Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Allianz pojišťovna, a.s.

Kontakty

AdresaKe Štvanici 656/3Praha 8186 00
Telefon241 170 000
Infolinka800 170 000
Emailinfo@allianz.cz
Webhttp://www.allianz.cz

Další Informace

IČO47115971

Informace uvedené na této stránce mají pouze orientační charakter. Ačkoliv bychom rádi, bohužel nejsme schopni ručit za jejich 100 % aktuálnost. Pro ověření, prosím, navštivte také domácí stránku daného subjektu. Děkujeme za pochopení.

Allianz pojišťovna, a.s. - Články

Výpis článků s klíčovým slovem allianz pojišťovna, allianz pojišťovna, a.s.

Finanční produkt roku 2011. Nová soutěž má vítěze

31. 1. 2012 | Zdeněk Bubák | 3 komentáře

Finanční produkt roku 2011. Nová soutěž má vítěze

Známe všech pět vítězů prvního ročníku nové soutěže Finanční produkt roku. Soutěžilo se v kategoriích běžný účet, spořicí účet, půjčka, hypotéka a investiční životní pojištění. Vyhlášení je právě dnes!

Nástrahy životního pojištění. Smrt si nevybírá, pojišťovny ano

14. 4. 2011 | Dušan Šídlo | 20 komentářů

Nástrahy životního pojištění. Smrt si nevybírá, pojišťovny ano

Smrt – nejkratší jméno z těch opravdu podstatných, jev zcela zřejmý a nezpochybnitelný. Ne však pro pojišťovny. Pokud se domníváte, že životní pojištění kryje jakoukoliv ztrátu života, nahlédněte do pojistných podmínek!

Od životního pojištění Allianz BONUSinvest pojištění nečekejte

29. 3. 2010 | František Mašek | 6 komentářů

Od životního pojištění Allianz BONUSinvest pojištění nečekejte

Nové investiční životní pojištění Allianz BONUSinvest je zaměřeno hlavně investičně. Pojistná ochrana rizika smrti úrazem se odvíjí od výše zaplaceného pojistného. Informací pro investory ovšem pojišťovna poskytuje málo. Dali jsme mu dvě hvězdičky.

Soukromé pojištění v nemoci čeká revoluce

30. 6. 2008 | Eva Sovová | 5 komentářů

Soukromé pojištění v nemoci čeká revoluce

Regulační poplatky ve zdravotnictví mění chování lidí. Až dvojnásobně roste v Česku zájem o soukromé pojistky zdraví. Pojišťovny očekávají, že reforma ve zdravotnictví přinese v prodeji těchto pojistek revoluci, a chystají další novinky.

Kdo se musí pojistit proti ekologické havárii

2. 6. 2008 | Eva Sovová

Kdo se musí pojistit proti ekologické havárii

Podnikatelé, kteří mohou ohrozit svou činností životní prostředí a způsobit ekologickou škodu, se budou muset do počátku roku 2013 povinně pojistit. Některé pojišťovny začínají nové produkty chystat. Česká pojišťovna již ekologické pojistky nabízí.

Allianz pojišťovna, a.s. - Zkušenosti

8. 6. 2017 8:54 | Sylvie Kostelníková

Pojišťovnu Allians v žádném případě nebrat. 27.1. jsme vyhořeli,dostala jsem sice zálohu,ale bez pomoci sbírky v práci a finanční pomoci od zaměstnavatele bychom do dneška 8.6. neměli kde spát.Stále nemají pojistku uzavřenou.Za tu dobu už mi 2x přišlo placení pojistného,ale od nich žádná zpráva,natož,aby brali telefon. Stále jen vydržte,už to bude uzavřené. To mi tvrdí už 2 měsíce.Jsou to šmejdi,kteří chtějí jen brát a pokud mají platit,kroutí se jak hadi.Strašný přístup.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

