Z jaké produktové nabídky si mohou vybírat zákazníci Bohemia Energy

PR článek | rubrika: FINEXPO | 8. 2. 2021 | 10 komentářů
U dodávky energií hraje zásadní roli především cena. Jak se ale v různých nabídkách orientovat? Jak zjistit, jestli nabídka, kterou vám dodavatel předkládá, odráží aktuální situaci na trhu?

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 10 komentářů)

23. 6. 2021 12:24 | Lupin

U těch máme teďka tříletou smlouvu s jistou cenou, jsem si je nechal porovnat na kalkulačce TZB, a fix mají aktuálně s nejnižší cenou na tuhle dobu.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 5. 2021 16:40 | Richard

Mám od Bohemie elektřinu za 1299/MWh, když po mě chtěl můj bývalý dodavatele vidět kvůli čemu jdu pryč a ukázal jsem mu tuhle nabídku, tak se beze slova stáhnul, protože mě neměl čím urvat zpět, že takový podmínky nedovede zařídit.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 4. 2021 19:11 | Techl

Osobně mě u nich energie vyšli za daleko menší peníze než kdybych vzal retenčku od předešlýho poskytovatele a to jsem se o to ani nemusel doprošovat.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 4. 2021 6:43 | vodovod

Konečně by měla Bohemia Energy přestat obtěžovat telefonicky lidi a vnucovat jim něco, co nechtějí. Kde asi berou telefonní čísla a znají jméno jeho majitele ???
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 2. 2021 10:07 | S.Hynek

Na ty jsme se obrátili kvůli fotovoltaice, protože jsme u nich měli elektřinu a fve nabízeli, tak jsme to přes ně celý vzali a pomohli i s dotací, která nebyla vůbec marná.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 2. 2021 12:46 | Donoval

K těm jsme teďka dávali nově koupenej barák, měli jsme od nich k ruce referentku, která nám pomohla s vyřízením papírů i za nás vyjednala změnu za původního dodavatele. Dost nám to ulehčila.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 2. 2021 21:23 | jája

Je to banda darebáků co jenom slibují a nic nedodrží.Viz kondenzační kotel s montáží s velkou slevou za 68000,- Tragedie
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 2. 2021 11:05

Telefonické obtěžování.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 2. 2021 16:17 | Vojtěch

Docela zírám kolik těch řad teďka mají, já už od nich několik let energie beru s dynamickou cenou a dobrý, ale tenkrát tolik možností snad ani neměli, nebo si to aspoň nevybavuju.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 2. 2021 14:20 | Honza

Bohemia energy. Osobně zkušenost nemám, můj otec hroznou. Grázlové.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Gabriel Eichler

podnikatel a investor, Benson Oak

Petr Nečas

politik

Gabriel Eichler
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Petr Nečas
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services