Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 524 komentářů)

25. 6. 2021 13:14 | Libuše

Dobrý den,četla jsem do 10 strany ty ošklive recenze,pak jsem už na to neměla.Některé jsou velmi vulgární.Vy co to píšete,tak vám to přeju,ze nic nemáte.Karma je zdarma.Za mě nemám špatná slova.On když se člověk chová slušně,je to snazší.Jsem v PN po zlomenine kotníku a operaci.Mam pojištěny uver Master od Hello bank.Nejdriv jsem si rikala,kašlu na to,to bude opruz vse okolo.Samozřejmě ze jsem musela dodávat hodne dokumentu a opakovaně až jsem si myslela,ze si dělají srandu.Teď jsem za to rada.Vse do koruny bylo vyplaceno za 2 dny po rozhodnutí a ne do 14 dni jak píšou.Na infolinkach super,email komunikace taky v pořádku.Ikdyz jsem psala skoro stále e-maily.Vsichni ochotně pomáhají.Moc za vse děkuji.Příště se nechovejte ostatní jako hovada.Jsou to také jenom lidi,jen mají tu smůlu,ze se vse nahrává a nemohou vás poslat někam.Hezky den.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 5. 2021 11:18 | BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Dobrý den. Jsme rádi, že jste s našimi službami spokojený. Přejeme Vám hodně štěstí a zdraví.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 5. 2021 18:49

Dobrý deň, rad výnosom sa aj ja podelil o svoju skúsenosť s poisťovňou. Mám poistenie pravidelných výdajov cez v poisťovni cez AirBank. Od nahlásenie udalosti po vyplatenie prvého finančného plnenia ubehlo asi iba 10 dni čo je za mňa úplne super. Poisťovňa so mnou pravidelne komunikoval, keď potrebovali doložiť lekárske výpisy , pripadne aby má informovali o stave žiadosti. Určite by som poisťovňu odporučill a keď niekto so mnou nesúhlasí, pretože mu napríklad poistné plnenie bolo zamietnuté, chápem to, ale vždy si pred podpisom zmluvy treba overiť podmienky. Pekný deň.
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 5. 2021 11:56 | BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Dobrý den, paní Říhová, vždy se snažíme Vám dodávat co nejaktuálnější informace. Je nám líto, že Vám doba zpracování Vaší věci přijde příliš dlouhá, ale některým procesním krokům se bohužel nevyhneme. Vše právě zpracováváme a opravdu se snažíme o co nejrychlejší dokončení. Budeme Vás v co nejkratším čase kontaktovat.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 5. 2021 10:37 | Zděnék

Citace - Martina Říhová / 18.05.2021 10:25

Tiskovém mluvčími je nemožné se dovolat. Vzdy reaguje za x hodin ci dni. Na lince vám nedají žádný kontakt, a nic objektivního neřeknou jelikož si plním pojistku cca 11 let a mela jsem pouze jedno plnění, rozhodla jsem se vse řešit přes tv. Od likvidátora budu požadovat vyjádření. P. Ondrackova bude tv kontaktovana a doufám že se fer zúčastní. Říhová
prosim kontakt na Vás, rád se přidám. Zděnek
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 5. 2021 10:35 | Martina

Citace - BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s. / 22.04.2021 07:23

Dobrý den, Zdeňku, je nám líto, že s námi nemáte dobrou zkušenost. Dejte nám šanci to napravit a ozvěte se nám prosím buď na e-mailovou adresu epodnety@cardif.com nebo poštou na adresu Boudníkova 2506/1,180 00 Praha 8. Rádi váš případ znovu prověříme. Děkujeme.
stále každému stejná odpověď. Davam do tv, můžete se přidat
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 5. 2021 10:25 | Martina Říhová

Tiskovém mluvčími je nemožné se dovolat. Vzdy reaguje za x hodin ci dni. Na lince vám nedají žádný kontakt, a nic objektivního neřeknou jelikož si plním pojistku cca 11 let a mela jsem pouze jedno plnění, rozhodla jsem se vse řešit přes tv. Od likvidátora budu požadovat vyjádření. P. Ondrackova bude tv kontaktovana a doufám že se fer zúčastní. Říhová
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 5. 2021 15:36 | BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Dobrý den, na základě smlouvy a telefonické domluvy nyní činíme další kroky, které bohužel neurychlíme a musíme je udělat. Předem díky za trpělivost, snažíme se celou věc vyřídit k oboustranné spokojenosti.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 5. 2021 9:23

Citace - Zdeněk / 20.04.2021 14:06

Určitě se všichni obloukem vyhněte této "pojišťovně". Neuvěřitelné jednání. Když vás lákají, vypadá vše úplně jinak. Brožury návodné a pěkně zpracované, ale skutečnost hrozivá. Klidně ty peníze propijte, budete na tom lépe. Alespoň je vyloženě nevyhodíte. Silně mi to připomíná jednání tzv. "Šmejdů".
když čtu recenze , je mi špatně. Stále dokola odpovídají stejne. Neskutečně podvodníci. Platit pojistku ano, plnění však necekejte
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 5. 2021 9:21 | Martina

Citace - Markéta / 01.05.2021 15:09

Rozhodně nedoporučuji. Nezájem, opovržení, podvodníci
souhlasim
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 5. 2021 9:19 | Martina

Neodpivi. Vzdy si musim volat sama a zbytecne
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 5. 2021 9:17 | Martina

Myslím si , ze by toto mela vedet media a oni si to novy i pojištěný rozmysli. Jedna negativni zkusenost za druhou
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 5. 2021 18:08 | Petr

Přidám se k Vám. Stejný problém
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 5. 2021 15:31

Odpověď na email žádná vždy si volám sama a zbytecne. Pojistku ruším
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 5. 2021 15:09 | Markéta

Rozhodně nedoporučuji. Nezájem, opovržení, podvodníci
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 5. 2021 15:07 | Markéta

PŘESNĚ !!! Děs běs ! Naprostá ignorance!
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 4. 2021 18:19 | Martina

I já neverila
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 4. 2021 14:46

Ano to vždy slibi kazdemu
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 4. 2021 14:44 | Martina Říhová

Pod svůj text se podepisi. Jiz v roce 2019jsem mela z touto pojišťovnou problém. Presne po 2 letech se vse opakuje.Slibit umějí od tiskového mluvčího po linku vse. Nejhorší pojistovna. To tu una asi každý. Rusim pojistku a rada právníka.Rihova
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 4. 2021 14:22 | BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Dobrý den, Jitko, prostřednictvím datové schránky samozřejmě také komunikujeme. Ozvěte se nám, prosím na naše callcentrum 234 240 234 a určitě vše vyřídíme co nejjednodušším způsobem.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Roman Vaněk

kuchař a podnikatel

Jiřina Nepalová

podnikatelka, Renomia

Roman Vaněk
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Jiřina Nepalová
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services