Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 58 komentářů)

2. 12. 2012 17:02 | petr chytros

Dobry den je mi 42 let chtel bych se zeptat jestli zdr.pojistovna neco prispeje na koupi bryli a jestli proplacite ockovani deti(TBC) deku ji za odpoved
+27
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 11. 2012 17:45 | Vera Vencova

Dobry den prosila bych zda je mozne přístup ke zjištěni udajů ze sveho zdravotního pojištění/poplatky a přehledročního vypisu/ děkuji Vencová
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 9. 2012 18:17 | gabriela drozdova

dobry den,mam obě děti astmatiky,jake jsou podminky pojistovny na umisteni na ozdravny pobyt u moře a jaka je prosim cena,dcera ma 12 a syn 9let.děkuji za odpoved.drozdova
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 8. 2012 6:48 | Bezoušková Hana

Potřebovala bych poslat papíry na lázně,nevím na jakou adresu jsem z CHotěboře.Děkuji
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 7. 2012 9:05 | Miluše Honyšová

Dobrý den, prosím,máte přístup na elektronickou přepážku? Dále prosím o info na výhody u Vaší pojišťovny. Děkuji Miluše Honyšová Leoš Honyš
+15
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 5. 2012 18:00 | Bachtíkové Jaroslava

jímalo by mě zda pojištóvna přispívá pojištěnci na léky, které doplácí v lékarně a návštěvy u lékaře. VZP jim 1x za čtvrt roku nějakou částku propláci
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 4. 2012 8:47 | Gogelová Miluše

Dobrý den, prosím o zaslání č.ú.na který se posílá zdravotní pojištění. Děkuji
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 12. 2011 10:32 | Sona Hajkova

Dobrý den,měla bych takový dotaz.Holka má doporučení do Lázní od gynekoloka jak je to zplacenim.Děkuji moc
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 10. 2011 17:55 | Stoklasová Vladimíra

Dobrý den, chci se zeptat, zda je možno ze zdravotního pojištění proplatit posilovnu.Děkuji Stoklasová
+11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 8. 2011 9:02 | ewita

dobrý den chtěla jsem se informovat kolik vám bylo zasláno rehabilitací na které jsem docházela měla jsem jich předepsaných 10 a byla jsem asi na 5 potom bylo pro nemoc zavřeno a dál se mi nikdo neozval tak bych se chtěla informovat kolik vám zaslali dní děkuji za odpověd vaše klientka
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 7. 2011 20:00 | Jan Cába

Dobrý den,pojedu na vyšetření do Prahy.Mám nárok na úhradu cestovních výloh? Děkuji Jan Cába
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 4. 2011 12:14 | EMANUEL BARTOŠ

DOBRÝ DEN, CHTĚL BYCH VÁS POPROSIT KDE BYCH SI MOHL KOUPIT RAMKY NA BRÝLE,KULATÉ,TAK ZVANÉ LENONKY,KLIDNĚ BYCH JE KOUPIL NA DOBÍRKU,MÁ ADRESA JE EMANUEL BARTOŠ M.ŠVABINSKÉHO č.2239 FRÝDEK-MÍSTEK P.S.Č 738 01
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 3. 2011 15:09 | Kotásková Jana

Dobrý den,chodím se synem (2,5roku)k ortopedovi má vybočené paty a lékař nám doporučil zdravotnickou obuv,bude nám to z části hradit pojištovna? Jsme pojištěnci této pojištovny teprve od nového roku,minulá pojištovna nám to hradila z větší části. Děkuji za odpověď,Kotásková.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 12. 2010 10:21 | Andrea Obrusníková

Dobrý den,mám 17 letou dceru,jakou částou přispívá pojišťovna na antikoncepci a je jedno jestli by měla prášky nebo tělísko? u pojišťovny jsme celá 4 členná rodina.Děkuji
+12
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 11. 2010 13:02 | SVĚTLANA KRAUSOVÁ

dobrý den.mám dvojčata po celk.levost.rozštěpu.ted je čeká zubní korunka za kterou máme platit.můžete mi poradit řešení situace. narodili se s celk,levostr.rozštěpem patra a čelisti,tak bych se chtěla zeptat,zda pojištovna platí tyto úkony,jako korunky nebo nastřelovací zuby.jsou r.nar.1992.děkuji krausová příbram tel 605088302
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 10. 2010 15:40 | Jitka Rybářová

Dobrý den, jsem provozovatelkou nest.zdrav.zařízení,IČZ-54 072 000,IČ-63156270,mám nyní v péči Vašeho klienta z oblasti Liberecka a ráda bych s Vámi uzavřela smlouvu.Mám jednat s pobočkou v LBC nebo s Prahou? Děkuji za informaci, Jitka Rybářová,Nesvačily 5,Všelibice 463 48,mob.721 835 461.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 9. 2010 7:54 | Mirek

Prosim vás mám nárok na nasazovací zuby a jak si to mám vyřídit na vaší pojištovně.Měl bych je mít jen častečně nasazovací a chtějí zaplatit 2000kč.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 2. 2010 16:57 | alena králová

Prosím,má 11 letý vnuk ještě jiný příspěvěk na brýle než 150 kč? Děkuji
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 3/3

3

Následující

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Michael Tretter

podnikatel, Tretter’s Bar

David Rath

politik a kriminálník

Michael Tretter
ÚSPĚŠNOST
25,00 %

z 4 duelů
×
David Rath
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 3 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services