Do lázní s ministryní Klárou. Upodporuje cestovní ruch k smrti

Pavel Jégl | rubrika: Komentář | 29. 6. 2020 | 17 komentářů
Pokud se vydáte do lázní, vláda vám část nákladů proplatí. Raději se ale neptejte, kdy a jak peníze dostanete.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

29. 6. 2020 10:13, Šťoural

To jako vážně? Kvůli slevě 4 000 Kč? Navíc víme, jak tyto dotace v reálu končí - Dodavatel o ní prostě navýší cenu, protože to zákazník unese, takže cílovka nic neušetří... Stačí porovnat cenu kotlů, izolace fasád, tepelných čerpadel, vodních nádrží... před a po zavedení tzv. zelených dotací, a to raději neřeším tu děsnou administrativu kolem vyřizování, promarněný čas, musíte volit jen mezi tzv. certifikovanými produkty, svépomoc není povolena, musíte mít projekt, odborný dozor, revizní kontrolu...

+54
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 17 komentářů)

6. 7. 2020 17:28 | Maria

Pro vaši finanční pomoc je třeba vyřešit finanční potíže nebo pro financování obchodního projektu a založení firmy, kontaktujte nás pro více informací. Naše služby jsou přístupné všem společenským třídám. E-mail: fmgfinance@yahoo.com
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 7. 2020 13:15 | Jiří

A totéž platí i o Praze. V článku na Seznamzprávy to pan Stránský vystihuje úplně přesně.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/vidlak-je-dost-hrdy-na-to-aby-do-prahy-jako-turista-nejezdil
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 6. 2020 7:57 | Vera

Ani přes pojišťovnu to není zdarma.Na vše se většinou doplácí,strava,ubytování.3tyde nnipobyt" komplexních" lázní ve dvoulůžkovém pokoji stojí pár tisíc různých doplatků.Informujte se.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 6. 2020 7:49 | Libuše

Nezodpovědný zmatek.Nekdo si už lázně koupil v červnu po vystoupení paní ministryně s tím,že 4000kc budou na základě dokladů vracet pojišťovny.Prázdné jsou západočeské lázně,jinde již je většinou na prázdniny vyprodáno.Vstoupily do toho i kraje,takže levá ruka neví,co dělá práva!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 6. 2020 14:18 | deprese

Citace - Mirek / 29.06.2020 13:30

Jakékoli dotace jsou ZRŮDNOST a měly by být plošně zrušeny !! Kdo je pobírá?? Zlodějské neziskovky,flákači atd. Proč by stát měl dotovat rodičům děcka kvůli koroně?? Proč se dotují cikáňata a jejich rodiče se válí a nechodí do práce,atd,atd !!!!!!!!
Proč? Nařízení vlády ČR - uzavření škol debílku. :)
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 6. 2020 13:30 | Mirek

Jakékoli dotace jsou ZRŮDNOST a měly by být plošně zrušeny !! Kdo je pobírá?? Zlodějské neziskovky,flákači atd. Proč by stát měl dotovat rodičům děcka kvůli koroně?? Proč se dotují cikáňata a jejich rodiče se válí a nechodí do práce,atd,atd !!!!!!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 6. 2020 11:43 | Jiří

Když sleduji ceny za lázeňský pobyt je fakt, že šly dolů. Začal jsem uvažovat, že bych se s manželkou podíval do některých českých lázní, za ceny které tam byly dosud je to pro českého klienta drahé. Navíc naši úvahu podpořila paní ministryně Dostálová svými sliby. Ale když vidím za jakých podmínek a jestli vůbec by člověk dostal nějaký příspěvek, tak to raději zůstanu doma a ušetřím. Navíc i podpora města K. Vary má nadsazené podmínky pro obyčejného člověka a to mě také nepřesvědčilo. Navíc když to vidím jak ceny v cestovním ruchu klesají (ubytování, strava, vstupy...) protože není zahraniční klientela, tak teď jsme mi Češi pánů podnikatelům dobří nebo spíše naše ubohé platy. Kdy jste si dříve třeba na Staromáku mohli dát s rodinou oběd? Páni podnikatelé běžte do háje, až zase tady budou cizinci tak vás český návštěvník zase nebude zajímat. Já vás nebudu podporovat, ode mne neuvidíte ani korunu a můžete slevovat jak chcete.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 6. 2020 11:23 | deprese

Citace - zkušený / 29.06.2020 11:02

Jo rodičovský příspěvek taky slibovali udělat pro všechny děti do 4 let věku. Tuto vládu už netřeba poslouchat co slibuje.
Rodičák je do 4 let pro všechny děti.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 6. 2020 11:21

rodicak do 4 let veku ditete byl uz za kalouska
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 6. 2020 11:02 | zkušený

Jo rodičovský příspěvek taky slibovali udělat pro všechny děti do 4 let věku. Tuto vládu už netřeba poslouchat co slibuje.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 6. 2020 10:51 | deprese

Do lázní se jezdí přes pojišťovnu, jen blb by něco platil. :D
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 6. 2020 10:49 | deprese

Citace - Petr / 29.06.2020 09:43

Něco asi dělám špatně, protože byť se mi od počátku vládních opatření rapidně snížil příjem, žádná forma pomoci ke mne nedoputovala. Jen buzerace a omezení.
Skoro si troufnu odhadovat, že valná většina lidí je na tom podobně. Ovšem bilionová sekera v rozpočtu bude, v tomto ohledu vrchnost slovo dodrží :-).
Tak to je snad jasné, že valná většina se musí mít hůř, když například já se mám lépe. :D
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 6. 2020 10:13 | Šťoural

To jako vážně? Kvůli slevě 4 000 Kč? Navíc víme, jak tyto dotace v reálu končí - Dodavatel o ní prostě navýší cenu, protože to zákazník unese, takže cílovka nic neušetří... Stačí porovnat cenu kotlů, izolace fasád, tepelných čerpadel, vodních nádrží... před a po zavedení tzv. zelených dotací, a to raději neřeším tu děsnou administrativu kolem vyřizování, promarněný čas, musíte volit jen mezi tzv. certifikovanými produkty, svépomoc není povolena, musíte mít projekt, odborný dozor, revizní kontrolu...
+54
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 6. 2020 9:54 | O

To mi přijde jako neschopnost na MMR, že neví, co chtějí. Vyházet tam úředníky a začnou něco dělat ze strachu
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 6. 2020 9:52

asi nejses babisuv kamos jako simane ze smartvings nebo vancure s regiojet
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 6. 2020 9:49

ja myslim ze se ceka, az StBak babis udela z capiho hnizda lazne, a pak se tyhle dotace rozjedou ve velkym, ale na nikoho jinyho nez na nej nezbyde
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 6. 2020 9:43 | Petr

Něco asi dělám špatně, protože byť se mi od počátku vládních opatření rapidně snížil příjem, žádná forma pomoci ke mne nedoputovala. Jen buzerace a omezení.
Skoro si troufnu odhadovat, že valná většina lidí je na tom podobně. Ovšem bilionová sekera v rozpočtu bude, v tomto ohledu vrchnost slovo dodrží :-).
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Výpočet životního minima 2024

Počet členů rodiny

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Petr Kováčik

podnikatel, Skrz.cz

Matěj Hollan

aktivista

Petr Kováčik
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Matěj Hollan
ÚSPĚŠNOST
50,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services