Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 131 komentářů)

23. 1. 2022 19:11 | Jaroslava

Nejlepší pojišťovna VoZP. Velký výběr příspěvků. Nejdůležitější vše si vyřídím z telefonu nebe z počítače doma. ??
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 12. 2021 19:14

Citace - Radka / 22.05.2020 15:46

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak dlouha je lhuta proplaceni příspěvků. Děkuji
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 2. 2021 13:51 | Antonín Kalina

Jsem dárce krve, 70 odběrů, jsem po operaci, měl jsem rakovinu prostaty,laparoskopicky mi odstranily nádor.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 12. 2020 17:59 | Petra

Dobrý den jdu s dcerou na přeočkování klistěte když pojedu osobně na pojištovnu proplácí se to hned či déle?
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 12. 2020 9:45 | Miroslav

Proplácí alespoň částečně VzP uhradu na bílé p=lomby.Děkuji
+23
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 11. 2020 12:58 | Stána

Dobrý den,syn 47 let jde ve čtvrtek do nemocnice kde mu budou odebírat oko.Je možná nějá protéza a platí ji pojištovna nebo si to musí syn hradit sám?Děkuji za odpověd
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 10. 2020 8:29 | Martina L.

Dobrý den, prosím o zprávu od jakého věku hradíte vyšetření prsu - mamograf? Děkuji
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 9. 2020 10:46 | Kovář

Od vás jsem obdržel seznam stomatologů, protože potřebuji opravit chrup a můj a stávající doktor odešel do důchodu. Dva dny jsem telefonoval do zubních ordinací, ale marně. Co dál.
+14
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 9. 2020 10:46 | Kovář

Od vás jsem obdržel seznam stomatologů, protože potřebuji opravit chrup a můj a stávající doktor odešel do důchodu. Dva dny jsem telefonoval do zubních ordinací, ale marně. Co dál.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 8. 2020 7:26 | Lukášová Marta /

Dobrý den 30/6/2021 mi končí platnost průkaz pojištěnce posíláte automaticky novou nebo musím někde žádat děkuji za odpovědˇ můj email brandlova93@seznam.cz ---- ZA ODPOVĚDˇ, PŘEDEM MNOHOKRÁT DĚKUJI .. Lukášová Marta
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 8. 2020 7:24 | Lukášová Marta /

Dobrý den 30/6/2021 mi končí platnost průkaz pojištěnce posíláte automaticky novou nebo musím někde žádat děkuji za odpovědˇ můj email brandlova93@seznam.cz ---- ZA ODPOVĚDˇ, PŘEDEM MNOHOKRÁT DĚKUJI .. Lukášová Marta
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 8. 2020 18:14 | Ladka

Prosím, přispívá VOJZP na sluchadla u oboustranné nedoslýchavosti? V jaké výši? Děkuji předem za odpověď.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 6. 2020 16:20 | Leistnerová Marie Topělecká 424 Písek

Prosím o sdělení zda pojišťovna přispívá na HRT vyšetření očí po obou zákalech, zeleném i šedém.
+15
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 5. 2020 15:46 | Radka

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak dlouha je lhuta proplaceni příspěvků. Děkuji
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 5. 2020 17:52

Citace - Jiří Dvořák / 21.10.2019 08:56

Dobrý den v prosinci 2019 mi končí platnost průkaz pojištěnce posíláte automaticky novou nebo musím někde žádat děkuji za odpověd můj email jiridvorak284@seznam.cz
+11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 5. 2020 17:51 | Blanka

Dobry den chtela bych se zeptat ,jestli Vozp prispiv darcum krve.
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 4. 2020 17:51 | Marcela Myslíková

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli pojišťovna proplací koupi paruky z onkologických důvodů. Děkuji
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 2. 2020 20:04 | ROMANA

MAM DOTAZ JESTLI VOZP NECO HRADI NA UMELE OPLODNENI...?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 2. 2020 13:50 | Bobajevský Zdeněk

Můžu žádat o proplácení cesty do nemocnice ve Strakonicích,kam jezdím na rehabilitace,ale nedojdu tam,musím si brát taxi. Bydlím Niho. šovice 72 tel. 723156651. Děkuji předem za informaci
+12
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 1. 2020 12:26 | květoslava ŘÁDOVÁ

dotaz: Může lékařka diabetologie předepsat lék Dapagliflozin na cukrovku 2 typu? Proplácí ho pojišťovna? Děkuji za odpověď K.Řádová
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 1/7

Předchozí

1

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Kamil Vacek

podnikatel a investor

Mirek Topolánek

expremiér a podnikatel

Kamil Vacek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Mirek Topolánek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services