Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Diskuze - Jak nenaletět realitní kanceláři

1. 7. 2015 17:01 | Jaruska 6

Pozor na realitní a DRAŽEBNÍ společnost Faltys a Partner z Prahy - speciálně na makléřku Irenu Kučerovou. Měli jsem pronajatý byt, nevrátila nám z kauce ani korunu, na všechno má argument, je velice nepříjemná a nevyřídí vůbec nic, klasická alibistka.Měli jsme v bytě problémy a nehodlala je vůbec řešit , majitelka v zahraničí, tudíž nemáte nikde odvolání.Opravdu hrůza jednání.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

-1
Líbí
Nelíbí

2. 7. 2015 14:20 | Jitka Malá

Já si dovolím pochválit OPENREALITY z Brna. Pronajímala jsem si přes ně byt a vše vpořádku. Prohlídku bytu jsem absolvovala hned druhý den. Ještě v ten den co jsem jim potvrdila, že o byt mám zájem jsem podepisovala rezervační smlouvu. Další den jsem už měla v emailu návrh nájemní smlouvy. Byli přítomni i u předání bytu. Jelikož jsem si již v minulosti nějaké byty pronajímala tak na mě udělali opravdu velmi dobrý dojem. Za sebe je doporučuji.
Reagovat | Citovat

+5
Líbí
Nelíbí

18. 8. 2015 21:44 | fropa

Dobry den nema nekdo zkusenost dobrou ci spatnou s RE aliance?
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

19. 8. 2015 21:19 | Franek

Barmane, vsechno v pohode ? byt krasny v pohode ? zadne problemy lokalita ok ?
Reagovat | Citovat

+1
Líbí
Nelíbí

20. 8. 2015 13:22 | Jan Sůva

Chybí tu regulace trhu. Vy chytráci, kteří sem píšete, že realitky jsou na nic, tak pak kolikrát do takový realitky jdete dělat, nemáte vzdělání, praxi a většinou si myslíte, že jste mistři/mistryně světa. Pak Vás ty ostatní, co to ještě nezkusili začnou drbat, jak jste neseriózní, kradete a že jste zbytečné existence. Začnete reagovat tím, že pak potají chválíte svou rk, nebo tu v které pracujete. 'Nebo jste to opět Vy, v branži jste neuspěli a zhrzeně si leštíte své bezvýznamné a malé ego. Celé to není jen o realitkách, ale o hlouposti a čecháčkovství nás všech. Přitom je největší vtip v tom, že nejvíce podvodů se stává tam, kde rk není a chybí. Pokud bychom dokázali !seriózně! přistupovat jeden k druhému, hned by se lépe dýchalo. A teď ta regulace a proč - velké realitky zaměstnávají spoustu z Vás, absolutních joudů, brouků pytlíků, mániček, kteří tomu vůbec nerozumí. Z toho se pak kupí problémy. Avšak neexistují portály, kde byste si početli o tom, jak dva kamarádi něco upekli a jeden druhého napálil, kde si paní našla soukromý inzerát a prodávající ji obral o prachy (protože paní si myslela že ušetří za provizi), nebo se snažila marně do bytu 6 měsíců po zaplacení nastěhovat, protože ji prodávající nebral telefon. Jen nechápu, proč si spousta z Vás myslí, že tím, že něco nezaplatí, vlastně ušetří. To se musím normálně popadat za břicho. Pak teprve všichni hledáte pomoc, až v tu chvíli, co se Vám něco stane.
Reagovat | Citovat

+5
Líbí
Nelíbí

20. 8. 2015 21:21 | Barman

Byt je fakt krasny jak pises :), problem s lokalitou nemam krasna Praha, parky okoli pecka ! nemam si na co stezovat
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

21. 8. 2015 9:04 | Franek

Hledal jsem hodne bytu v hodne realitkach, ale nikdy jsem nenasel nic takoveho pekneho u parku protoze mam psa.. a nechci aby mi vedle v baraku dunela napr diskoteka :D
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

15. 9. 2015 21:12 | IZ

Záleží vždy na konkrétním makléři. Dobrou zkušenost mám s makléřem Milanem Škodou z realitní kanceláře Finnem.Dovede Vám poradit, do ničeho Vás netlačí, má přehled o realitním trhu. Pomůže s financováním i s řešením právních problémů. Doporučuji.
Reagovat | Citovat

+1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Ivana 04. 05. 2015 15:30)

17. 9. 2015 23:20 | Karel Pokorný

Potvrzuji a přidávám svůj pohled: Pan Mifek je pravděpodobně vzhledem k věku postižen nějakou chorobou, je to na léčení :-/ Projev při jednání jako člověk na drogách, neustálé omílání toho samého, to není rozhovor, ale bezpředmětné žvanění. Věřím, že se mu již blíží zasloužený důchod a nebude již v tomto oboru dělat ostudu.
Reagovat | Citovat

+1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu

19. 9. 2015 0:46 | nov

Dobrý den, mohl bych s Vámi mluvit o FINNEM? Děkuji. VN
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Novakova 05. 05. 2015 14:35)

19. 9. 2015 22:22 | Romanek3

To je take hodne dulezite, nebavi me kdyz mi clovek neco vnucuje a tlaci..
Reagovat | Citovat

+2
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (IZ 15. 09. 2015 21:12)

22. 9. 2015 21:33 | Premek

Tak to je jasny asi ne :D to je jak kdyz jdes do obchodu, a nekdo ti leze za zadkem a nuti ti nejaky veci tak si nic nekoupis :)
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

