Diskuze: Německá ekonomika über alles

Pavel Kohout | rubrika: Analýza | 28. 11. 2013 | 4 komentáře
Vyspělé země nejsou vyspělé jen tak, bezdůvodně a náhodně. Jsou vyspělé proto, že byly schopny vyřešit určité závažné problémy, které rozvíjející se trhy ještě vyřešit nedokázaly. Celkový kumulovaný kapitál vyspělých trhů – nejen finanční, ale také intelektuální – je takový, že dohnat jej by bylo extrémně obtížné.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 4 komentářů)

29. 11. 2013 7:01 | Pavel

Připomněl jste mi jeden titulek z Lidovek před mnoha lety:
Hon myslivců skončil smrtí člověka
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 11. 2013 14:55 | MV

Je to trochu štvavé, ale když uvážím, jaké (z mého pohledu a hranou) dryáčnické headliny a také úplně prolhané články (zvláště, ty "převzaté" ze zahraničních webů a náležitě redaktorem upravené tak, že i průměrný angličtinář doberouce se původního zdroje, si rve vlasy z hlavy a nechce se mu žít)se objevují např. na Aktuálně.cz, je toto úplně slaboučká polívčička. Určitě lepší, než nadpis typu "Šla na nákup, bacil ji sekerou." Doufám, že výše uvedený nadpis zde na penize.cz není předzvěstí nástupu podobného trendu i zde.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 11. 2013 14:08

Myslím, že z pozice případného investora je to dost výstižné. Nehledě na to, že to určitě přitáhne čtenáře. A nehledě na to, že titulky určitě vymýšlí redakce.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 11. 2013 4:28 | tiffany

Článek OK, lze jen souhlasit, ale tím spíše překvapuje jeho s prominutím doslova hloupý nadpis, resp. název. To už autor vyčerpal svou fantazii, že nedokázal vymyslet něco lépe odpovídajícího dnešní německé realitě ? Daný název totiž na rozdíl od obsahu článku evokuje nepříjemné pocity. Nebo že by autorovi šlo zrovna o tohle ? Tak to by byla hloupost na druhou, pane Kohoute.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Výpočet životního minima 2025

Počet členů rodiny

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Vejtřaska, embéčko, Avia, Tatra. Jak se vyznáte v historii českých aut?

Vejtřaska, embéčko, Avia, Tatra. Jak se vyznáte v historii českých aut?

Vyzkoušejte si, jak znáte auta, která bychom dneska mohli označit označit za ikonická....více

Dvacet nejprodávanějších léků v Česku. Projděte si letošní žebříček

Dvacet nejprodávanějších léků v Česku. Projděte si letošní žebříček

Které léky Češi nejčastěji kupovali v prvním čtvrtletí roku 2025? Přinášíme přehled 20...více

Nové dálnice v Česku. Podívejte se, kde teď přibývají

Nové dálnice v Česku. Podívejte se, kde teď přibývají

Na konci září se otevírá téměř 15 kilometrů dálnice D6. Kde přibydou další úseky dálnic...více

Retro galerie: Čtvrt století s Peníze.cz. Byli jsme u revolučních novinek i slepých uliček

Retro galerie: Čtvrt století s Peníze.cz. Byli jsme u revolučních novinek i slepých uliček

Největší web o osobních financích v Česku je tu s vámi už 25 let. Zveme vás na výlet zpátky...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Vladimír Franz

umělec

David Ondráčka

ředitel Transparency International

Vladimír Franz
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
David Ondráčka
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services