Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 60 komentářů)

11. 4. 2024 11:48 | wogeova

Rychlá a rychlá půjčka!!! Potřebujete půjčku na splacení dluhu nebo zaplacení účtů nebo zahájení nového podnikání? Půjčka na financování vašeho projektu? Nabízíme garantované úvěrové služby s úrokovou sazbou 2 %. Můžete žádat o půjčku od 5 000 do 80 000 000 Kč. Jsme připraveni půjčit každému, kdo je schopen splnit podmínky pro splacení. kontaktujte nyní pro více informací na e-mailu:nebo whatsapp +420723117416
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 4. 2024 11:48 | wogeova

Rychlá a rychlá půjčka!!! Potřebujete půjčku na splacení dluhu nebo zaplacení účtů nebo zahájení nového podnikání? Půjčka na financování vašeho projektu? Nabízíme garantované úvěrové služby s úrokovou sazbou 2 %. Můžete žádat o půjčku od 5 000 do 80 000 000 Kč. Jsme připraveni půjčit každému, kdo je schopen splnit podmínky pro splacení. kontaktujte nyní pro více informací na e-mailu:nebo whatsapp +420723117416
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 4. 2024 11:48 | wogeova

Rychlá a rychlá půjčka!!! Potřebujete půjčku na splacení dluhu nebo zaplacení účtů nebo zahájení nového podnikání? Půjčka na financování vašeho projektu? Nabízíme garantované úvěrové služby s úrokovou sazbou 2 %. Můžete žádat o půjčku od 5 000 do 80 000 000 Kč. Jsme připraveni půjčit každému, kdo je schopen splnit podmínky pro splacení. kontaktujte nyní pro více informací na e-mailu:nebo whatsapp +420723117416
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 4. 2024 11:48 | wogeova

Rychlá a rychlá půjčka!!! Potřebujete půjčku na splacení dluhu nebo zaplacení účtů nebo zahájení nového podnikání? Půjčka na financování vašeho projektu? Nabízíme garantované úvěrové služby s úrokovou sazbou 2 %. Můžete žádat o půjčku od 5 000 do 80 000 000 Kč. Jsme připraveni půjčit každému, kdo je schopen splnit podmínky pro splacení. kontaktujte nyní pro více informací na e-mailu:nebo whatsapp +420723117416
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 4. 2024 11:48 | wogeova

Rychlá a rychlá půjčka!!! Potřebujete půjčku na splacení dluhu nebo zaplacení účtů nebo zahájení nového podnikání? Půjčka na financování vašeho projektu? Nabízíme garantované úvěrové služby s úrokovou sazbou 2 %. Můžete žádat o půjčku od 5 000 do 80 000 000 Kč. Jsme připraveni půjčit každému, kdo je schopen splnit podmínky pro splacení. kontaktujte nyní pro více informací na e-mailu:nebo whatsapp +420723117416
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 4. 2024 11:48 | wogeova

Rychlá a rychlá půjčka!!! Potřebujete půjčku na splacení dluhu nebo zaplacení účtů nebo zahájení nového podnikání? Půjčka na financování vašeho projektu? Nabízíme garantované úvěrové služby s úrokovou sazbou 2 %. Můžete žádat o půjčku od 5 000 do 80 000 000 Kč. Jsme připraveni půjčit každému, kdo je schopen splnit podmínky pro splacení. kontaktujte nyní pro více informací na e-mailu:nebo whatsapp +420723117416
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 4. 2024 11:48 | wogeova

Rychlá a rychlá půjčka!!! Potřebujete půjčku na splacení dluhu nebo zaplacení účtů nebo zahájení nového podnikání? Půjčka na financování vašeho projektu? Nabízíme garantované úvěrové služby s úrokovou sazbou 2 %. Můžete žádat o půjčku od 5 000 do 80 000 000 Kč. Jsme připraveni půjčit každému, kdo je schopen splnit podmínky pro splacení. kontaktujte nyní pro více informací na e-mailu:nebo whatsapp +420723117416
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 4. 2024 11:48 | wogeova

