Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 524 komentářů)

13. 5. 2022 15:23 | BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Dobrý den, paní Krupová. Rádi Vám vysvětlíme, na co vše se pojištění vztahuje, obraťte se na naši zákaznickou linku 234 240 234, a to každý pracovní den od 8. do 18. Děkujeme.
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 5. 2022 18:11 | Krupová

Dobrý den prosím chci se zeptat zda se pojištění Paribas vztahuje i na psichycke nemoci
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 5. 2022 10:41 | BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Dobrý den. Je nám líto, že nemáte dobrou zkušenost. Obraťte se na nás, prosím, buď e-mailem na epodnety@cardif.com nebo poštou na adresu Boudníkova 2506/1, 180 00 Praha 8. Děkujeme.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 5. 2022 21:38 | Andorit

Šmejdi,podvodníci, nenechtese nalákat..
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 4. 2022 15:35 | BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Dobrý den, Aleno. Rádi celou věc prověříme. Obraťte se na nás buď e-mailem na epodnety@cardif.com nebo poštou na adresu Boudníkova 2506/1, 180 00 Praha 8. Děkujeme.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 4. 2022 11:38 | BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Dobrý den, Martino, ozvěte se nám prosím na a e-mail epodnety@cardif.com. Podíváme se na průběh řešení Vašeho případu a ozveme se Vám , abychom Vám vysvětlili, co je potřeba doložit pro dořešení.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 4. 2022 8:02 | Alena

Dobrý den, šílená pojišťovna. Nechtějí mě pojistit jelikož mám zcela normální krevní tlak, sportuji a nejsem obézní. S ničím se neléčím. Tlak se jim zdá vysoký.Nechápu pak už bych asi kolabovala....
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 4. 2022 11:29 | Martina

Tady je text,který ma tato pojistovna na svých stránkách,týká se to pojisteni schopnosti splácet.....S Pojištěním schopnosti splácet už nikdy nemusíte mít obavu, že nebudete schopni pokrýt svůj finanční závazek, protože jej za vás budeme splácet my.Pomůžeme vám v případě, že přijdete o zaměstnání, ocitnete se v pracovní neschopnosti nebo se stanete invalidním. Naše pojištění vás chrání dokonce i v případech, kdy vy nebo váš partner musíte pečovat o blízkého člena rodiny! Samozřejmostí je pomoc vaší rodině v případě vašeho úmrtí.V našem pojištění nehledejte žádné nesmyslné výluky....a mě včera do telefonu paní řekla,že výluky mají v PN a že tu nejsou od toho,aby zaplatili splátku,že to je můj problém,tak nevim ale mám sjednané pojištění,jsem v PN a bud mi lhala paní v zakaznickem centrum pojišťovny nebo má pojistovna klamavou reklamu na webu a pri sjednani pojištění mi lhali i v bance.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 4. 2022 13:02 | BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Dobrý den, Zdenko, velmi nás mrzí, že jste byla s výsledkem Vaší události nespokojená. Rádi bychom se na Vaši událost znovu podívali, ozvěte se nám buď na e-mail epodnety@cardif.com nebo poštou na adresu Boudníkova 2506/1, 180 00 Praha 8. Děkujeme.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 4. 2022 13:01 | BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Dobrý den, Filipe, je nám líto, že nejste spokojený s vyřešením Vaší události. Rádi celou věc prověříme. Ozvěte se nám buď přes e-mailovou adresu epodnety@cardif.com nebo poštou na adresu Boudníkova 2506/1, 180 00 Praha 8. Děkujeme
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 4. 2022 13:00 | BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Dobrý den, Martino, je nám líto, že nejste spokojena s průběhem řešení Vaší události. Vždy se snažíme každý případ individuálně prošetřit a někdy je potřeba vyžádat doplňující informace. Někdy bohužel opakovaně, pokud nám lékař neodpoví na otázky, na které se ptáme nebo z doložené dokumentace vyplyne něco nového. Ozvěte se nám prosím na e-mail epodnety@cardif.com nebo poštou na adresu Boudníkova 2506/1,180 00 Praha 8. Rádi Váš případ prověříme. Děkujeme.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 4. 2022 11:24 | Martina

Neskutečná pojistovna,jako PN nestaci,jsou výjimky pry z nemoci,kterou nehradí,co to je za blbost?Jednou má člověk uzavřeno pojištění,tak by snad měli plnit a ne tohle.A to mi paní rekla,že recenze píšou jen ti naštvaní klienti.No upřímně spokojených klientů asi moc nebude,když vše řeší timto způsobem.Platite jim Xlet a náhodou se vam něco stane a nedostane od nich nic.Sprostarna opravdu.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 4. 2022 15:11 | Martina

