Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 331 komentářů)

14. 8. 2020 10:10 | Rosťa

Splnil jsem všechny podmínky ke zrušení životní pojistky. Běh na dlouho trať, a stejně jsem zjistil že se placení storna nevyhnu. a nejen to, hold jsem pěkně naletěl. Slovo metlife už nechci nikdy slyšet.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 8. 2020 11:30 | Mirek

Že jsem si raději nenechal useknout ruku, když mě pojistovacka od Metlifu před 20 lety premluvila k podpisu smlouvy na životní pojištění. Prý budu pojištěn a mé nasporene peníze se budou zhodnocovat přes nějaké investiční fondy. Skutek utek a pravda je taková, že jsem za 20 let zaplatil na splátkách Metlifu víc než mi bylo teď vyplaceno. Zhodnocení žádné. A dostat nasporenou částku z pojišťovny = horor. Nikdo s vámi nekomunikuje a trvá jim to nesmyslně dlouho. Těm co se chtějí nechat pojistit u Metlifu radim nedělejte to a těm co už jsou pojištěni není pomoci.
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 7. 2020 21:17 | Jiří

Rovněž otřesná zkušenost s vyplácením, nejdřív tam volám 14 dnů před koncem 30.5.,co mám udělat, nebojte my Vám papíry pošlem...poslali 14 dnů po...nechte ověřit, poslali zpět, že to nemá protiteroristickou doložku..dnes po 2 měsících,...vynadal jsem vedoucí, že mohli popsat postup od kohoutka ke slepičce...myslel jsem, že jsem blb ale po přečtení tady toho vlákna, jsem se ujistil, že to dělaj chválně, tak pošlu ještě ten třetí, nejdražší papír za 200Kč, že nejsem terorista, což mi zajišťovat vůbec nepřísluší...Amíci šmrncnutý Irama maj mejch 100litrů na 2 měsíce k dispozici za 0% úrok, stát stále čeká na svých 15% aby si uhryzl...trochu mě znepokojují ty řeči o krachu na netu...asi koupím hromnici a zapálím ji...kdyby zvonil pojišťovák, hlavně ať neříká, že je z Vymetlaufu. Odpočítávám, za jak dlouho to vyplatěj a dám vědět.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 7. 2020 11:07 | Martina

No já se tam nemůžu vůbec dovolat,ani nezazvoní a vypadne.Pojistka mi skončila 29.6.2020 a nevím jak se s nimi vůbec spojit
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 7. 2020 17:42 | Petr

Všem nedoporučuji pojišťovnu mettlife!! Jak mají něco vyplatit je problém trvá to jak kdyby vypláceli milion nejhorší zatím co jsem měl
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 6. 2020 9:48 | Jitka

Dobrý den. Musím se přidat k nespokojeným klientům.Platila jsem si pojištění 25 let bez jediného pojistného plnění. Teď mi skončilo pojištění k 31.12.Měla jsem tam naspořenou částku , kterou jsem chtěla poslat na svůj účet. 15.3. jsem poslala vyplněný formulář s ověřeným podpisem a čekala jsem na zaplacení částky. Peníze do 31.5. nikde, tak jsem si říkala O.K. Coronavirus. Napsala jsem jim znovu a odpověděli, že peníze nemohou poslat, protože mi chybí další ověření tzv. Veřejná listina o identifikaci fyzické osoby./jestli náhodou nejsem terorista, který si 25let spoří/ Vůbec se neobtěžovali mě informovat ani kontaktovat, že ještě toto potřebuji. Do listiny přepíše pošta Váš občanský průkaz, který již přepisovala do knihy v rámci ověřeného podpisu. Stojí to dalších 200,-Kč a ještě musíte znát jejich IČO, jinak Vám to na poště neudělají, což také na tento požadavek pošty jsem nebyla opět upozorněna.Tak že v současné době už mě to stálo minimálně 500,-Kč a peníze nikde. Jejich přístup je velice neprofesionální a nikomu bych tuto pojišťovnu nedoporučila.Přesně , jak píšete, když nic nechcete jsou super, ale když chcete vlastní peníze tak problém.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 5. 2020 6:55

Jeste to poupravim. Investicko bylo ukonceno radne k rocnimu vyroci.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 5. 2020 6:53

Dobry den, k 23.3.2020 jsem radne s sestitydennim predstihem ukoncil investicni zivotni pojisteni u Metlife. Prisel mi dopis, ze ukonceni pojisteni prijali a ze bylo ukonceno. V dopise bylo dale napsano, ze prevod penez probehne do 21 dnu. Je 17.5. a stale nemam penize. Uz jsem jim volal 3x a vzdy mi rekli, ze penize uz jsou na financnim oddeleni pripravene k odeslani a ze hned druhy den to poslou. Mezi telefonaty jsem vzdy nechal tyden az dva pauzu. Proste to z nich nemuzu dostat. Tak mi poradte, koho na ne mohu poslat. Dekuji
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 5. 2020 13:52 | Kar