Rychlá a rychlá půjčka!!! Potřebujete půjčku na splacení dluhu nebo zaplacení účtů nebo zahájení nového podnikání? Půjčka na financování vašeho projektu? Nabízíme garantované úvěrové služby s úrokovou sazbou 2 %. Můžete žádat o půjčku od 5 000 do 80 000 000 Kč. Jsme připraveni půjčit každému, kdo je schopen splnit podmínky pro splacení. kontaktujte nyní pro více informací na e-mailu: nebo whatsapp +420723117416
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 4. 2024 11:47 | wogeova

Rychlá a rychlá půjčka!!! Potřebujete půjčku na splacení dluhu nebo zaplacení účtů nebo zahájení nového podnikání? Půjčka na financování vašeho projektu? Nabízíme garantované úvěrové služby s úrokovou sazbou 2 %. Můžete žádat o půjčku od 5 000 do 80 000 000 Kč. Jsme připraveni půjčit každému, kdo je schopen splnit podmínky pro splacení. kontaktujte nyní pro více informací na e-mailu: nebo whatsapp +420723117416
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 10. 2023 6:26 | kozenzymilan

Dobrý den, opravdu potřebujete financování a půjčku na dokončení svých projektů, domů, podnikání, nákupu pozemků, nemovitostí? nyní je k dispozici řešení pro získání půjčky. Rychlou půjčku vám poskytnu do 12 hodin bankovním převodem na váš účet. Pokud opravdu potřebujete vážnou a urgentní půjčku, kontaktujte mě hned a budete spokojeni, kontakt: kozenzymilan@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 10. 2023 6:25 | kozenzymilan

Dobrý den, opravdu potřebujete financování a půjčku na dokončení svých projektů, domů, podnikání, nákupu pozemků, nemovitostí? nyní je k dispozici řešení pro získání půjčky. Rychlou půjčku vám poskytnu do 12 hodin bankovním převodem na váš účet. Pokud opravdu potřebujete vážnou a urgentní půjčku, kontaktujte mě hned a budete spokojeni, kontakt: kozenzymilan@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 9. 2023 14:15 | sz kanderam

Dobrý den, opravdu potřebujete financování a úvěr na dokončení vašich projektů, domů, podnikání, nákupu pozemků, nemovitostí? nyní existuje řešení, jak získat půjčku. Rychlou půjčku Vám poskytnu do 3 hodin bankovním převodem na Váš účet. Pokud opravdu potřebujete seriózní a naléhavou půjčku, kontaktujte mě nyní a budete spokojeni, kontaktujte: Egamil. szkanderam840@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 9. 2023 11:29 | Martin Bures

Dobrý den, abychom vám pomohli překonat různé finanční obavy, nabízíme finanční pomoc všem, kteří mají dluhy nebo chtějí začít podnikat a mnoho dalších projektů, pro důchodce, podnikatele. Nabízí spolehlivé půjčky. Vyjdeme vstříc Vašim potřebám, půjčka na Váš účet během pár minut. Kontaktujte mě pro více informací o mém menu E-mail: Martinbures517@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 9. 2023 11:28 | Martin Bures

Dobrý den, abychom vám pomohli překonat různé finanční obavy, nabízíme finanční pomoc všem, kteří mají dluhy nebo chtějí začít podnikat a mnoho dalších projektů, pro důchodce, podnikatele. Nabízí spolehlivé půjčky. Vyjdeme vstříc Vašim potřebám, půjčka na Váš účet během pár minut. Kontaktujte mě pro více informací o mém menu E-mail: Martinbures517@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 9. 2023 11:28 | Martin Bures

Dobrý den, abychom vám pomohli překonat různé finanční obavy, nabízíme finanční pomoc všem, kteří mají dluhy nebo chtějí začít podnikat a mnoho dalších projektů, pro důchodce, podnikatele. Nabízí spolehlivé půjčky. Vyjdeme vstříc Vašim potřebám, půjčka na Váš účet během pár minut. Kontaktujte mě pro více informací o mém menu E-mail: Martinbures517@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 9. 2023 13:35 | Investor, který půjčuje všem

