Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

MetLife Europe d.a.c., pobočka pro Českou republiku

Kontakty

AdresaPurkyňova 2121/3Praha 1110 00
Infolinka227 111 000
Emailinfo@metlife.cz
Web

Další Informace

IČO03926206

Informace uvedené na této stránce mají pouze orientační charakter. Ačkoliv bychom rádi, bohužel nejsme schopni ručit za jejich 100 % aktuálnost. Pro ověření, prosím, navštivte také domácí stránku daného subjektu. Děkujeme za pochopení.

MetLife Europe d.a.c., pobočka pro Českou republiku - Články

Nenalezeny žádné články

MetLife Europe d.a.c., pobočka pro Českou republiku - Zkušenosti

14. 1. 2019 14:36 | Lub

Tak to máte opravdu štěstí, uvidíte příště. Já s MetLife takové štěstí nemám a můj nesouhlas s plněním vedl k jednostranné výpovědi připojištění NÚ a CHZ (bez uvedení důvodu).
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Dagmar Šípová 16. 05. 2018 15:04)

14. 1. 2019 13:58 | Lub

K MetLife pojišťovně mám jen jednu poznámku, pokud máte dost peněz a chcete je vyhodit, pořiďte si pojištění MetLife, tj. když platíte pojistné a nechcete plnění, asije to OK, ale když už dojde na plnění úrazu, můžete počítat s tím, že Vás nejspíš odrbou. No a na obranu, pokud se slušně ozvete, tak očekávejte jednostranné vypovězení připojištění nebo celé smlouvy. To je moje vlastní zkušenost s produktem FairLife, ikdyž nevím, co je na tom Fair. Tuto pojistku už nikdy (NEVER AGAIN) :-)
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

4. 1. 2019 14:11 | Vladimír

Veškeré uzavřené smlouvy s touto pojišťovnou jsou nevýhodné a prakticky nevypověditelné. Rád bych věděl, kolik za to dostanou ti všelijací zprostředkovatelé. Z Ameriky k nám ještě nic dobrého nepřišlo!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

29. 10. 2018 18:26 | J.Bláhová

Kdyz to bylo AMCICO,AIG tak nebyl problém s vyplácením úrazů,trvalych nasledku a to i statisicovych i dokonce milionovych castek.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (kopretina 16. 08. 2018 18:47)

22. 10. 2018 14:01 | David

Dobrý den, obraťte se na pana Vaidla 774 939 916. Ochotně vám poradí a pomůže.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Mozga Vlastimil 11. 10. 2018 09:07)

13. 10. 2018 11:19 | georg

Bohužel vyjímka potvrzuje pravidlo. Mé zkušenosti s touto pojišťovnou jsou velmi negativní již z doby kdy se jednalo AIG LIFE pojišťovnu jejich snaha neplnit pojistné plnění je enormní i výplata peněz naspořených vázne.Poradci se nechávají zapírat,neberou telefony jsou arogantní , v některých případech by se dalo říci že vás přímo podvádějí.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+5
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Dagmar Šípová 16. 05. 2018 15:04)

11. 10. 2018 9:07 | Mozga Vlastimil

Jsem přes rok pojištěn u Metlife stal se mi uraz na kole před pul rokem dodal sem všechny potřebné doklady a od pojištovny nic nevím moje finanční poradkyně má zřejmě málo zkušeností nebo mi záměrně lže zkoušel sem volat na pobočku ,ale vypadá to že je to všude marné.S pozdravem Mozga Vlastimil.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

16. 8. 2018 18:47 | kopretina

Dobrý den, přidám svou trošku do mlýna. uzavřela pojistku pro sebe a syna s Metlife a co čert nechtěl, do třech měsíců se stal synovi vážný úraz s trvalými následky. pojišťovna plnění zamítla. na návrh právníka, aby se situace přehodnotila a jednalo se o odškodném, opět pojišťovna vše smetla ze stolu. nezbylo než se obrátit na soud. a co myslíte, že se stalo? soud řízení zastavil, protože Metlife v ČR je pouze pobočkou bez právní subjektivity!!!! tahat z lidí peníze to ano, ale postavit se čelem k řešení problémů, to si milej kliente sedni na letadlo a leť se prosit o odškodné do Irska. Hnus fialovej by řekla moje máma....
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+7
Líbí
Nelíbí