28. 9. 2015 21:15 | Romanek3

Presne jak pise premek :DD to si rekl hezky kamarade to si pak nikdo nic nekoupi a je klid
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

28. 9. 2015 21:15 | Romanek3

Presne jak pise premek :DD to si rekl hezky kamarade to si pak nikdo nic nekoupi a je klid
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

29. 9. 2015 13:20 | Premek

Tak ale je to tak no. ted je doba kdy podvodnici radi nejvic a neresi to :D stat nic prijdou na to az je pozde a plno lidi bez baraku a penez :(
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

8. 10. 2015 4:01

Dobrý den, RSH realitní společnost a.s. je aktuálně v Top 10 největších RK v ČR a spadá pod Modrou pyramidu, takže o kvalitu a spolehlivost bych neměl strach... Již jsem přes ně kupoval několik nemovitostí a vždy to proběhlo skvěle. Adam
Reagovat | Citovat

-3
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Hana 29. 03. 2015 19:22)

8. 10. 2015 9:28 | cvikr

tak to že spadá pod modrou pyramidu není vůbec uklidnující. MP je nejhorší bankovní společnost v čr. šmeluje s hypotékama, projde u nich skoro vše. když ti nedaj hypotéku v žádné bance, jdi do modré pyramidy tam ji dostaneš.
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu ( 08. 10. 2015 04:01)

18. 10. 2015 20:47 | Aleš

Rád bych se podělil o zkušenost s firmou Domstroy s.r.o. Měl jsem zájem od nich koupit rodinný dům – bungalov v Horoušanech. Dejte si velký POZOR na jejich praktiky s rezervační smlouvou. Jejich makléřka – Andrea Adamová – naslibuje velmi sympatickým vystupováním vše co potřebujete slyšet, jen aby vás dostali k podpisu rezervační smlouvy, tedy i zálohy 50.000,-Kč. Pokud chcete pak Smlouvu o smlouvě budoucí měnit a oboustranně nastavit podmínky, je zle. I přes veškeré předchozí tvrzení paní Adamové. Mému právnímu zástupci slíbila i prodloužení RS. Nic z toho se nestalo. Nedají vám na výběr a vy jste nuceni podepsat jejich podmínky, které jsou dle právního zástupce „smrtelné“. Cituji jeho výrok: „Tuto smlouvu by podepsal jen šílenec!“ Takto získávají zálohy v částce 50.000,-Kč. Paní Adamová od začátku mlžila. Např. před rokem jsem s ní jednal o jiném domě v Horoušanech. Její chvála pěla ódu. Když jsem projevil tento rok zájem o zmíněný bungalov, už nebyla chvála o předchozí nemovitosti, ale naopak. Cituji: „Ten dům nebyl až tak skvěle postavený, tento je o mnoho lepší – kvalitnější.“ Firma Domstroy včetně makléřky Adamové zřejmě častým způsobem vydělává takto na nevratných zálohách. Proto velmi důrazně doporučuji nejdřív domluvit podmínky Kupní smlouvy a pak rezervovat.
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

22. 10. 2015 21:58 | Iveta

Ahoj,
nemáte někdo zkušenost se společností Bydlete zdravě s.r.o.? Děkuji, Ivet
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

29. 10. 2015 9:40 | Janicka

Ahoj, to nemam ale mam zkusenosti s donnareality, tato realitka nas s pritelem prekvapila a jsme mile radi ze jsme mohli spolupracovat prave s touhle realitni kancelari, vsichni velice mily pristup a chovani ceny vyborne.
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  9 511 263 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2018

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Poradna

Tým odborných poradců je tu pro vás.

Poslední dotaz: Zákon 90/2012 vs. vzniklé právnické osob
Poradna > Právní poradnaObchodní právo

Otázka: Dobrý den, dovolím se zeptat. Právnická společnost vzniklá 2008. V rámci platnosti 90/2012 každá společnost musela doplnit do obchodníku rejstříku "Obchodní korporace se podřídila zákonu jako celku postupem... více

Rodinné právo

Daně

Investiční poradna

Hypoteční úvěr

Karty, účty, úvěry

Pojištění a penzijní připojištění

Sociální poradna

Dotace z EU

Právní poradna

Stavební spoření

Realitní poradna

Spotřebitelská poradna

Spoření na stáří

Poradna při finanční tísni

Elektronická evidence tržeb (EET)

Další čtení na flowee.cz

Jak jsem přišla o stůl a získala svobodu v práci

Jak jsem přišla o stůl a získala svobodu v práci

Když jsem před lety nastupovala do svého prvního zaměstnání, bylo jako vrchol úspěchu...více

Statistika nuda je, má však skvělé údaje: Svět se prostě zlepšuje

Statistika nuda je, má však skvělé údaje: Svět se prostě zlepšuje

„Kdybychom poprosili středověkého rolníka, aby popsal náš současný svět, ze všeho nejdříve...více

Rozhovor: To, že by byl hospic „úplný konec“, je fáma

Rozhovor: To, že by byl hospic „úplný konec“, je fáma

Říká se, že smrt je přirozenou součástí života, málokdo ji tak však doopravdy bere. Zatímco...více

Zdroj: Logo Flowee

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Ivana Šachová

podnikatelka, Silex

Mikuláš Šveda

podnikatel, Exchange

Ivana  Šachová
ÚSPĚŠNOST
60,00 %

z 5 duelů
Mikuláš Šveda
ÚSPĚŠNOST
60,00 %

z 10 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK