Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 58 komentářů)

31. 1. 2017 15:57 | Kindl Roman

Dobrý den přispívá pojištovna na školu v přírodě.děkuji za odpověd
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 10. 2016 13:09 | PAVEL Hanko

Dobrý den přišel mi od vás papír že nemám uhrazene pojistné za období 01.08.2016 do 31.12.2016.Ale já byl od 01.08.2016 zaevidován na úřadu práce takže nechápu jak nemůžu mít uhrazene pojistne.
-7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 2. 2016 13:42 | Háňa

Ahoj, já také měnila a nakonec jsem se rozhodla pro ministerstvo vnitra. Byl u nich manžel takže jsem věděla do čeho jdu a jejich program se mi líbí, ale určitě bych nikoho nenutila aby měnil, na to si každy musí přijit sám co mu vyhovuje..
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 1. 2016 20:49 | Ivana

Dobry den chtela jsem se zeptat zda ma ne dite narok na lazenskou lečbu po trech anginach za tri mesice ta posledni angina jeste se streptokokem ktery napada srdce a ledviny .Dekuji za dotaz.
+14
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 11. 2015 12:01 | leona koníčkova

dobrý den,chci se zeptat jrstli vaše pojištovna přispívá na dětské ramečky bryli diky
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 6. 2015 16:16 | Jiřina

Dobry den chtela bych se zeptat,kdyz dcera ma prvni bryle a zaplatila jsem 1200kc-mame narok na nejake proplaceni nejake castky od vasi pojistovny-Mame paragonek od optiky o zaplaceni bryli.Dekuji mockrat za vasi rychlou odpoved,preji krasny zbytek dne
+44
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 6. 2014 11:20 | Helena Moravcová

Dobrý den! Přispíváte, prosím Vás, dětem na letní tábor a na plavání v rámci školní výuky? Děkuji Moravcová
+11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 6. 2014 20:02 | havlikova

Dobrý večer,prosím přispívá Vaše česká prumyslová pojištovna na permanentky do bazenu.
+66
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 5. 2014 15:40 | Nekudová jana

Dobrý den chtěla bych se zeptat kolik přispívá pojištovna na očkování žloutenky dítěte předškolkového věku.Děkuji
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 5. 2014 7:37 | Miroslava Váňová

Dobrý den, mám autoimunní chronický zánět jater a trvale užívám lék PURI-NETOL do této doby jsem doplácela 5,- Kč na krabičku, balení má 25 ks léků. Takže potřebuji 1,5 krabičky na měsíc. Nyní je doplatek na jednu krabičku 2 254,-Kč s odůvodněním, že zdravotní pojišťovny přestaly na uvedený lék připlácet.Prosím, zda by mi vaše zdravotní pojišťovna mohla připlácet. Děkuji Miroslava Váňová.
-4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 3. 2014 13:03 | Vladimír Kafrda

"Dobrý den,chci se zeptat,jestli zdravotní pojšťovna připlácí na brýle,děkuji za odpověď .
+35
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 2. 2014 16:52

Dobrý den,chci se zeptat,jestli zdravotní pojšťovna připlácí na brýle,děkuji za odpověď.
S pozdravem šárka Bukovská
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 12. 2013 18:25 | jana

Dobrý den, chci se zeptat zda pojistovna proplaci vysokofrekvencni operace zil. dekuji za odpoved
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 9. 2013 21:09 | dana koukalova

dobry vecer,chtela jsem se zepta zda vase pojistovna plati komplexni lazne a co je nutne splnovat pokud ano.dekuji koukalova dana
+42
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 7. 2013 9:52 | Miluše Chlaňová

Dobrý den,chci se zeptat,jestli zdravotní pojšťovna připlácí na brýle,děkuji za odpověď.
S pozdravem Miluše Chlaňová
+24
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 7. 2013 16:06 | Jelenová zuzana

Dobrý den...mám k vám prosbu. Dcera koncem srpna odjíždí s přítelem, který je profi sportovec na Sibiř, kde s ním bude až do konce dubna roku 2014, kdy mu skončí sportovní sezona. Pozvání od klubu má, ale máme jeden velký problém, že nevíme jaké by měla mít pojištění, aby měla nárok na základní vyšetření. Proto vás prosím o radu zda se pojistit tady a i tam, nebo zda stačí jen tam. Doposud byli 4 roky ve Francii, kde to bylo jednodušší. Je klientem vaší pojišťovny.Děkuji za radu
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 7. 2013 18:20 | Martina Hasalová

Dobrý den, jmenuji se Martina a je mi 24 let. Narodila jsem se s šedým zákalem na pravém oku. Po dvou operacích šedého zákalu je mé oko tupozraké. Přibližně od sedmnácti let šilhám víc než dřív. Mám velké problémy se soustředit na práci kuli dvojitému vidění. To se objeví vždy při soustředění na drobné věci, a při únavě. Občas mě začne za okem i bolet, a někdy mě bolí i půlka hlavy. Při těchto potížích se mé pravé oko vždy posune až k nosu. Objednala jsem se na operaci šilhání do Brna,v listopadu jdu na předoperační vyšetření. Operace stojí 25 000,- . Jsem pojištěna u české průmyslové pojišťovny, mám nárok na částečné hrazení pojišťovnou?
+17
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 3. 2013 16:19

Citace - petr chytros / 02.12.2012 17:02

Dobry den je mi 42 let chtel bych se zeptat jestli zdr.pojistovna neco prispeje na koupi bryli a jestli proplacite ockovani deti(TBC) deku ji za odpoved
+11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 2. 2013 18:05 | Pavel Pištek

Mám dotáz jestli zdr. pojištovna přizpívá na sluchadla a kolik? Děkuji
+13
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 2. 2013 20:14 | Jitka Petrů

Dobrý den chci se zeptat od kolika let je pro dívky hrazené pojištovnou očkování,proti rakovině děložního čípku.Doporučila mi ho gynekoložka,pro dceru,at se obrátím na pojištovnu,sama to neví.Děkuji u pojištovny jsme 4.
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Michal Mejstřík

ekonom

Ondřej Bartoš

podnikatel a investor, Credo Ventures

Michal Mejstřík
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Ondřej Bartoš
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services