Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 225 komentářů)

2. 12. 2021 11:21 | VOjtěch

Uzavírali jsme penzijní připojištění s poradcem z této společnosti. Po celou dobu byl na příjmu a vždy mi vyšel vstříc. Jsem rád, za takové lidi kteří umí pomoc a nedělají to za vidinou svého přilepšení. Doporučuji.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 11. 2021 15:16 | Martin Lejsal

Nějaký fundovaný investor bude asi hledat jiné služby, ale pro běžného člověka, který si chce udělat pořádek ve svých účtech, nastavit si rozpočet, zlepšit si finanční postavení a ochránit se před případnými negativními náhodami je poradenství od Partners super. Protože tady jsou polopaticky člověku vysvětleny zákonitosti, souvislosti a dostane rady jak pracovat zodpovědně se svými prostředky.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 10. 2021 13:07 | Vilém

Michale souhlasím s vámi. Já jsem si také prověřoval vícero společností, než jsem oslovil Partners, kteří na mě působili nejlépe a jsem rád, že jsem dal své pocity protože jsem velmi spokojený. Ono v každém sektoru se najdou lidé, kteří s nečím spokojení nebudou a naopak ti co budou.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 10. 2021 19:56 | Michal

Dobry den vsem.
Jen bych chtel uvest na pravou miru nepokojene zakazniky. Partners je momentalne spickou v oboru uz jen z hlediska, ze naproti ostatnim delaji vse pro klienta a ne sami pro sebe:-) Znam vic lidi nez si dovedete predstavit a vsichni kladou na srdce svech, aby meli klienti na 100% to co potrebuji. Nikdy se mi nestal pravy opak a to s nimi investuji a komunikuji nekolikrat do mesice.
Co se tyce spoluprace, tak vam nikdy nikdo nerekne, ze si vydelate na Ferrari behem jednoho mesice a ze by jste si meli ponechat stavajici praci a az se Vam to rozjede, tak muzete opustit stavajici praci.
To jen na okraj. Kdysi jsem chtel byt financnim poradcem, ale věnoval jsem se jinym zajmum a dnes jsem spokojeny podniktel a penize mi spravuji kluci z Partners:-) opravdu nemam cas se jeste starat o finance a tak si davame hodinovou kavu, kde vse prokonzultujeme.
Odmne spokojenost a vse jak si mohu prat. A to jsem si proveril skoro vsehny spolecnosti co podjikaji v tomto setoru.
Za me jsou top a diky lidem co se mi staraji o me finance :-) ( tim nemyslim ucetni)
Preji hezdy den Michal
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 10. 2021 19:41 | Michal

Citace - ... / 23.07.2021 12:11

Podezřelá firma, která nabízí uplatnění pro každého, nehledě na obor vzdělání, takže například zdravotní sestra dělá finanční poradce. Zajímavé. Nehledě na to, že osoby, které začnou s tímto způsobem vydělávat otravuji nejdřív příbuzný, pak spolužáky a takhle jedou dal. Takový způsob jednání by si měli vedoucí firmy hlídat, ale zajímá je čistě zisk nikoliv pomoc, kterou inzeruji :). Víme aspoň, že se jedná o legální nátlak :D.

Dobry den. jen by me zajimalo. Kdyz rozjizdite jakekoli podnikani, tak kde zacnete. Vzdy je to u nejblizsi rodiny a pokracujete dal, kde uz ty lidi neznate. Ano muzu zacit nekde na internetu s inzeratama:-) ale pokud jde o duveru, tak tu si musite nejdeiv ziskat a verte mi, ze mate sanci 1:1000, ze se vam na inzerat nekdo ozve:-) ( no snad 1:1000 nebylo moc optimistycky) diky moc
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 10. 2021 19:35 | Michal

Co se presne stalo?
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 10. 2021 19:34 | Michal

Docela by me zajimalo proc jste byl nespokojen. Chci investovat nemale penize a nechtel bych se nechat napslit. Dekuji
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 10. 2021 11:37 | Roman