Stejný případ! Přišla mi ale upomínka s tím, že pokud neuhradim do..., smlouvu mi zruší. Tak nehradim a čekám, až ji sami zruší. Je mi jasné, že to pak budu muset doplatit ale ve finále zaplatím méně, než kdybych znovu zasílala výpověď a další dva měsíce čekala.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 4. 2020 18:23 | Denisa

Mě okrádají o 50k a ještě mi to daní, na vypalcení čekám již 2 měsíce a pořád se nic neděje a když tam volam tak mi je řečeno pouze to, že po telefonu mi nic říct nemohou
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 4. 2020 9:31 | Lukáš

Bohužel se musím přidat k nespokojeným klientům, ukončení smlouvy zdlouhavé, neřeknou Vám, jaké jsou možnosti. Pro budoucí čtenáře na tomto fóru: Možnosti u životní pojistky jsou v zásadě dvě - buďto za dva měsíce (víceméně jako u zaměstnavatele)nebo s výročím smlouvy. Pokud podáte obecně jen výpověď, tak Vám to ukončí k tomu datu, co bude déle, většinou tedy až k výročí, dejte si na to pozor. Je nutné tam zavolat a poptat se na možnost dřívějšího ukončení. Bohužel jsem se to dozvěděl až když přišla upomínka na nezaplacenou platbu, považoval jsem již pojistku za ukončenou...
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 4. 2020 19:23 | Věra

Měla jsem v pojistce i různá onemocnění včetně boreliozy. Poté jsem ji léčila několikrát, pokaždé zůstal nějaký následek, naposled kožní, ale odškodnění žádné, jen samé výmluvy-zprávy nejsou od správného lékaře, zdravotní stav se nezměnil apod. Ani odvolání nepomohlo...opravdu toto pojištění nedoporučuji.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 3. 2020 15:28 | Honza

Tak to jste ještě nedopadla nejhůř, mě zrovna chtějí okrást o podstatně větší částku (z cástky, kterou jsem si spořil na důchod a kterou slibovali zhodnotit, nejenom že nezhodnotili, ale plánují ukrást přes 60tis.Kč) a ještě mě vydírají, že jsem nedal výpověď k výročí a že musím platit dál a že mi naběhne penále. Na mou výpověď k dožití 60 let reagovali až po 3/4 roce a po urgenci a že prý jsem nejasně vyplnil ten jejich formulář. Kam se na ně hrabou šmejdi s hrcema, ty jsou v televizi pořád, americký zloději s českejma přisluhovačema ani jednou. Copak to bylo za vlády které nám tvrdily, že si musíme spořit na důchod taky sami,jo třetí pilíř.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 3. 2020 10:46 | Veronika

Příšerná pojišťovna MetLife... Jsem velmi moc nespokojený bývalý klient. Komunikace hrozná, ukončení smlouvu jedna velká katastrofa...
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 2. 2020 3:27 | Tomáš

Dobrý den ano i já se připojuji k nespokojeným klientům pojišťovny metlife komunikace s pojišťovnou je příšerná. Klasika dokud platíte a nic nechcete super. Týden čekám na dopis o vyjádření k mému úrazu a nic po předchozí telefonické komunikaci kdy mi vlastně žádný výsledek neřekli ať čekám na dopis od nich mi došlo trpělivost. Platím za životní pojištění necelé 2tis a za to jsem očekával jinou ochotu. Ať si to strčí za klobouk nedoporučuji nikomu nic uzavírat metlife jsou k ničemu ?????? vyhněte se obloukem.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 1. 2020 0:16 | Michal

Počkejte až se Vám po deseti letech začne z ničeho nic snižovat naspořená částka bez ohledu na to že do fondu si pravidelně prispivate.Tubel jak vysije. Od doby co prevedli sídlo do zahraničí je to cerna díra na penize. Zajímalo by mne zda by šikovný právník sestavil hromadnou žalobu.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 1. 2020 11:59

Písemně
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 1. 2020 12:15

Napiste na misaposlednikova@seznam.cz :)
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 1. 2020 16:23 | Anonym

Dobrý den. Jsem pojištěna již několik let u Met lifu a když čtu tady ty recenze, tak mě z toho až mrazí. Já neměla s touto pojišťovnou žádný problém. Pracovní neschopnost mi vypláceli bez problému. Vždy jsem kontaktovala mého poradce a ten vše bez problémů vyřešil.
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 11. 2019 11:21

Dobrý den, já třeba zrovna musím říct že jsem 10 000 Kč za modřinu dostal
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Matěj Hollan

aktivista

Tomáš Karpíšek

restauratér a podnikatel, Ambiente

Matěj Hollan
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Tomáš Karpíšek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services