Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 132 komentářů)

6. 1. 2022 15:15

Dobrý den, z náhrady za neuskutečněný zájezd s Firotour , jsme do dnešního dne /6.1.2022/ neviděli ani korunu. Lex voucher a všechny dokumenty dávno několikrát doloženy .Neustálé hovory a mailová korespondence končí sliby a odklady. snad jen soudní cestou ??? M.Macek
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 12. 2021 10:57 | Dagmar

S pojišťovnou Slavia máme velmi negativní zkušenost. Byli jsme účastníkem nezaviněné nehody, kdy viník byl pojištěn u této společnosti. Abychom si opravené auto vůbec mohli vzít ze servisu, museli jsme za to zaplatit cca 20tis. - jednalo se o ponížení faktury za náhradní vozidlo po dobu opravy. Dle vyjádření pojišťovny se jednalo o odpočet pevných nákladů. Ze stanoviska společnosti vyplývá, že jde o náklady na provozní náplně, mazadla, údržbu a běžné opravy vozidla a opotřebení vozidla... Rozumějte, toho zničeného a opravovaného vozidla! Takže nejen, že vinou havárie dojde ke znehodnocení vozidla, ale ještě pojišťovně zaplatíte za to, že jste v tomto voze nespotřebovali olej a brzdy nebrzdily. :((
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 11. 2021 13:27 | Ivana

Dobrý den, my též čekáme na peníze a od června furt nic.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 11. 2021 10:09 | Nina

Dobrý den,mame stejne problemy,peníze nam taky ještě nevratily,počkame,pak se podame stižnost mistopředsedoví cestov.kanc.v ČR/PAPEŽOVI/a do TV/ČERNÉ OVCE/
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 11. 2021 21:30 | Lukas

To samé řeším ja ted ale za auto.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 11. 2021 21:28 | Lukas

Dobrý den ano ted řeším 6let mam zkušenou pojistku na auto a oni pořád vymáhání něco co už dávno není ve cvrtek jdu dělat rachot na pojišťovnu a podat trestní oznámení.....mají bordel v systému
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 11. 2021 19:00 | Blanka

Citace / 08.11.2021 18:54

Dobrý den ,mě vše zamítli ze prý nemám nárok ,když jsem se zeptala kdo má mé peníze za vouchery Firo tour ,odpověď ze me to nemusí zajímat .Smutné vůbec nevím co dal 12 tis.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 11. 2021 18:54

Dobrý den ,mě vše zamítli ze prý nemám nárok ,když jsem se zeptala kdo má mé peníze za vouchery Firo tour ,odpověď ze me to nemusí zajímat .Smutné vůbec nevím co dal 12 tis.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 10. 2021 13:43 | Miroslav Jančík

Nejhorší pojišťovna, s jakou jsem kdy jednal. Sliby po telefonu, výmluvy na chyby v systému, neochota plnit pojistné plnění. Rozhodně nedoporučuji se u nich pojistit. Řeším s nimi plnění za vytopení bytu a sousedů v hodnotě cca 9 tis a za tři měsíce nejsou schopni záležitost vyřídit. Hrůza!!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 10. 2021 7:20 | Luboš

dobrý den pane Jaroslave, Jak Vám dopadl spor o náhradu škody? Jsem v podobné situaci
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 9. 2021 17:30 | Lucie Belicová

Nekterym klienrum údajně ano, nam ne. ??
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 9. 2021 17:29 | Lucie

Absolutně nejhorší pojisťovna, s jakou jsem kdy jednala. Arogantní přístup, nedodržování zákona, neochota plnit pojistné plnění. Rozhodně nedoporučuji se u nich pojistit.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 9. 2021 11:05 | Jitka Říhová

Dobrý den,byl již někomu vyplacen voucher z krachovalé Firo Tours?
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 8. 2021 23:12 | Lucie

Zdravím vás a mám hned dotaz. Řešil už někdo z vás mimosoudně či soudní spor Slavia pojišťovna z důvodu nevyplacení, nebo jiných problémů s řešením pojistné události? Můžete se přidat, začínám řešit spor.
+14
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 7. 2021 6:38 | Lucie

Dobrý den, ráda bych řešila problém s pojišťovnou. Mohu se zeptat, kdo jste" i my" ? Děkuji Lucie
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 7. 2021 21:02 | Pavel

No jestli servis bude čekat až mu zaplatí fakturu za opravu tak to bude 3měsíce.Domluvte se at Vám dají auto hned po opravě.Je to nejhorší pojišťovna.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 7. 2021 9:26 | Renda

Co to meleš.Jak můžeš urážet lidí u výrobní linky. A házet je spolu do pytle s jedním idiotem co se neumí chovat.!
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 7. 2021 13:36 | Jan

S pojišťovnou Slavia mám ty nejhorší zkušenosti. V porovnání s ostatními pojišťovnami je kvalita služeb a zákaznického servisu velmi špatná. Pokud můžete, pojišťovně se obloukem vyhněte.
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 6. 2021 19:42 | Bara

Dobrý den, sice už to je déle z Vaší strany, ale chtěla bych se zeptat, jak se pojišťovna postavila k proplacení opravy? Já už skoro 14 dní cekam, až odpoví servisu, kam chci dávat opravit auto po autonehodě a stále se nic neděje. Fotit škodu bude autoservis a vše vyřeší za me. Ale za.mesic jedeme na dovolenou a nechci jet s nebouranym autem. Děkuji za odpoved
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 5. 2021 17:46 | Přemysl

Nedoporučuji.Arogantní a neprofesionální jednání.Neberou tel.,neodovídají na poštu.Do baráku mi už tři týdny teče.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Mojmír Čapka

podnikatel, Brisk

Jaromír Drábek

politik

Mojmír Čapka
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Jaromír Drábek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services