Reality show. Prvně v akci!

Gabriel Pleska | rubrika: Hra | 29. 3. 2012 | 4 komentáře
První dva účastníci Reality show se vydali na cestu po bytech. Každý z nich navštívil s Danielem Kotulou po dvou nemovitostech. Doporučení k nákupu zatím nepadlo, ba ani doporučení začít vyjednávat o ceně. Proč?

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 4 komentářů)

30. 3. 2012 8:34 | Honza

Myslím, že zvolený způsob prezentace všech navštívených bytů je správný. Uvědomme si, že tu není jen ona hrstka investorů a pan Kotula, je tu i spousta čtenářů, kteří tento ojedinělý projekt sledují a nechaj se rádi poučit a naučit se vnímat nedostatky a přednosti bytů, a to v závislosti na účelu jejich pořízení. Osobně jsem s "první lekcí" spokojen a investorům přeji šťastnou ruku!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 3. 2012 9:41 | Kvak

Chjo zase Partners. Začínám být na ně alergický. Podlehl jsem a nechal jsem se ukecat na schůzku, hned po té první schůzce ze mě tahal "makléř" kontakty na známe a příbuzné ikdyž mi krom krásných řečí o tom, jak má dobrý pocit, že pro mě něco udělá, že za to nic nechce - nic konkrétního neukázal, vytáhl ze mě informace pro rozbor mé finanční situace (podotýkám, že na dnešní dobu velmi dobré - bez dluhů, řekl bych, že jsem perspektivní, ale náročný klient co je více než průměrně finančně gramotný), slíbil, že do týdne se ozve s nějakým návrhem co optimalizovat a jak směrovat mé finance a já mu za to slíbil kontakty (s tím, že dotyčné požádám o svolení) a už se neozval, na telefonický ani mailový kontakt nereagoval. Přitom na autě má stále nápis Partners takže asi pořád u té firmy působí...
Druhá zkušenost následující po této byla, že se mi ozval opět nějaký další "makléř" a naléhal na schůzku, po té co jsem mu popsal předchozí zkušenost a že už o to nemám moc zájem (ale vysloveně jsem neodmítal) začal být v telefonu nepříjemný až agresivní...
Řekl bych, že to bylo vysoce neprofesionální na to jak všude čtu jak mají jiný přístup.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 3. 2012 7:44 | Jasan

Reality schow mne baví. Je to dobrý nápad a zatím zajímavé čtení. Pokud by hned byty byly ideální, tak bychom se nedověděli, jaké byty jsou prostě špatně pro tento účel.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 3. 2012 0:47 | jezevec

dotaz na pana kotulu:
zadání bylo celkem zřejmé, zde byly prezentovány 2x2 nevyhovující byty. přínos oproti náhodné četbě inzerce bagatelní. jaký to má smysl? neměl by normální makléř "předkousat" nabídku, a klientům nabízet jen byty, které vyhovují jejich požadavkům? bytů, které jsou předražené, neprodejné, nevhodně disponované atd, je za korunu pytlík - proč do nich vodit klienty a říkat jim že to nedoporučuji?
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Martin Kuba

politik

Ivo Rittig

lobbista a podnikatel

Martin Kuba
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Ivo Rittig
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services