Dobrý den, já jsem to při oslovení této společnosti bral jako rychlou akci, buď mi poradce od nich pomůže, nebo mě pošle k šípku. Zkušenost jsem do té doby neměl žádnou. V závěru jsem velmi rád, že jsem to zkusil protože poradce pomohl, vyřešil semnou mé stavající problémy a ukázal mi tu lepší cestu jak pokračovat.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 9. 2021 12:07 | Oleg

Byl jsem velice spokojený s péčí vašeho investičního speciality. Na tomto poradenství se mi líbila důvěra kterou si mě poradce získal, otevřenost a rychlost. Doporučuji.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 9. 2021 12:40 | Adam77

Tak koukám, že asi každému se člověk nezavděčí..a co člověk to zkušenost. Já jsem člověk co si vždy všechno chce vyzkoušet na vlastní kůži a nějaké doporučení atp nedávám. Proto jsem kontaktoval i vaší společnost. Z doslechu jsem věděl, že máte kapacity na schvalování hypoték. Pro mě osobně to byla jedna z těch podařených schůzek, kdy jsem do toho šel a nevěděl co očekávat a byl jsem mile překvapen.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 9. 2021 13:37 | Dado

Podvidnici.uz nikdy tlaci na cloveka s podvodnym sporenim.falesne se usmivaji,na vas v kancelari.a jen vas chcou oskuvat.pozor na ne !!!
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 8. 2021 8:46 | David

Citace - Týnka / 23.10.2020 22:55

Za mě už nikdy víc...


Můžete rozvést proč, prosím?
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 8. 2021 19:25 | Janoušek

Já jsem se u společnosti Partners setkal s dobrým a férovým poradcem, který věděl jak mi pomoci. Asi je to o člověku jako všude, ale já jsem rád, že jsem ho oslovil.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 7. 2021 12:11 | ...

Podezřelá firma, která nabízí uplatnění pro každého, nehledě na obor vzdělání, takže například zdravotní sestra dělá finanční poradce. Zajímavé. Nehledě na to, že osoby, které začnou s tímto způsobem vydělávat otravuji nejdřív příbuzný, pak spolužáky a takhle jedou dal. Takový způsob jednání by si měli vedoucí firmy hlídat, ale zajímá je čistě zisk nikoliv pomoc, kterou inzeruji :). Víme aspoň, že se jedná o legální nátlak :D.
+16
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 7. 2021 12:52 | František

S touto společností jsem byl velice spokojený. Doporučuji.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 7. 2021 11:34 | Arnošt

Měl jsem poměrně nedávno úraz kvůli které jsem byl v pracovní neschopnosti. Jelikož mi finance a produkty spravuje váš poradce několik let, tak jsem i v pracovní neschopnosti finančně nestrádal. Teď se mi alespoň potvrdilo, že je tohle dobrá spolupráce.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 6. 2021 11:58 | Marek

V tom svámi naprosto souhlasím. Myslím si, že za uplynulý rok tuhle pomoc vyhledalo víc lidí. Já osobně taky. Byl jsem v dost tíživé finanční situaci protože jsem přišel o práci a potřebaval jsem nějak sjednotit produkty.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 5. 2021 19:08 | TobiS89

V dnešní době by si měl každý rozumný člověk uspořádat svoje finance. Spousta lidí přišla o práci. Spousta lidí je na tom finančně velmi špatně kvůli pandemii která u nás je. Za sebe jsem velmi vděčný, že finančního poradce z vaší firmy partners mám už několik let. Aktualizujeme mé smlouvy, sledujeme dění kolem a i v téhle tíživé době finančně nestrádám. Děkuji.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 4. 2021 19:43 | MarekMastný

Dobrý den, sám jsem moc nevěřil tomu že služeb finančního poradce budu potřebovat. Vždy jsem si vše zařizoval sám. Přehodnotil jsem své kritéria a jsem rád že jsem narazil na vašeho poradce. Spolupracujeme spolu na jednom mém případu a jsem rád za jeho pomoc.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 3. 2021 13:09 | Karel

Teď jsme s poradcem z této firmy refinancovali naší hypotéku. Sám nás kontaktoval, sám vše zařídil. Děkujeme. Sami bychom si této možnosti nevšimli.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jannis Samaras

podnikatel, Kofola

Vladimír Pikora

ekonom

Jannis Samaras
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Vladimír Pikora
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services