9. 2000 13:59 | mjak1329

Jsem velice spokojen. Vyrizeni uveru od podani dokumentu po pripsani penez na muj ucet trvalo asi 14 dnu. Komunikace s klientskym pracovnikem byla velice prijemna. Nelze nic vytknout.
-4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 3/3

3

Následující

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Pavel Dvořáček

podnikatel, Rudolf Jelínek

Ondřej Tomek

podnikatel a investor, zakladatel NetCentrum

Pavel Dvořáček
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Ondřej Tomek
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services