Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 131 komentářů)

9. 1. 2020 18:10 | Tereza

Vašeho otce se nikdo prosit nebude, jestli nepojede do lázní! Proč si stezujete když jste nebyli žádat o pomoc kvůli vašemu egu?
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 1. 2020 19:41 | marie pokorna123@seznam.cz

Prosim,o informaci zda-li je tez prispevek na kyslikovy koncetrator. Dekuji za informaci.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 12. 2019 19:32 | Karel

Podporuje finančně VZP lázeňskou péči ?
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 12. 2019 12:24 | Vacková

mám propadlou kart co mam dělat zašlete mi jinoupoštou
+13
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 10. 2019 8:56 | Jiří Dvořák

Dobrý den v prosinci 2019 mi končí platnost průkaz pojištěnce posíláte automaticky novou nebo musím někde žádat děkuji za odpověd můj email jiridvorak284@seznam.cz
+42
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 10. 2019 20:45 | Luboš

Zatím bez problémů a o nic horší než ostatní pojišťovny. Lepší příspěvky na prevenci.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 10. 2019 14:05

Citace - vera / 09.09.2019 21:03

Dobry den chci se zeptat dceri bude koncit kartička posilate automaticky novou dekuji za odpoved
+12
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 9. 2019 11:16 | laugaricia

Vysvětlí mi někdo, jak je možné že tato pojišťovna proplatí komplexní (t.j. léčbu, stravu, zbytování) 21 denní pobyt v lázních člověku který je 11 let vedený na úřadu práce a potíže se zády si spůsobil především svojí nezodpovědností v minulosti.To si posudkový lékař VoZP nezkontroluje zda jaký plátce pojištění je dotyčný klient. Můj otec pracoval na polích v zemědělství i v 72 letech a nikdo mu nikdy nenábídl lázně, asi jen proto že si nestěžoval na bolesti zad u doktora , ale jenom doma.
+16
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 9. 2019 21:03 | vera

Dobry den chci se zeptat dceri bude koncit kartička posilate automaticky novou dekuji za odpoved
+15
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 8. 2019 15:46 | Lenka Relichova

Dobry den mam přitele,ktery je u Vozp,chci se zeptat ma ostruhy v noze a chodi na lejzr,ktery si musi po kazde platit,už dohromady zaplatil 3000kč a to ješte neni konec.Ma narok od pojištovny vraceni nejake častky?Předem mic dekuji za odpoved Relichova
+14
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 8. 2019 19:21

Citace - Ludmila Břundová / 01.08.2017 17:53

Dobrý den .prosím mám dotaz muj vnuk doplácel na bílou plombu velké peníze .Proplácí neboli hradí pojištovna částku zpět pacientovi ?jestli ano co proto má vnuk udělat .Děkuji Břundová L
+16
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 6. 2019 16:55 | Ingeborg Vítová

Hradí Vojenská pojišťovna sedačku do vany závěsnou Thuasne V 1214520. Děkuji za odpověď.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 5. 2019 10:52 | Johana

Chtěla bych se zeptat, zda Vojenská zdravotní pojištovna ¨hradí třeba léčbu inkontinence ?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 4. 2019 21:17 | Milan Kohoutek

Nelíbí!!!!!!! Bohužel už dva Doktoři mě poslali někam že neprodloužili s touto pojištovnou smlouvy,takže asi čas na změnu pojištovny.Dvakrát jsem kontaktoval VOZP proč se to děje a nic,takhle se komunykuje s klijenty smutné.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 4. 2019 12:14 | DOBEŠOVÁ BŘETISLAVA

proplácí pojištovna specialní oční vyšetření Děkuji a přeji pěkný den
-4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 3. 2019 15:12 | Rychvalská Žofia

Dobrý den jsem u vás už dlouho,bude mi 74 let mám teď první zubní náhradu,platila jsem 3000 Kč ,mám nárok na nějaké vrácení peněz?Moc děkuji za odpověď
+18
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 1. 2019 16:32 | nina

diki za prispevki
+13
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 12. 2018 16:49 | Fišerová Renáta

Dobrý den
Jsem členem Vaší pojišťovny a chci se zeptat zda mám nárok na proplacení pobytu v nemocnici. Předem děkuji za odpověď. Fišerová Renáta
+13
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 8. 2018 10:17 | lupac petr

hradi pojistovna protonovonou léčbu rakoviny
+17
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 7. 2018 11:03 | Radim Rychlý

Dobrý den,chci se zeptat jestli VoZP přispívá na regeneraci chrupavky kyčelního kloubu,tím myslím léčbu kmenovými buňkami.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jaroslav Pajonk

podnikatel, Centr Group

Libuše Šmuclerová

ředitelka Ringier Axel Springer

Jaroslav Pajonk
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Libuše Šmuclerová
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services