28. 4. 2017 20:45 | Pavel Vojťěch

Auto u pojišťovny Allianz si může dovolit pojistit pouze právník pojišťovny Allianz,protože žádný jiný pojistitel nemá šanci na proplacení pojistného.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

28. 4. 2017 20:31 | Milan Maňák

Chcete si pojistit auto proti krádeži? pojistěte si ho u Allianz. Když Vám ho ukradnou a nabourají tak Vám nevznikne žádná škoda krádeží,ale škoda vznikne díky havárii vozidla tudíž nemáte nárok na pojištěni. Musíte doufat že když Vám ukradnou auto že se zloděj nevybourá a auto se nenajde pak máte nárok na pojistku.Miluji naše pojišťovny
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

19. 4. 2017 18:25 | jan nový

... by se raději věnovala Allianz řešení problémů svých zákazníků, v mém banálním případu Likvidátorský tým LIKVIDACE ŠKOD/ VOZIDLA I se se mnou maže už dva měsíce, kde jsou jejich kecy v reklamách? Dělaj mrtvého brouka, a to mám Exclusive, to jsem si mohl dát základ za litr a ne jim cpát ty prachy!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

18. 4. 2017 18:18 | Jan Petroš

S pojišťovnou Allianz mám velice špatné zkušenosti. Měl jsem u nich pojištěné všechno. Vždy jsem platil včas nemalé úrazové pojištění až jednoho dne po úrazu jsem zažádal o plnění, které mně bylo zamítnuto z důvodu úrazu, který se mi stal 10 let předtím, jak jsem hrával fotbal. Spojitost žádna, ale pro Allianz důvod pro nevyplacení z důvodu zatajení úrazu, na který se mě nikdo neptal při sjednávání smlouvy. V době, kdy jsem ještě věřil, že pojišťovna je solidní, nechal jsem si zainvestovat peníze do jejjich programu, kde mi bylo slibováno 5-7% ročně. V domění lepší výnosnosti, než stavební spoření jsem si jejich službu sjednal. Po 6 letech mně ale přišel dopis, kde jsem si naspořil krásných -20% z vložené částky. Pojišťovna mě vyplatila pouze částku, kterou ze smlouvy musela vypaltit v rámci kapitálového plnění, které byo o 20% nižsí, ne vložená částka. Nedoporučuji tuto pojišťovnu. Jsou to šmejdi.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+3
Líbí
Nelíbí

3. 2. 2017 0:39

Citace - Hendrik / 03.02.2017 00:39

Zdravim
Před dvěma měsíci sem boural Volvo C30. 10 let sem platil havarijní i povinný ručení u allianz. A jen kvůli tomu žem sem neprovedl dechovou zkoušku tak nám odmítají vyplatit pojistku (200 000,-). A teď je tady otázka proč platit 10 let 15 tisíc ročně když nám stejně nehodlají vyplatit pojistku ? Podle mě je tohle čistá zlodějina. Jsem opravdu rozhořčen. A tak sem se rozhodl se s nimi soudit a dát to do médií jak to pěkně chodí v této zemi.!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+5
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Hendrik 03. 02. 2017 00:39)

3. 2. 2017 0:39 | Hendrik

Zdravim
Před dvěma měsíci sem boural Volvo V30. 10 let sem platil havarijní i povinný ručení u allianz. A jen kvůli tomu žem sem neprovedl dechovou zkoušku tak nám odmítají vyplatit pojistku (200 000,-). A teď je tady otázka proč platit 10 let 15 tisíc ročně když nám stejně nehodlají vyplatit pojistku ? Podle mě je tohle čistá zlodějina. Jsem opravdu rozhořčen. A tak sem se rozhodl se s nimi soudit a dát to do médií jak to pěkně chodí v této zemi.!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

8. 1. 2017 14:35 | Karel Bárta

Vozidlo jsme nechali sešrotovat a odeslali Allianz dopis s kopií potvrzení o ekologické likvidaci. Odmítli ukončit smlouvu, drze poslali další složernku na další čtvrtletí. již od sešrotování vozidla uplynulo 2 měsíce a stále platíme ručení na neexistující auto. NEDOPORUČUJI!!!!!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

