Diskuze - Jak nenaletět realitní kanceláři

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 619 komentářů)

25. 3. 2018 22:35 | Blanka Š.

Dobrý den, máte prosím někdo zkušenosti s RK Properia z Brna? Děkuji předem, je to pro nás velmi důležité :-)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 3. 2018 17:51 | nomiha

Pozor, chci varovat pred sluzbami pani Gabrielove z KA Reality, pobocka MB. Kdyz jsem byla v zahranici, dala mi do bytu dva fetaky, kteri meli pitbula, prestoze jsem nechtela najemniky se zviraty. Udajne ji ho zapreli. Treti mesic prestali platit a byt zdemolovali. Po navratu jsem zjistila, ze jsou oba hlaseni na Obecnim urade. To jsem zjistila diky tomu, ze napsala maklerka spatne adresu jednoho z najemcu do najemni smlouvy. Po ztrate desetitisicu korun, nervu a stiznostech dalsich najemcu v dome, jsem se jich dohodou zbavila. Musim najmout uklizeci firmu a vse opravit, tudiz dalsi ztrata, krome toho, ze prichazim o dalsi najem. Jednatelka firmy mi rekla, ze diskriminuji, kdyz nechci pitbula v byte a najemce, kteri jsou hlaseni na OU. Pravo volby koho chci do bytu opomenula. Samozrejme jsem se domnivala, po slibech maklerky, ze budouci najemniky proveri. Budu si stezovat na ARK, ale je to jejich profesni instituce, tak je to mozna ztrata casu a energie.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 3. 2018 1:04 | janka

Tak v Berouně už nemusíte obchodovat přes neschopné realitky. V Be nabízí i pražské renomované s vysokou úrovní a hlavně se zárukou kvality. Což u těhle porevolučních, co jich vyrostlo všude v každým malým městečku a ani ne možná kvůli zprostředkování nemovitostí :D. Je velká konkurence, možnost výběru, proč kupovat přes nějakou profláklou a podvodnou? Bože lidi myslete.
+11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 2. 2018 3:07 | Marie Šlekrová

Já mám osobně dobrou zkušenost s realitkou Honzik.cz. Zaměřují se především na trh v Praze a také na Středočeský kraj. Takových realitek je málo, já teda znám jen je. O to kvalitnější je jejich nabídka. Tedy alespoň pro mě jako obyvatelku Prahy to mělo velký přínos, že jsem se nemusela prodírat inzeráty, které se tvářily, že jsou to byty v Praze a místo toho byly kdesi kdo ví kde. A jednání s nimi bylo na výbornou. Musím říct, že jsem měla štěstí.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 1. 2018 13:20 | divící se

Tak jak vidím a slyším, tak co realťák, to hochštapler. Tolik podvedených a okradených lidí. A to se nestydí jako zkrachovat a založit si další realitku. Lidi bděte, proč přes ně obchodujete, Vezměte si právníka, ten když něco podělá, tak ho vyřadí z advokátní komory. Ale nějakýho nedoštudovanýho se základním vzděláním, který slyší jen na peníze a odbornost v oboru žádná.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 1. 2018 7:02 | Dibďáková

ATOM REALITY KOLÍN pan Rostislav Staněk
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 1. 2018 12:29 | Jindřich Šiska

Varují před MM Reality hlavně před makléřem panem Josefem Barešem z pobočky v Říčanech. Vůbec nehájil zájem prodávajícího klienta, často neměl čas a vůbec byl laxní. Zájem byl jen ó provizi. Později jsem zjistil, že dělá na dráze. Má to jako melouchy a podle toho to vypadá. Varují krajně neprofesionální!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 12. 2017 7:15 | Robert Stoklik

Ano to je špatné aby tyhle realitky působily na úkor inzerentů my jsme měli tuhle inzerci a chteli jako provizi nevim za co kdyz nic neprodaly Prodám vyhořelý finský půldomek v lokalitě Ostrava-Radvanice, t.č. neobyvatelný.
Velikost 3+1, plocha pozemku 260m2.
Upozornění - z důvodu agresívního působení psychicky narušené osoby která vlastní v sousedství také půldomek, jsem nucen změnit působiště. Jedná se o nedovolené sledování a obětžování osob, za účelem zvrácené zábavy - zneužívání osobních dat občanů k páchání trestné činnosti. Jde o osobu ženského pohlaví v důchodovém věku jezdící červeným Nissanem.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 12. 2017 7:14 | Robert Stoklik

Dobry den musim se pridat,dal sem tuhleten inzerat a hned po me chteli provizi a to jeste neni ani v inzerci Prodám vyhořelý finský půldomek v lokalitě Ostrava-Radvanice, t.č. neobyvatelný.
Velikost 3+1, plocha pozemku 260m2.
Upozornění - z důvodu agresívního působení psychicky narušené osoby která vlastní v sousedství také půldomek, jsem nucen změnit působiště. Jedná se o nedovolené sledování a obětžování osob, za účelem zvrácené zábavy - zneužívání osobních dat občanů k páchání trestné činnosti. Jde o osobu ženského pohlaví v důchodovém věku jezdící červeným Nissanem.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 12. 2017 21:27 | Kuchař

