Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Energie: Když to dodavatel zabalí, bez proudu nezůstanete. Jenže…

Jana Poncarová | rubrika: Co se děje | 2. 11. 2016 | 2 komentáře
Krátce po sobě zkolabovaly v říjnu hned dvě energetické společnosti. Napřed Česká energie, pár dnů na to ST Energy. Žádná pohroma se nekonala, lidé bez proudu nezůstali. Někteří se ale možná kvůli díře v zákoně stali bez vlastního přičinění černým odběratelem.

2. 11. 2016 19:37 | Dízi

Njn, síla konkurenčního prostředí si je hold podala. Honba za nejnižší cenou se nee vždy vyplácí a je fakt, že je třeba se zajímat i o další důležité faktory, v tom mají v článku pravdu.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

3. 11. 2016 16:12 | Ondřej

Určitě souhlasím, to, že zkolabovaly dvě malé firmy, mě asi ani nepřekvapuje, když je na trhu několik desítek konkurenčních dodavatelů, určitě nezůstane jen u těchto dvou. K čemu.. takový počet. Jediné pozitivum co na tom vidím je, že cena se díky tomuto tlaku dokáže dostat na úplně jinou úroveň. Osobně jsem zastáncem toho, že u mě mají důvěru větší firmy, které už jsou nějakým způsobem zajeté a mám u nich jistotu, že se nedostanou do insolvence. Doma mám Bohemii, cenově to sice není nejlepší, ale ušetřit se dá, hlavně jak už jsou velký tak mám klid, fungují mi, takže když si připlatím nějakou korunu, tak mi to u nich nevadí.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Dízi 02. 11. 2016 19:37)

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  8 900 912 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Splátky hypotéky

let
%

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Poradna

Tým odborných poradců je tu pro vás.

Další čtení na flowee.cz

Duše mladých lidí likviduje novodobý mor

Duše mladých lidí likviduje novodobý mor

„Mor neboli černá smrt byl vždy jasně rozpoznatelný. Zvýšení teploty, třesavka, bolesti...více

Finsko na věčné cestě mezi Západem a Východem

Finsko na věčné cestě mezi Západem a Východem

Vždy byla terčem zájmu svých západních i východních sousedů, mnohdy se musela o svou svébytnost...více

Dát si blowjob a zemřít

Dát si blowjob a zemřít

Vše má na svědomí HPV infekce, jejíž riziko se při sexuálních hrátkách tohoto typu zdvojnásobuje....více

Zdroj: Logo Flowee

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Email:
Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Daniel Beneš

manažer

Vladimír Franz

umělec

Daniel Beneš
ÚSPĚŠNOST
51,04 %

z 96 duelů
Vladimír Franz
ÚSPĚŠNOST
50,75 %

z 67 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK