Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 43 komentářů)

21. 3. 2024 2:39 | barborakolinova6

NABÍDKA NEBANKOVNÍ PŮJČKY!!! Požádali jste banku, ale váš spis byl zamítnut, zamítnut nebo zamítnut kvůli vašemu platu nebo dluhům? Jste profesionál v oboru, průmyslové, zemědělské, obchodní, řemeslné služby a potřebujete vysoké a velmi vysoké financování od 30 000 Kč až do 80 000 000 Kč pro otevření podnikání nebo investici do projektu se sazbou 2 %. snadné schválení, pokud potřebujete další finanční prostředky. Pro více informací nás kontaktujte na Email: Barborakolinova6@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 3. 2024 2:38 | barborakolinova6

NABÍDKA NEBANKOVNÍ PŮJČKY!!! Požádali jste banku, ale váš spis byl zamítnut, zamítnut nebo zamítnut kvůli vašemu platu nebo dluhům? Jste profesionál v oboru, průmyslové, zemědělské, obchodní, řemeslné služby a potřebujete vysoké a velmi vysoké financování od 30 000 Kč až do 80 000 000 Kč pro otevření podnikání nebo investici do projektu se sazbou 2 %. snadné schválení, pokud potřebujete další finanční prostředky. Pro více informací nás kontaktujte na Email: Barborakolinova6@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 3. 2024 2:37 | barborakolinova6

NABÍDKA NEBANKOVNÍ PŮJČKY!!! Požádali jste banku, ale váš spis byl zamítnut, zamítnut nebo zamítnut kvůli vašemu platu nebo dluhům? Jste profesionál v oboru, průmyslové, zemědělské, obchodní, řemeslné služby a potřebujete vysoké a velmi vysoké financování od 30 000 Kč až do 80 000 000 Kč pro otevření podnikání nebo investici do projektu se sazbou 2 %. snadné schválení, pokud potřebujete další finanční prostředky. Pro více informací nás kontaktujte na Email: Barborakolinova6@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 3. 2024 2:36 | barborakolinova6

NABÍDKA NEBANKOVNÍ PŮJČKY!!! Požádali jste banku, ale váš spis byl zamítnut, zamítnut nebo zamítnut kvůli vašemu platu nebo dluhům? Jste profesionál v oboru, průmyslové, zemědělské, obchodní, řemeslné služby a potřebujete vysoké a velmi vysoké financování od 30 000 Kč až do 80 000 000 Kč pro otevření podnikání nebo investici do projektu se sazbou 2 %. snadné schválení, pokud potřebujete další finanční prostředky. Pro více informací nás kontaktujte na Email: Barborakolinova6@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 3. 2024 1:15 | Posel infarktu

100% zaručená svěřenecká půjčka ( Petrz­uzanek­3@gma­il.com )
100% zaručená svěřenecká půjčka ( Petrz­uzanek­3@gma­il.com ) Poskytujeme vám půjčky za velmi flexibilních podmínek, naše úrokové sazby se liší v závislosti na požadované částce a době splatnosti. Naše sazby jsou relativně nízké a liší se 2%. Vyberete si částku a dobu, která nejlépe vyhovuje vaší situaci. Díky osobní půjčce si můžete půjčit částku od 30 000 do 50 000 000 Kč na období 12 až 240 měsíců. - Finanční pomoc, - Půjčka okamžitě, - Nebankovní půjčka, kontaktujte E-mail: Petrz­uzanek­3@gma­il.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 3. 2024 1:15 | Posel infarktu

100% zaručená svěřenecká půjčka ( Petrz­uzanek­3@gma­il.com )
100% zaručená svěřenecká půjčka ( Petrz­uzanek­3@gma­il.com ) Poskytujeme vám půjčky za velmi flexibilních podmínek, naše úrokové sazby se liší v závislosti na požadované částce a době splatnosti. Naše sazby jsou relativně nízké a liší se 2%. Vyberete si částku a dobu, která nejlépe vyhovuje vaší situaci. Díky osobní půjčce si můžete půjčit částku od 30 000 do 50 000 000 Kč na období 12 až 240 měsíců. - Finanční pomoc, - Půjčka okamžitě, - Nebankovní půjčka, kontaktujte E-mail: Petrz­uzanek­3@gma­il.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 3. 2024 14:07 | Ťe Oshkubu