Soukromý investor, který skutečně půjčuje
Nejste zvýhodněni bankami, nebo ještě lépe, máte projekt a potřebujete financování, špatný úvěrový záznam nebo potřebujete peníze na zaplacení účtů, prostředky na investice do podniků. Pokud tedy potřebujete kredit, neváhejte mě kontaktovat, abych se dozvěděl více o mých podmínkách. Pokud máte zájem o solidní společnost se skutečným soukromým investorem, neváhejte mě kontaktovat, jsem k dispozici 24 hodin denně Email: jirikova897@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 9. 2023 13:34 | Investor, který půjčuje všem

Investor, který půjčuje všem
Obracíme se na všechny jednotlivce a firmy, které potřebují finanční pomoc. Půjčky mezi jednotlivci za velmi jednoduchých podmínek. S úrokovou sazbou 2 % a měsíčními splátkami. Pokud jste zadluženi, chcete začít podnikat nebo udělat radost svým dětem o prázdninách, jsme tu, abychom vám pomohli. máme zkušenosti. Po obdržení Vaší poptávky jsem připraven uspokojit své zákazníky. Neváhejte mě kontaktovat, jsem k dispozici 24 hodin denně E-mail: jirikova897@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 7. 2023 13:44 | kozenzymilan

seriózní nabídka (půjčka mezi jednotlivci) Dobrý den, pane/paní, rád bych vás informoval, že jsem jednotlivec, který nabízí finanční půjčky na pomoc lidem v nouzi. Potřebujete půjčku na zaplacení účtů nebo zahájení nového podnikání? Odmítnuto bankami a jinými finančními institucemi? Nesplňujete podmínky pro žádost o půjčku? POTŘEBUJETE půjčku pro své osobní nebo profesní potřeby? POMŮŽEME VÁM se snadnými půjčkami, půjčku nabízím všem lidem, kteří jsou schopni ji splácet s úrokem 4% ročně pro všechny zájemce napište mi. Prostě poctivý a spolehlivý. Kontakt: kozenzymilan@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 6. 2023 18:59 | Pawel53

Dobrý den, abychom Vám pomohli překonat různé finanční starosti, už se o ně nemusíte starat, nabízíme finanční pomoc všem, kteří mají dluhy nebo chtějí začít podnikat a mnoho dalších projektů, pro zaměstnance, důchodce, podnikatele, klienty v platební neschopnost. Půjčku u nás může získat každý. Máme kapitál, který nabízí spolehlivé půjčky s 2% úrokem. Půjčku obdržíte ihned po podpisu smlouvy Stačí poslat žádost emailem a půjčku můžete mít na účtu za méně než třicet minut. Pro více informací o mé nabídce mě kontaktujte e-mailem: pawelociepa48@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 6. 2023 18:59 | Pawel53

Dobrý den, abychom Vám pomohli překonat různé finanční starosti, už se o ně nemusíte starat, nabízíme finanční pomoc všem, kteří mají dluhy nebo chtějí začít podnikat a mnoho dalších projektů, pro zaměstnance, důchodce, podnikatele, klienty v platební neschopnost. Půjčku u nás může získat každý. Máme kapitál, který nabízí spolehlivé půjčky s 2% úrokem. Půjčku obdržíte ihned po podpisu smlouvy Stačí poslat žádost emailem a půjčku můžete mít na účtu za méně než třicet minut. Pro více informací o mé nabídce mě kontaktujte e-mailem: pawelociepa48@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 1/3

Předchozí

1

Spočítejte si

Splátky úvěru

% z měsíčních výdajů

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jan Procházka

ekonom

Jaroslav Zavadil

politik a odborář

Jan Procházka
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Jaroslav Zavadil
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services