Tak paní dibďáková píše: Okradl mě o 25000kč.Davejte si má něj pozor. A je to reakce na Ladislava z 10.4,2017 Text vám zkopíruju, když se v tom nedokážete zorientovat.
Majitelka Realitní kanceláře REKO Beroun J.Kučabová podala lživé, nepravdivé informace o zprostředkované nemovitosti. Obohatila se o provizi se šestimístným číslem. Zprostředkovala tak prodej nemovitosti, která by se jinak neprodala, jelikož jsou tam nedořešené vztahy mezi majitelem pozemku a majitelem nemovitosti. Když na toto byla kupujícími upozorněna, ještě podala trestní oznámení pro pomluvu na klienty, kterým tyto informace zamlčela. Křivě je obvinila. Bezpáteřní, amorální osoba, která se ještě za to mstí, že se věc zvěřejnila, když odmítla zjednat ve věci nápravu. POZOr na tuto RK. Neštítí se ničeho, neustále šikanuje tyto lidi. Více na http://www.reko-beroun.estranky.cz/
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 11. 2017 8:29 | XaXa

dotaz na paní Dibďákovou z 21.10.2017 - v které realitce a kdo vás okradl, ať víme před kým si dát pozor? Díky za odpověď.
+19
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 11. 2017 0:39 | Arogantní makléř a jednatel v jednom

Dobrý den,
chtěla bych upozornit na společnost Decorus-reality, především pak přímo na pana Aleše Doubka ! Tento pán je nevychovaný, arogantní a na internetu předkládá nabídky bytů, které nejsou volné. Líbil se mi byt na pronájem, kontaktovala jsem tedy pana Doubka, který mě místo bližších informací o dané nemovitosti zahltil dotazy o mně samotné a po zodpovězení dotazů mi oznámil, že byt již není k dispozici. Poté mi navrhl prohlídku úplně jiných bytů, která se nakonec neuskutečnila, protože jsem měla po dlouhém dojíždění do dané lokality 5 minutové zpoždění (a to jsem ráno panu Doubkovi volala a potvrzovala si termín, při čemž jsem upozornila, že jedu z daleka). Arogantně mi oznámil do telefonu, že má další zájemce a jelikož mu nezvedám telefon (řídila jsem), má za to, že o byt již nemám zájem...I po mé omluvě za !!! 5 !!! minutové zpoždění byl nadále arogantní, tak jsem se rozhodla pro toto upozornění na velmi nevhodné chování pana Doubka.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 10. 2017 5:36 | Dibďáková

Okradl mě o 25000kč.Davejte si má něj pozor
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 9. 2017 23:09 | Radka

A s touhle reality jste byl spokojenej?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 9. 2017 22:10 | Mara

Ve vyškově ani nevim co je za realitky ale osobně mám zkušenost s coloseumnemovitosti brno
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 9. 2017 20:10 | Radka

Ahoj lidi, shánim dobrou realitní kancelář ve Vyškově, můžete nějakou prověřenou doporučit?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 9. 2017 23:37 | Julča

Moje zkušenost s makléřkou - lhala, lhala, lhala. Takže podvodnice podvodná. Vidím realitní makléře jako podvodníky, kteří chtějí za málo muziky hodně peněz a ještě podvodem. Prostě sorta lidí co má čtyři žaludky a žádné svědomí.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 9. 2017 16:57 | blik

hmm, jenomže, většina realitek má naučené psychologické metody k obalamucování, až podvádění, čím větší fixe se zdaří, tím větší mají zisk. Neočekávejte pomoc vaší situaci řečmi, když mottem realitek jsou nadprovizní zisky.Nenajdete makléře se zájmem jenom o provizi.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 9. 2017 16:38 | blik

a jakpak se natrefí na solidní lichváře v realitkách ? Jsou to lidé živící se obohacováním z druhých. Mají to za normál.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 9. 2017 21:41

Naprostá šílená zkušenost s Reality Wagner Rokycany. Nekompetentní jednání, napřed nutí podepsat rezervační smlouvu a pak při neochotě prodávajícího měnit cokoli v kupní smlouvě nechce vrátit rezervační poplatek, údajně Vaše chyba, že nechcete podepsat JEHO verzi kupní smlouvy, i když je pro Vás nevýhodná! Reality Wagner Vás klidně nechá jednat přímo s prodávajícím a nic neřeší. My strávili 5 měsíců handrkováním o podobu kupní smlouvy s arogantním prodávajícím, který dle chování snad ani nikdy neměl v úmyslu nemovitost prodat, zatímco pan makléř Wagner měl naši zálohu a nic neřešil, pouze bránil prodávajícího a rozhodně nebyl nestranný ani nijak nápomocný k uzavření smlouvy. Realitám Wagner jde jen o provizi, o nic víc. Jen díky právníkovi a pod pohrůžkou soudu jsme z něho nakonec provizi zpět dostali. Takže pokud nechcete jako my strávit skoro půl roku přehazováním kupní smlouvy sem tam, nervovat se, abyste nepřišli o peníze a pak stejně přijít o čas a peníze za právníka, dejte si pozor na reality Wagner a jistě i jiné vykutálené realitní makléře a nic nepodepisujte bez zkušeného právníka, ani rezervační smlouvu, i když bude tvrdit, že to jinak nejde a že je to normální postup a podobné nesmysly. Nemůžete přece podepsat něco, když nevíte, jak bude vypadat kupní smlouva. Na zběžné přečtení nedbejte a nechte zkontrolovat právníka. Pokud by chtěl někdo podrobnosti, klidně napište na heidelbe@seznam.cz. Reality Wagner již nikdy více!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Marek Dalík

lobbista a podnikatel

Roman Janoušek

lobbista, podnikatel a kriminálník

Marek Dalík
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Roman Janoušek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services