Rychlá půjčka: what­sapp­....­.+4207­042077­3 5
Mám kapitál, který bude sloužit k poskytovánk krátkodobých a dlouhodobých zvláštnkch půjček od 50000 Kč do 50 000000 Kč pro každého, kdo chce, aby byl tento úvěr vážný. Zájem ve výši 2% ročně v závislosti na půjčené částce, protože zejména nechceme porušovat zákon. Můžete splácet až 3 až 25 let v závislosti na výši úvěru. Je na vás, abyste prováděl měskčnk platby. Požaduji pouze uznánk certifikovaného ručně dlužného dluhu a některé části jsou také potřebné Email: Vero­nika­jiri­kova1­0@gma­il. com what­sapp­....­.+4207­042077­3 5
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 12. 2023 16:49 | katarzynapiasecka

Dobrý večer potřebujete získat půjčku. Doporučuji Vám tuto paní. Jmenuji se Veronique, jsem vdaná žena se dvěma dětmi a manžel mě opustil a odešel se všemi našimi úsporami. tak mi tato paní pomohla s půjčkou 25 000 €. takže pokud potřebujete rychlou půjčku. Doporučuji vám to. kontaktujte tuto dámu nyní a budete mít úvěr nabízející úvěr v naprostém bezpečí. zde je můj e-mail: E-mail: katarzynapiasecka.569@gmail.co m
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 8. 2023 14:03 | Veru Vyberutikapsová

Potřebujete půjčku na splacení dluhu nebo zaplacení účtů nebo zahájení nového podnikání? Půjčka na financování vašeho projektu? Nabízíme garantované úvěrové služby. Můžete žádat o půjčku od 50 000 Kč do 80 000 000 Kč. Jsme připraveni půjčit každému, kdo je schopen splnit podmínky pro splacení. kontaktujte nyní pro více informací na e-mailu: sarkavizinova48@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 9. 2022 18:17 | Burianová Lucia

Bezpečná a rychlá online půjčka do 24 hodin. Nabízím výhodné finanční půjčky bez zbytečných zádrhelů. Nabízíme financování od 50 000 Kč do 10 000 000 Kč se splatností až 240 měsíců. Rychlý a efektivní schvalovací proces s vysokou propustností schválených požadavků. Vyřízení celého úvěru do 24 hodin od podpisu smlouvy. Více info, kontakt: email: Buri­anova­luci­e23@sez­nam.cz neváhejte Vaše spokojenost je naší prioritou
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 7. 2020 13:07 | Martin

Taky se mi to stalo a upřímně takhle debilni banka by jse měla stydět mažou akorát med okolo huby a skutek utek.... jsou to podvodníci ubohý .... obyčejná banda zlodějů...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 9. 2016 23:09 | Michal

1. den - vyplnění žádosti o půjčku, rpsn dle internetových stránek, přeplacení při půjčce 100000 dejme tomu 20000 na 2 roky, po vyplnění žádosti mi přišel mail, kde v předmětu stálo SCHVÁLENÍ PŮJČKY. V mailu byla konkrétní nabídka půjčky - 100000 Kč na asi 80 měsíců při splátce 23000 měsíčně. 2. den návštěva banky, sepsání smlouvy, atd... na méně jak 72 měsíců jsme se nedostali, přeplacení cca 60000, čas v bance cca 30 minut. 3. den - nic 4. den - po mé urgenci mi napsali že mě budou informovat 4. den odpoledne - zamítnutí žádosti....
RB není rychlá (a to i při rychlé půjčce - alespoň pro nové klienty, nevím jak je tomu u stávajících), není levná, nedodržuje většinu ze svých slibů uvedených na stránkách (RPSN, RYCHLOST VYŘÍZENÍ, ATD...) Za mě - vyhněte se jí obloukem.
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 11. 2014 16:53