24. 11. 2016 15:23 | Araz

Ja jsem čekal na peníze asi 3měsíce Oplne zbytečně přitahování Ze mají z zákona 90 dnů na vyřešili to az na 89 den
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+7
Líbí
Nelíbí

22. 9. 2016 13:33 | NE ALLIANZ

Po špatné zkušenosti pojišťovnu Allianz vřele NEDOPORUČUJI! Ve zkratce: nespolehlivé a mylné informace, neochota vyjít zákazníkovi vstříc.
Když jsem chtěl zrušit pojištění odpovědnosti, což jsem považoval za triviální úkon, zavolal jsem na infolinku a zeptal se na postup. Bylo mi řečeno, že stačí požádat mailem a k tomu dni (koncem srpna) mi pojistku zruší, což bylo pro mne optimální řešení. Za necelé dva týdny mi přišel dopis, že pojistku v pořádku ruší, ale až koncem listopadu a že musím ještě doplatit následující období... Tak jsem znovu volal na infolinku, kde mi jiná paní řekla, že takhle rušit pojistku by vůbec nemělo jít, a že bych ji správně měl mít zrušenou až v květnu příštího roku, ale že když budu chtít, že se na to ještě podívá. Ovšem po pár dnech jsem další odpověď nedostal, tak jsem znovu telefonoval, tentokrát mi pán sdělil, že pojistka je opravdu zrušená až ke konci listopadu, další období musím zaplatit a nic s tím určitě dělat nejde. Tři telefonáty, pokaždé jiná informace, z toho dvakrát absolutní neochota vyjít zákazníkovi vstříc - pro mě konec s Allianz.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+9
Líbí
Nelíbí

26. 7. 2016 12:11 | Krist

Nemohu o nich říci ani jedno dobrý slovo. Přes měsíc jsme Čekali, než si přijedou nafotit auto, po telefonu jen planý sliby a lži. Když jsme řekli,že potřebujeme náhradní vozidlo, že auto stále potěebujem, řekli,že se nám druhý den ozvou a další týden jsme tam zase museli volat a řekli nám,že o ničem neví. Lháři a podvodníci, nic jiného.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

12. 7. 2016 20:53 | Inka

Dobrý den, mám tu samou zkušenost, pokousal mě pes a pojišťovna Allianz mně sdělila, že zranění neodpovídá tabulkám(!), aniž by mi kdy jakékoliv tabulky ukázala. Informovala jsem se v jiných pojišťovnách, v ČP okamžitě takový úraz proplácejí - ruším na to konto všechny pojistky u Allianz - kdo ví, jestli by mi vyplatili například životní pojistku .... :-(
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Václav Šindelář 12. 02. 2014 21:19)

3. 3. 2016 17:05 | Alča

Ahoj všichni. Bohužel i ja mám velmi špatné zkušenosti s touto "super"společností. V listopadu 2015 utrpěl syn pracovní úraz. Projel si skrz dlaň vrtákem. Napřed to vypadalo špatně,nehýbal prsty,měli jsme strach jak velké poškození to bude. Na PN byl 3 měsíce,ruka se naštěstí zahojila a měla by zůstat bez následků. Pojišťovna mu však uznala jen 14 dni,dostal 5 600,- a včera přišlo oznámení o zrušení smlouvy. Není tam žádné zdůvodnění,jen strohá věta že ruší pojistku. Sice už to řešíme,přecházíme jinam,ale přesto bych čekala trošku slušnosti a nějaké vysvětlení. Ty peníze co jsme tam nacpali mě budou štvát do konce života,zvlášť po tom směšném plnění . Dnes jsem se dožadovala vysvětlení po tel.,ale slečna samozřejmě neví,k nikomu nepřepojí,ale mysli si že jsme "riziková skupina" s vysokým plněním . Tak to mě pobavila,syn je dělník -montér. No snad ta příští poj.bude solidnější,pokud ne tak se na to vykašlu a budu cpát peníze do strožoku. HLAVNĚ ZDRAVÍ !!!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+3
Líbí
Nelíbí