3. 7. 2018 11:00 | Roman

Lidé by si měli uvědomit dvě věci. 1: Životní pojištění není vhodný produkt k investování. Už z podstaty věci by mělo být primárně ke krytí rizik a investování dát jinde SAMOSTATNĚ. Doporučuji tedy rizikové životní pojištění...Dále, investování je dlouhodobá věc a nemůžete čekat, že po dvou letech tam budete mít hromadu peněz. První roky platíte primárně poplatky. Zjistěte si nejdříve, co investování obnáší, než začnete plakat v diskusích 2. Neustále čtu, jak lidé v diskusích ke konkrétní pojišťovně píší "Tuto pojišťovnu už nikdy, nedoporučuji, nejhorší pojišťovna, neplní, jděte kamkoliv, jen ne sem" A jiné to není koukám ani tady. Ano, souhlas, ale to všechny pojišťovny. Píšete to u všech pojišťoven :-) Všechny pojišťovny z principu dělají vše pro to, aby nemuseli plnit, zejména vysoké částky. Pojišťovny mají totiž VÝLUKY, které málo kdo čte a pak se při pojistné události klienti jen diví...Před tím, než něco podepíšete, přečtěte si pojistné podmínky. Výluky mají všechny pojišťovny, liší se a pro každého je vhodného něco jiného. Např. Flexi není vhodné pro někoho, kdo má před podepsáním nějaké nemoci, protože pojišťovna má výluky právě na nemoci a úrazy ve spojitosti s nemocemi a úrazy před sjednání pojištění. Naproti tomu právě Metlife, pokud vyplníte pravdivě zdravotní dotazník, tak třeba u invalidity plní i ve spojitosti s nemocemi před, pokud Vás přijme...To samé s výpovědí, stačí si přečíst pojistné podmínky, jak to chodí.... Je to pořád dokola v těch diskusích....ČTĚTĚ A ZAJÍMEJTE SE PŘED TÍM, NEŽ PODEPÍŠETE. Potom už je pozdě plakat.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+9
Líbí
Nelíbí

16. 5. 2018 15:04 | Dagmar Šípová

Já jsem s pojišťovnou Metlife spokojená. Měla jsem 2 úrazy poměrně krátce po sobě, vždy pojistné plnění vyplaceno rychle a ve výši jak bylo nasmlouvána. Asi štěstí, že pana Holuba neznám.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

24. 4. 2018 5:57 | PeLo

Jak to tady tak ctu, za vetsinu potizi nemuze pojistovna, ale pan Holub. Pokud vyplnite nepravdive zdravotni dotaznik (at uz sami, nebo s panem Holubem), je jasne, ze pojistovna nebude chtit plnit. Neni to charita, samozrejme, ze kazda pojistovna chce vydelat, to je proste byznys, proto to delaji...pracuji ve financnim poradenstvi a s pojistovnou MetLife mame dobre zkusenosti, ale je potreba znat pojistne podminky a vyplnovat dotazniky podle pravdy - tak jako u kazde jine pojistovny. Takze se prosim zkuste prvni zamyslet nad tim, jestli jste nahodou neudelali chybu sami (verim, ze pan Holub je presvedcivy clovek, ale je vzdy potreba u toho premyslet), nez zacnete obvinovat pojistovnu.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+3
Líbí
Nelíbí

24. 4. 2018 5:45 | PeLo

Vasi situace je mi samozrejme lito, nicmene je potreba cist pojistne podminky, je v nich jasne stanoveno, ze co se tyka pojisteni invalidity, je zde 2 rocni cekaci obdobi (je to ochrana pojistovny proti lidem, kteri si sjednavaji pojisteni na posledni chvili kdyz uz vedi, ze jim neco takoveho hrozi). 2 roky se zdaji byt dost, na druhou stranu to dava smysl, kdyz se musi clovek rok lecit, aby se stal invalidnim. Navic cekaci lhuty jsou u vsech pojistoven a 2 roky neni nijak neobvykla doba.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Alena Truksová 21. 03. 2016 20:40)

5. 4. 2018 19:43 | Tereza Špidlenová

Smlouva životního pojištění od společnosti Metlife lze ukončit pouze k výročí smlouvy. To jest k datu počátku smlouvy. Na to by Vás měl finanční poradce upozornit už před podpisem smlouvy.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Pavel 25. 03. 2018 17:01)

