Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 131 komentářů)

7. 4. 2018 14:15 | Radka Šimková

Dobrý den,moji matce(74let)bylo od revmatologa doporučeno aby si přes svého obvodního lékaře podala návrh na komplexní lázeňskou péči.Pani doktorka ji ale sdělila že návrh u pojišťovny neprojde z důvodu že matka má v záznamu pojišťovny čerpání poukazu na inkontinentni vložky a takové lidi do lázní neberou. Podotýkám že matka netrpí klasickou inkontinenci, používá vložky pouze výjimečně například při dlouhém cestování. Je toto opravdu důvod k neschválení návrhu? Děkuji za odpověď. Šimková
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 1. 2018 15:27 | Bravo37

osobně jsem u téhle pojištovny od jejího vzniku a letos odcházím protože se z ní stává ta nejhorší..onemocněl jsem rakovinou konečníku a já hlupák kývnul na to že budu dojíždět ambulantně ikdyž jsem se mohl na náklady pojištovny válet v nemocnici a na víkendy jezdit domu..takže jsem si nechal vystavit cestovní příkaz a manželka mě tam denně vozila(70 km denně)..po ukončení jsem odeslal a bylo to zamítnuto..dokonce mi ani nebylo zasláno vyjádření z jakého důvodu..prostě se s klientama nikdo nebaví. mluvil jsem s hodně pacientama kteří dojížděli a kterým bylo cestovné propláceno...celé roky jsem nemarodil a celou dobu poctivě platil a nakonec se nedočkáte ani zprávy proč na rozdíl od pacientů jiných pojištoven nemáte nárok..takže považuju změnu pojištovny za odekvátní odpověd na chování pojištovny
+11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 12. 2017 10:48 | Jiří Bačkalo

Dobrý den, minulý měsíc jsem byl nemocný,kdy vyplácí pojišťovna nemocenskou? Zatím mi na účet nic nepřišlo. Děkuji Bačkalo
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 8. 2017 17:53 | Ludmila Břundová

Dobrý den .prosím mám dotaz muj vnuk doplácel na bílou plombu velké peníze .Proplácí neboli hradí pojištovna částku zpět pacientovi ?jestli ano co proto má vnuk udělat .Děkuji Břundová L
+29
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 6. 2017 22:13

Zřejmě slušnej oddíl.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 6. 2017 21:56 | LADISLAV HELESIV

dobry den mam na vas dotaz byl jsem na vysetreni oci OCT po mozkove prihode platil jsem 500 kc chtel bych se zeptat jestli mi je zdravotni pojistovna proplati
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 6. 2017 14:33 | Ludmila Rejholcová

Dobrý den, 18.8. t.r. mám termín na výměnu levého kyčelního kloubu.Dozvěděla jsem se, že rovnou z nemocnice Bulovka mne mohou odvézt do lázní sanitkou.Co pro to mám udělat, má mi již doktor napsat nyní požadavek do lázní, či to pak vyřídí přímo v nemocnici? Děkuji za brzkou odpověď. Ludmila Rejholcová tel. 603 22 66 77
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 5. 2017 11:23 | Hana Holomucká

Dobrý den, pobírám výsluhový příspěvek, jsem bývalá příslušnice AČR, je mi 55 let, jsem vedaná na ÚP. Dočetla jsem se, že po dosažení věku 55 let již nemusím platit zdravotní pojištění, pokud bych nebyla vedena na ÚP. Děkuji za odpověď, s pozdravem Hana Holomucká
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 5. 2017 19:20 | |Eva Pavlikova

Dobry den,mam narok na prispevek na ockovani proti klistove encefalitide?Jsem rocnik 1945.Jake potvrzeni je nutne dolozit?Dekuji Eva Pavlikova
+13
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 4. 2017 14:43 | K.Řádová

ost dobře nechápu,proč musím písemně žáedát o zprávu,kterou každy revizní lékař může zjistit pouhým nahlédnutím do počítače do mé zdravotní karty.Chtěla jsem vědět,kdy mě osobně vznikne nárok na kompletní zubní náhradu.vím že za 3 roky ale nevím v které roce jsem měla poslední náhradu.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 3. 2017 22:44 | Jana Koubová

Mám nádor na mozu a jsem po ozařování jedná se mi naco mám nárok od pojištovny ohledně lékařské péče.Nikdo mě nic neřekl když jesm se ptala.Děkuji snad seněco dovím.Koubová
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 3. 2017 12:45 | Miroslav Král

Dobrý den. Sedm roků mám náhrady zubů horní i dolní čelisti. Potřebuji nové. Hradí nové Voj. zdrav. pojštovna v plném rozsahu? Věk 74 let. Děkuji.
+11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 3. 2017 14:42 | Siegfried

nemáš nárok jesti Jsi mladší než 2 roky nebo starší 18. let. Začni si holit tváře a uveď , že Jsi válečná veteránka. Zkus to. Nebo se klíšťákům vyhýbej a postav jim směrovku do gen.řed. VoZP
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 2. 2017 16:15 | Zdeněk Chromeček

Dobrý den. Máme prošlé průkazy pojištěnce a po telefonickém dotazu na pobočce v Olomouci mi bylo zděleno, že si musím požádat o výměnu nebo se dostavit na pobočku.Zaslal jsem na e-mail pojíšťovny jména a data narození se žádostí o zaslání nových průkazů. Pobočka se mi vůbec neozvala.Já nehodlám investovat do poštovného nebo cestovného. Zatím mi nebylo lékařem odmítnuto ošetření. Uvažuji proto o změně pojíšťovny,protože na takovou komunikaci nejsem zvědavý.
Děkuji předem za odpověď a s pozdravem
Zdeněk Chromeček
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 2. 2017 14:32 | Alžbeta

Mám 3. stupeň invalidity a vyřizuji si na doporučení lékařů lázeňskou léčbu. Hradí VoZP lázeňský pobyt, vlastní léčbu i stravování?
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 2. 2017 18:58 | Sedláčková Marie

Prosím jsem očkovaná proti klíšťové encefalitidě. Musím mít nějaký formulář nebo stačí zaslat potvrzení. Děkuji Sedláčková
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 12. 2016 11:00 | Markéta

Dobrý den, syn má snimatelna rovnatka je nějaký příspěvek od vaši pojišťovny předem děkuji za odpověď Nováková
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 11. 2016 10:46 | Radek Bušta

Hradí Vozp očkování proti klíšťatům děkuji za odpověď.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 11. 2016 20:13

Taky na léčbu tuposti bohužel nepřispívá.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 11. 2016 19:49 | Jiří Koudelka

Dobrý den, mě by zajímalo, proč u otázek nejsou zobrazeny žádné odpovědi od VOZP? Takhle musí každý kdo má stejnou otázku jako zde oadla psát znovu a čekat na email, nebo na otázky nikdo nereaguje. Děkuj za odpověď.
+14
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Martin Hausenblas

podnikatel a investor, Adler

Jaroslav Klíma

podnikatel, Tuscan

Martin Hausenblas
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Jaroslav Klíma
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services