Lidi nevěřte těn šupákům od raiffaisen,naslibují hory doly a skutek utek.já jsem si bral před 4 lety u nich půjčku stím že když budu včas splácet dostanu každý rok zpšt 25 procent.ale já nedostal dodnes ani korunu.řešil jsem to od minulého pondělí s dnes mi oznámili výsledek.mšl jsem prý půjčku před schválenou tak se to na mš nevztahuje.to jsem se tedy velice zasmál.to jsem ještě tam musel zavolat,nikdo se neobtěžuje kontaktovat mě zpátky.raiffaisen je jedna z nejhorších bank co tu jsou!!!!!!
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 12. 2011 21:14

Hlavně jestli ti půjčili?
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 12. 2006 22:30

To je v poho ja jsem o ni taky zadal a dokazali mi po peti dnech rict ze nesplnuji podminky
+61
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 2. 2005 10:41

Zkušenost se žádostí o půjčku: Rychlá půjčka, Raiffais. bank.....Tylovo nám. Praha 2....Vešel jsem, úsměvy mě vítají,ochoty na rozdávání, jdeme vyplnit formulář v počítači,sedím odpovídám na celkem os.data,prý by neměl být problém, 17t. čistého, rodina, 2děti,st.zaměstnanec již 10 let,jaké je mé překvapení na závěr - půjčku nemohu dostat, žádnou ,ptám se proč, no víte, ten počítač to tak vyhodnotil, tak ani nevím proč, odcházím, jsem otrávený, ani neřeknou proč, divné ,ne?
+37
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 5. 2004 17:14 | K.

Dnesni telefonni zkusenost: potrebuji 100.000, prijem na rodinu celkem ok - 25.000 cisteho. Po trapnem vyplnovani je vas pozadavek "odeslan" do systemu. Hura, za 10 s vyrizeno. Nase banka vam nabizi uver s urokovou sazbou 15.5%!!!!! Ptam se, co ma vliv na vysi uroku, jen rucitel 1%. Co zkraceni doby, bohuzel. Da se jeste jinak sazba ovlivnit? Neda, to je posledni nabidka banky. :(
Ostatne nekdo ten marketing zaplatit musi, zrejme zoufalci...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 1. 2004 8:34 | ZIL

Dotaz zněl: jste ochotni při žádosti o půjčku sdělit své telefonní číslo?
Odpověděl bych otázkou: půjčili byste někomu peníze, kdo by vám nechtěl sdělit ani své telefonní číslo?
"Nepřesností" ohledně procent se dopouštějí všechny banky se kterými jsem kdy jednal. Výsledná jsou vždy vyšší, než slibovaná. Jenže v našem dolíku je úspěch, když vám banka peníze neukradne a ne když nelže. To bychom chtěli moc.
+13
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 12. 2003 14:19 | 31i5

Na jejich webu je tabulka splátek, která vůbec nemá nic společného s tím, co vám nakonec nabídnou! Velký podvod na lidi!!! Pryč od nich...
+61
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 8. 2003 17:11 | Gagarin

Nedá mi to se nepřidat. Taky ženatý, bez dluhů, čistý potvrzený příjem 48.000. Po půlhodině čekání mi laskavě sdělili že mi půjčí max. 50.000,-. Je to opravdu velmi lživá reklama. Jejich klient je zřejmě jenom jejich vlastní ředitel, nebo co. Navíc mají natvrdlej personál, kterej mi stále vnucoval, at si zavolám na infolinku, když už jsem přitom fyzicky byl přítomen na jejich centrále :-)))
+76
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Splátky úvěru

% z měsíčních výdajů

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Eva Štěpánková

podnikatelka, Ryor

Pavel Tykač

podnikatel, Czech Coal

Eva Štěpánková
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Pavel Tykač
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services