25. 3. 2018 17:01 | Pavel

Pojišťovně MetLife se doporučuji zdaleka vyhnout. Mám u nich uzavřenou životní pojistku, ale od minulého roku mi nabídl výrazně výhodnější životní pojistku zaměstnavatel, tak jsem se rozhodl pojistku u MetLife upravit. Poradce, který pojistku zprostředkoval, nebyl k dispozici. Proto jsem začal s pojišťovnou jednat sám. Po konzultaci na infolince pojišťovny mi bylo sděleno, že mohu snížit výši měsíčního pojistného na částku 500 Kč. Odeslal jsem tedy žádost o snížení pojistného na tuto částku, ale po téměř dvou měsících mi přišlo od pojišťovny vyjádření, že částka 500 Kč je nižší než minimální pojistná častka a žádost zamítají. Blížilo se výročí smlouvy, proto jsem se rozhodl smlouvu rovnou vypověďět a odeslal jsem do pojišťovny výpověď smlouvy. Asi týden na to mě kontaktoval finanční poradce, přes kterého jsem smlouvu uzavíral s dotazem, zda chci smlouvu opravdu ukončit. To jsem mu potvrdil. K mému překvapení mi po dalším cca měsíci přišel od pojišťovny dopis s oznámením, že žádost nebyla údajně podepsaná a proto ji zamítají. Kontaktoval jsem poradce a ten mi po konzultaci s pojišťovnou sdělil, že mohu odeslat žádost znovu a pojišťovna smlouvu ukončí. Odeslal jsem tedy žádost znovu, ale po dalších téměř dvou měsících mi přišlo vyjádření, že žádost nebyla přesně formulovaná, a že musím použít formulář pojišťovny. Vše směřují k tomu, aby nebylo možné smlouvu vypověďět, případně aby zajistili její prodloužení. Doporučuji u této pojišťovny žádnou pojistku neuzavírat.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+5
Líbí
Nelíbí

9. 2. 2018 22:29 | Iveta Čiháková

S touto pojišťovnou nemám dobré zkušenosti.Myslím,že je pro lidi kteří mají dost peněz.Za mou dvouměsíční neschopnost mi nevyplatili ani korunu a oháněli se diagnozou,proto jsem pojistku ukončila a ještě musím zaplatit 500,- kč a nevím za co.Opravdu si zjistěte všechno co půjde než něco podepíšete.Touto cestou chci poděkovat i fin.poradci který mě do toho uvrtal :-(.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

Zobrazit všech 259 komentářů

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  9 690 778 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Výpočet mzdy 2019

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Poradna

Tým odborných poradců je tu pro vás.

Poslední dotaz: Umrtí majitele
Poradna > Pojištění a penzijní připojištěníPovinné ručení

Otázka: Dobrý den,prosím o radu.Otec mě zemřel 14,3 2013 zbylo poněm auto fort fiesta.Majetkové vypořádání ještě neproběhlo.Pojištění končí 8 měsíc 2013.Prosím jak mám postupovat? více

Cestovní pojištění

Úrazové pojištění a pojištění v nemoci

Životní pojištění

Havarijní pojištění

Pojištění nemovitosti a domácnosti

Penzijní připojištění

Pojištění odpovědnosti

Povinné ručení

Další čtení na flowee.cz

Proč je nicnedělání jednou ze zásadních věcí, které můžeme udělat

Proč je nicnedělání jednou ze zásadních věcí, které můžeme udělat

Internet je plný motivačních videí, knih a spíkrů, až může nejeden mladý člověk nabýt...více

Co se po nás na Zemi najde za 100 milionů let

Co se po nás na Zemi najde za 100 milionů let

Budeme-li hodní, budeme zapomenuti navěky. Pokud vám to zní jako protimluv všeho, co o...více

Vědci dokázali, že skok s padákem je stejně bezpečný jako skok s batohem

Vědci dokázali, že skok s padákem je stejně bezpečný jako skok s batohem

Než si nad čtením základního sdělení výzkumu, který vypovídá o významu padáků, začnete...více

Zdroj: Logo Flowee

Interaktivní grafiky

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Unikátní mapa, na které můžete sledovat vývoj nezaměstnanosti a průměrných platů v jednotlivých českých krajích od roku 2006.

Spočítejte si osobní inflaci

Spočítejte si osobní inflaci

Inflace se měří indexem cen průměrného koše výrobků a služeb. Jenže každý kupuje něco jiného, proto na každého inflace působí jinak.

Rok v krizi aneb podívejte se, jak svět prošel recesí

Rok v krizi aneb podívejte se, jak svět prošel recesí

Černé září 2008 uvrhlo svět do jedné z nejhorších finančních krizí. Podívejte se na průběh finanční krize v kontextu vývoje na burzách a měnových trzích.

Jak je chráněná nová pětisetkoruna

Jak je chráněná nová pětisetkoruna

Od 1. dubna 2009 je v oběhu lépe chráněná pětisetkoruna. Přibyly tři nové ochranné prvky. Podívejte se, jak poznat pravou bankovku od falešné.

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů
Partners Financial Services
 
 

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK