Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 67 komentářů)

7. 9. 2010 23:49 | Chaloupková Kateřina

Dobrý večer . Měla bych dotaz . Je mi letos 51 let . Když jsem se podívala , co pojištovna nabízí k proplacení nadstandartních produktů pro ženy v mém věku , tak mohu říct , že mi naskakuje husí kůže . Proč pojištovna neumožní ženám si nechat vybrat produkty dle jejich potřeb do finanční částky stanovené pojištovnou . Myslím si , že platíme státu a pojištovnám dost peněz - i podniky za nás a myslím , si , že by nám tímto měly umožnit , vybrat stanovenou částku , dle vlastníních potřeb a né podle toho co vyhovuje finančně zdravotním pojištovnám.Nebot peníze , které nevybereme propadají zdravotním pojištovnám . S pozdravem Chaloupková k.
+14
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 6. 2010 21:56

To se asi musíte zeptat jinde:-))Ale změnu lékaře můžete udělat jednou za tři měsíce.....Jinak záleží co se zubem máte...
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 6. 2010 20:25 | Zdeňka Cmoriaková

Paní MUDr.Kozárová už neordinuje a proto jsem si po dlouhém hledání našla lékaře,který přibírá nové pacienty.U MUDr.Davida Lyčky mě sice jako nového pacienta přijali,ale nejsem moc spokojená s rychlosti jeho práce(přestože už jsem u něj v ordinaci byla čtyřikrát,zatím neudělal žádné kroky k zlepšení mého zdravotního stavu).Můžu z takovýchto důvodu změnit lékaře?Vždyť už od ledna chodím s obnáženým,bolestivým zubem bez korunky.Děkuji za odpověď.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 6. 2010 18:04 | Renáta Pytlíková

Dobrý den,již dlouho se neproplácí přípravek na léčení obezity.Proto by mě zajímalo jestli se znovu nezačne proplácet.Děkuji Pytlíková
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 4. 2010 9:34 | polida

jinak by to tady asi měl někdo aktualizovat,neb dávno už většina neplatí
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 4. 2010 9:32 | polida

Taktéž...proč se nepodíváte na stránky pojišťovny?? jinak na rovnátka připsívají 300kč
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 4. 2010 9:31 | polida

Tyhle dotazy by bylo asi nejlíp směřovat přímo na RBP...a né sem. Jinak kurs plavání a jiné aktivity už se dávno neproplácí.. víc tady http://www.rbp-zp.cz/index.php?m=108&c=0
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 4. 2010 8:18 | R.K

Dobry den, prosim chtela jsem se vas zeptat zda proplacite kurs plavani diteti ktere ma 7 let a chodi do skoly.Kurs plavani byl se skolou.Dale jsem se chtela zeptat zda proplacite proti koureni a vitaminy pro deti ve veku 7 let. S pozdravem dekuju Kim
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 2. 2010 14:14 | Ešíková Jiřina

dobrý den ,chtělanbych se informovat zda přispíváte na rovnátka pro děti.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 2. 2010 16:36 | Anna Bačová

Dobrý den chtěla bych se zeptat zda proplácíte vytamíny nebo pernamentky na bazén a fitko Děkuji
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 2. 2010 17:27 | Doležalová Andrea

Dobrý den , chtěla by jsem se zeptat jestli vaše pojišťovna hradí alespoň nějakou část z prenatální diagnostiky....( kombinovaný test v 1.trimestru těhotenství)...myslím že stojí 1.400 kč ve Zlíně v Prediku.Předem děkuji za odpověď Andrea
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 1. 2010 12:59 | Simona Fejfarová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli hradíte výměnu sklíček na bryle.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 9. 2009 23:03 | polida

očkování se proplácí jen 300kč...ale jinak dotazy na pojišťovnu asi lepší psát na www.rbp-zp.cz
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 9. 2009 10:07 | Herdin Petr

Mám za sebou 2 aplikace očkování proti klíšťové encefalitidě. Proplatí mi Vaše pojišťovna i tu třetí? Děkuji za odpověď.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 6. 2009 10:22 | Jolana Kašparová

tak dneska jsem se dozvěděla, že klukovi neproplatí 3.přeočkování klíšť.encefalitidy protože proběhlo 16.4 a proplácí to pouze do 2.měsíců (novinka) !!! musíme prý číst všeob.podmínky každý měsíc, když něco chceme !!! takže honem jinak, s touhle pojišťovnou už nic společného, i takhle se přichází o klienty
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 6. 2009 4:49 | cafourkova

Dobrý den, jsem z Ústeckého kraje, kde si mám vyžádat průkazku pojišěnce. Průkazku jsem neobdržela.
Děkuji
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 4. 2009 10:05 | lipo

a jinak-jaký je rozdíl mezi očkováním a přilbou? myslím,že taková rozbitá hlava nadělá víc paseky než třeba neštovice:-)
a jak říká-není to o tom,že bych si stěžovala,že už neproplácí přilby-ať neproplácí,ale ať v tom případě netvrdí,že je proplácí!!!!31.3. tvrdili,že je proplácí-já si přilbu koupila /teda dítku/31.3. -a bohužel....pokud od prvního dubna zavedli jiná opatření-budiž,ale ať proplatí paragony zakoupené do konce března!!!Tohel mě docela dostalo!!chápu,že kdyby oznámili,že v dubnu to končí-tak všichni letí nakupovat přilby,dobře,ať si to udělají tajně,ale ať proplatí těm,co o tom,že přilby neproplácí vůbec netušili!!!!!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 4. 2009 10:01 | lipo

Lucie-klídek...jde o to,že oni an tohle nalákali spoustu lidí!!!!!!!Naslibovali ,že jim přispějí 1500kč na přilby!!Kvůli tomuhle třeba v prosinci dostali mojeho bráchu..jinak by nikam nešel..a prvního dubna mu řeknou-ať si trhne nohou????To by mě hezky naštvalo.... já jsem u téhle pojišŤovny taky od začátku,a též přecházím jinam-jako tady lidičky pode mnou... a mimo jiné-včera ve zprávách byla hezká reportáž o podivných praktikách téhle pojišjťovny!!!!že klidně zaregistrovali lidi,aniž by cokoli podepsali!!!!!!!ale hlavně,že si nikdo nestěžoval..
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 4. 2009 7:15 | Lucie

Proboha lidi, vzpamatujte se! Co má solárko společného se zdravotní péči. Pojišťovna je zdravotní a už z toho názvu vyplývá co je schopna proplácet - zdravotní péči, očkování. Spoustu pojištěnců a to hlavně OSVČ nechtějí platit zdravotní pojištění, ale brát peníze na permanenty a jiné výhody by chtěli využívat. A taky je třeba si uvědomit, že finanční krize se dotkla všech, nevyjímaje zdravotních pojišťoven. Opravdu mi nepřipadá normální, když si někdo stěžuje, že od ZDRAVOTNÍ pojišťovny nedostane proplacené solárko nebo přilbu, možná by se měl nad sebou zamyslet a nechat si proplatit očkování....
-9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 4. 2009 20:01 | Jana Nová

Nejdříve jste nalákali lidi a teď nic neproplácíte.To je vaše politika.Vždy,když jsme měli účet, už to neplatilo.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Luděk Sekyra

podnikatel, Sekyra Group

Jaroslav Starka

podnikatel, 1.FK Příbram

Luděk Sekyra
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Jaroslav Starka
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services