Tak opět jsem dostala další dopis a žádají dalsi doplnění, jinak nemohou ukončit setreni,jako uz toho mám dost a fakt to nechám na pravnikovi a dám to do médií.Jako doktor co mě v životě neviděl,posuzuje muj zdravotní stav podle papíru a zda je správně,že mě doktor nechává na PN,tak asi můj ošetřující lékař nemá tak odborne vzdělání.Nechapu,že jim nestaci,že mají vyplneny formulář od lekare k dispozici a pořád chtějí další a další si vymýšlejí.Ale peníze ode mě každý měsíc inkasovat to jo. Tohle je fakt neskutečný.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 4. 2022 9:02 | Filip

Pěkná zlodějna.Dost si nahrabou a nikdo na ně nemůže.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 4. 2022 22:59 | Zdenka

Bohužel, jsem taky zklamaná. Pojistka se několikrát zvedla, aniž by jsem dostala vědět. A protože jsem asi i blbá a bojím se marodit, tak nakonec po 3 měsících nemoci taky nic nedostala. Zablokováná záda, vyhřezlá plotenka a další nálezy jsou vyjmuty. Tak jen vše platíte a nic nedostanete. Smutný to pak číst ve zprávě
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 4. 2022 15:46 | Filip

Tak se taky přidávám. Jsem po operaci bederní páteře a jelikož sem blb který chce pracovat a nechce jít hned marodit tak sem před cca dvěma rokama byl na pohotovosti a tam mi řekli že mam výhřez. Teď mi z pojišťovny přišlo že už sem se s tím léčil právě před těma dvěma rokama a tudíž mi nevzniká právo na pojištění. Ale přitom maji v podmínkách že můžou kráti pojistné když je člověk sjetej nebo vožralej. No kurva že sem se nevožral. Jak je tohle možný že já kterej platí nic nedostanu a blbeček kterej se vožere a rozloupne si makovici tak mu teoreticky daji aspoň 50%. Mr.... celou BNP.Zloději.Hlavně si všichni přečtěte na jaká nemoce mají výluky. Zbohem rušim celou pojistku.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 4. 2022 14:45 | BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Dobrý den, Martino, je nám líto, že nejste spokojená s řešením Vaší události. Dejte nám šanci to napravit a ozvěte se nám prosím buď na e-mail epodnety@cardif.com nebo poštou na adresu Boudníkova 2506/1, 180 00 Praha 8. Rádi Váš případ znovu prověříme. Děkujeme.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 4. 2022 11:36 | Martina

Také se musím připojit,jsem skoro 2 měsíce v PN,platím si uver s pojištěním a když jsem volala do banky,tak to ověřovali a řekli mi,že ano,že mám nárok na plnění z pojisteni,tudíž mam kontaktovat pojistovnu,kde mi řeknou jaké dokumenty budou potrebovat.Po prvním hovoru na pojišťovně mi řekli ano po 30 dnech máte nárok,je potřeba poslat formulář a LD,vše jsem v polovině března nahlasila,LD lékař vyplnil a odeslal a dnes mi bylo řečeno na pojistovne,že zatím nárok nevznikl,nebot vzniká až po 60 dnech PN,že mě banka uvedla v omyl.V pojišťovně se pak po tech 60 dnech rozhodnou,zda mám nárok či nikoli.Tak to mi hlava nebere,pokud xlet platím za to,že mě pojistovna při ztrátě zaměstnání,PN trvající déle jak 30 dnů má chranit,tak to má dělat a ne že mi oznami,že se budou rozhodovat zda mám nárok nebo ne.Ten nárok je jasně daný,jak řekl můj právník.Nemoc mi vznikla v době trvání pojištění,nikoli před jeho uzavrenim,navíc je to pojisteni uzavreno právě z důvodu neschopnosti splácet v době trvání PN vice jak 30 dnu,takže opravdu mi není jasné,jak mi muze pojistovna říci,že se budou rozhodovat zda mám nárok či nikoli.Opravdu neskutečne a když čtu ty recenze,tak nabývám dojmu,že sama to s pojišťovnou nevyřeším,takže to dám pravnikovi k řešení.Tohle je opravdu neskutecne.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 3. 2022 10:22 | BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Dobrý den, Romane, je nám líto, že Váš syn není spokojený s řešením události. Rádi bychom se na jeho událost podívali, ať se nám prosím ozve buď e-mailem na epodnety@cardif.com nebo poštou na adresu Boudníkova 2506/1, 180 00 Praha 8. Děkujeme
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 3. 2022 21:45 | Roman

Taky má syn špatnou skusenost s touto pojišťovnou jen pořád zdravotni dokumentaci a táhne se to už přes půl roku a ještě po něm chtěli zdravotní dokumentaci kterou měl před třemi roky než sněma uravrela smlouvu hruza taková pojistovna
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jiří Šimáně

podnikatel, Unimex Group

Lubomír Lízal

ekonom

Jiří Šimáně
ÚSPĚŠNOST
50,00 %

z 2 duelů
×
Lubomír Lízal
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services