Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 67 komentářů)

5. 11. 2018 8:14 | Dušan

Pozor. Dokud platíte, tak je vše v pořádku. Pokud něco potřebujete, jen co nejlevněji a nejlépe pro ně.. Názor pacienta, nedej bože jeho přání je jim lhostejné.. Blbec, že jsem prošvihnul termín přestupu ke konci roku 2018. Hned v dalším termínu mizím i s celou rodinou.. Doufám, že tato pojišťovna jednou zmizí také.. A chování ke klientovi v případě, že je něco špatně ? Lhostejnost, přehlížení.. Jednání řeznických psů..
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 3. 2018 12:29 | jana

dobry den mam dotaz jestli přispivate na zubni dentalni hygienu
+25
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 11. 2017 17:16 | Martin

U pojištovny asi 15 let teď snímy konč8m nedoporučuji nikomu. Nebudu rozepisovat svou zkušenost lhostejnost a nepříjemnost některých zaměstnanců a lhaní jim jde taky dobře
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 4. 2017 13:08 | Marcela Příkaská

Dobry den ráda bych věděla jestli přispíváte na pohybovy program nebo na fitnes děkuji
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 3. 2017 8:41 | Věra

Dobrý den,prosím o informaci v jaké výši je poskytnut příspěvek na dioptrické brýle. Děkuji
+21
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 7. 2015 21:16 | Hana Knapova

Chci se zeptat jestli mám nárok na příspěvek na operaci očních víček
+24
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 9. 2013 12:48 | Lenka

Dobrý den mám na vás dotaz,já mám bezlepkovou dietu celiakie jestli mám nárok na nějaký přispěvek děkují za odpvěd Lenka
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 6. 2013 20:16

Dobrý den, vztahuje se proplácení nákupu v lékárnách i nákup ženských probiotických tamponů Ellen? Děkuji.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 5. 2013 23:19 | Tereza Kubíková

Dobrý den, chci se zeptat, zda přispíváte na antikoncepci. Děkuji Kubíková
+13
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 3. 2013 14:12 | Mgr. Vlasta Danielová

Hezký den, chtěla jsem se zeptat v jaké výši je přípsěvek na zubní ošetření, resp.na zhotovení můstků nebo v případě, že by toto již nešlo, tak na zhotovení zubní náhrady. Děkuji V.Danielová
+72
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 1. 2013 13:16 | Balazovicova Lenka

dobry den chtela jsem se zeptat jestli je nejaky prispevek a v jake vysi na operaci zraku??
+29
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 10. 2012 17:24 | vitková rozália

chtěla byhc informaci manžel má po mrtvici a teď ještě má zlomený obratel a je ležíci pacient proto že má nádor na játrech a je metastázovanej i na plícich a taky je inkontinentní a tak byhcom chtěli vědět kde máme požádat o polohovací postel kterou nutně potřebujeme můžu doložit propoušťecí list z nemocnice za odpověď děkuji vítková rozália frýdek-místek dr. petra 2894
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 9. 2012 13:53 | doris

Dobrý den mám dotaz mám zadarno pernamentky na fitnes apod? nebo to už není :) děkuji
+15
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 7. 2012 11:28 | Zmeškalová Pavlína

Hezký den, mám dotaz. Od dnešního dne, 3.7.2012 jsem nahlášená na Úřadu práce z důvodu ztráty zaměstnání. Je nutné se osobně dostavit na pobočku vaší pojišťovny nebo lze věc řešit jinak?
Děkuji za odpověď.
S pozdravem Pavlína Zmeškalová
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 6. 2012 12:50 | Helena Behrova

dobry den,souhlasim s vami p.Chaloupkova,je to jak pisete,kazdy by si mel vybrat co prave potrebuje a z nabidky pojistovny si toho teda neni co vybrat,takze davame penize na jine a ti se maji z nas dobre.Hela
+12
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 4. 2012 19:12 | Jindřich

Dobrý den chci se optat jestli proplácíte kurz plavání. Kluk jezdili se školou na kurz 2.třída děkuji
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 4. 2012 9:29 | Alena Hoffmannová

Dobrý den,mám na vás dotaz,zda vaše pojišťovna poskytuje finanční příspěvek na brýle.
+88
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 3. 2012 7:25 | marcikasper

DOBRÝ DEN,DCERA BUDE MÍT V KVĚTNU 7 LET,SE ŠKOLKOU BUDE CHODIT 2 MĚSÍCE NA PLAVÁNÍ.CHCI SE ZEPTAT ZDA REVÍRNÍ POJIŠŤOVNA NA TAKOVOU AKTIVITU PŘISPÍVÁ A JAKÝM ZPŮSOBEM.DĚKUJI KAŠPAROVÁ
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 1. 2012 13:55 | Daniela Mikolášová

Dobrý den,ráda bych se vás zeptala,proč při tak vysokém příjmu finančních prostředků od poplatníků nejste schopni poskytovat příspěvek na bezlepkovou výživu. Jsem maminkou dvou malých dětí a platit denně 41,-kč za 400g chléb je opravdu dost. A to nemluvě o tom,že jsem si tuto nemoc sama nevybrala. :-( děkuji. D.M.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 11. 2011 13:14 | Symersky Patrik

Dobry den,je mi 19 let a chtel sem se zeptat jestli se davaji prispevky na pernamentky do posilovny.Dekuji za odpoved
+16
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Karel Svoboda

podnikatel, Toi Toi

Jaroslav Starka

podnikatel, 1.FK Příbram

Karel Svoboda
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Jaroslav Starka
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services