26. 2. 2016 16:52 | Jirka K

Pojišťovna Allianz o sobě tvrdí, že pojistila i titanik, přitom není schopna sjednat jednoduchou pojistku pro malou firmu. Mají spoustu keců, ale skutek utek. Okrádají klienty kde to jen jde. Bratr u nich pracoval, a i kde svým zaměstnancům se chovají jako hovada, když od nich odejdete musíte vracet vše co jste si u nich vydělali. Jsou to gauneři.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

9. 2. 2016 17:09 | Iva

Rada bych vsem cestovatelum doporucila cestovni pojisteni od Allianz..meli jsme sjednanou rocni pojistku do Kanady. Nekolikrat jsme navstivili zubniho lekare i nemocnici, vse bez problemu vyrizeno, predplaceno ci proplaceno.. samozrejme jsme si byli vedomi, ze se jedna o pojisteni v pripade urgentnich potizi nicmene nikdo blize neprezkoumaval, zda jsme v dobe osetreni byli opravdu na smrtelne posteli. Vyborna asistence 24hod denne. Doporucuji!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

Zobrazit všech 50 komentářů

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Přihlásit odběr komentářů

Odebírat příspěvky mohou pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé!

Přihlásit se

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  6 746 732 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Poradna

Tým odborných poradců je tu pro vás.

Poslední dotaz: Umrtí majitele
Poradna > Pojištění a penzijní připojištěníPovinné ručení

Otázka: Dobrý den,prosím o radu.Otec mě zemřel 14,3 2013 zbylo poněm auto fort fiesta.Majetkové vypořádání ještě neproběhlo.Pojištění končí 8 měsíc 2013.Prosím jak mám postupovat? více

Cestovní pojištění

Úrazové pojištění a pojištění v nemoci

Životní pojištění

Havarijní pojištění

Pojištění nemovitosti a domácnosti

Penzijní připojištění

Pojištění odpovědnosti

Povinné ručení

Interaktivní grafiky

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Unikátní mapa, na které můžete sledovat vývoj nezaměstnanosti a průměrných platů v jednotlivých českých krajích od roku 2006.

Spočítejte si osobní inflaci

Spočítejte si osobní inflaci

Inflace se měří indexem cen průměrného koše výrobků a služeb. Jenže každý kupuje něco jiného, proto na každého inflace působí jinak.

Rok v krizi aneb podívejte se, jak svět prošel recesí

Rok v krizi aneb podívejte se, jak svět prošel recesí

Černé září 2008 uvrhlo svět do jedné z nejhorších finančních krizí. Podívejte se na průběh finanční krize v kontextu vývoje na burzách a měnových trzích.

Jak je chráněná nová pětisetkoruna

Jak je chráněná nová pětisetkoruna

Od 1. dubna 2009 je v oběhu lépe chráněná pětisetkoruna. Přibyly tři nové ochranné prvky. Podívejte se, jak poznat pravou bankovku od falešné.

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Email:
Captcha
Opište kód:

Naposledy navštívené

Články

Produkty a instituce

Kalkulačky

Poradna

Finanční subjekty

Nabídky práce

Obchodní rejstřík

Osoby v obchodním rejstříku

Části obce

Městské části

Obce

Okresy

Témata

Holding, Kontinuální režim, Opční třída, zákon o advokacii, marina votrubová, olympiáda, rubikon, Dow Jones-UBS Commodity, vypětí, jiří x. doležal, invalidní důchody, odhad nemovitosti, test vhodnosti

5B91209, 7B16284, 1E93944, 1E93940, 7B26284

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2017 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SPIR - Sdružení pro internetovou reklamu. Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK