Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Triglav pojišťovna, a.s.

Instituce neexistuje nebo není na našich stránkách aktivní.

Kontakty

AdresaNovobranská 1Brno602 00
Telefon542 425 000
Emailtriglav@triglav.cz
Web

Další Informace

IČO25073958

Triglav pojišťovna, a.s. - nabízené produkty

Informace uvedené na této stránce mají pouze orientační charakter. Ačkoliv bychom rádi, bohužel nejsme schopni ručit za jejich 100 % aktuálnost. Pro ověření, prosím, navštivte také domácí stránku daného subjektu. Děkujeme za pochopení.

Triglav pojišťovna, a.s. - Články

Nenalezeny žádné články

Triglav pojišťovna, a.s. - Zkušenosti

5. 12. 2016 17:37 | Viera

Dobrý den, chci Vás poprosit, kdo jste měl pojištěné auto u Triglavu, zda nemáte ten dopis od Triglavu, který rozesílal všem v r.2015 s informací, že přechází pod Direct. V tom dopise byla informace v tom duchu, že pokud s tím nesouhlasíte, nemusíte, pokud souhlasíte, stačí zaplatit. Bohužel jsem tento dopis vyhodila jak ke smlouvě na povinné ručení tak k havarijní pojistce. Rozhodla jsem se, že v povinném ručení budu pokračovat, tudíž jsem ho uhradila a v havarijním pojištění pokračovat nebudu, tudíž jsem ho nehradila. Ozvali se najednou po roce a půl, že jim dlužím 12 000. Když jsem žádala kopii tohoto dopisu od Directu, začli tvrdit, že žádný takový dopis, kde by se oznamovalo, že Triglav končí a bude z něj direct a další pokyny k zaplacení či nezaplacení, vůbec Triglav neodesílal a pokud ho mám, ať ho pošlu. Bohužel nemám, Triglav skončil, vše jsem vyhodila. Pokud jste si to někdo uschoval, ozvěte se mi prosím na mail viera.zimova @seznam.cz. To znění bylo jistě pro všechny stejné. Děkuji.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

22. 8. 2016 21:55 | FrantišekFereba

Dnes jsem volal do pojišťovny Triglav, proč mi nepřišla nová Zelená karta se složenkou v domnění, že nejspíš zapomněli a dopis pošlou. Dozvěděl jsem se, že mi bylo povinné ručení zrušeno již v říjnu minulého roku z důvodu neplacení. S operátorkou jsme postupně došli k tomu, že částka zaplacena byla, ale nebyla správná, poté k tomu, že správná byla, až k informaci, že vše se předává technickému oddělení k prošetření. Následoval telefonát, že na jejich straně došlo k chybě a pojištění mi tedy znovu aktivují. Žádná omluva, na můj dotaz, zda mi mohou nabídnout jakoukoliv kompenzaci, přišla čistě nechápavá reakce. Nechal bych to být, kdyby přišlo jediné omlouváme se a podobných zkušeností nebyla plná fóra.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Zuzana 26. 05. 2016 13:03)

7. 7. 2016 13:39 | Lucy

Omlouvám se,že jsem se neozvala, na penize.cz chodím jen občas. Jestliže Vám přišel dopis od vymáhací společnosti, tak určitě nic neplaťte. Kdysi mi poslali také takový na životní pojištění a já jsem hloupě zaplatila o 3000 více. Když poslali zase tento dopis, tak do dal přítel advokátovi a ten se na to koukl a řekl jen že na to nemají právo, jelikož smlouvu o pojištění měl s pojišťovnou a ne s výběrčím a že odeslání jednoho dopisu nestojí 1000 Kč. Doplatil jen tu částku ( cca 600,- Kč ) za doplatek zrušené pojistky ( také životní ). Ještě bych chtěla napsat, že po tom co obdržel Direckt dopis od našeho právníka a tak místo abychom jim my něco platili, poslali oni do měsíce přeplatek:o) 2266,- Kč. Jestliže je auto řádně zrušené, mají povinnost pojištění ukončit. Myslím, že by se na Vaše pojistky měl podívat advokát, vždy když nám přijde nějaký dopis, tak mu to jen přepošlu na mail a on se o to postará. Jestli máte auto řádně zrušené, máte všechny doklady, tak nemají na nic právo. Podle mě to zkoušejí a můžou i vyhrožovat soudem. V ČR je to tak postavené. Lidé se bojí soudu, právníků a raději vše zaplatí.Advokát nám za 2 roky ušetřil okolo 90 000,- Kč! A to byly jen poplatky z pojišťoven, přemrštěná cena za stání vozu a další 2 bohužel soudy má už rozjednané. Nemůžeme si vůbec stěžovat. Jestli mi někdo namítne, že advokát stojí peníze, tak ho zklamu. Když se sejdeme, tak si neúčtuje nic, účtuje až když je věc dořešená a hlavně účtuje tolik, aby se nám i malá částka vrátila. Za ušetření bezmála 40 tisíc si účtoval jen 4 - 6 tisíc. Někdy stačí jen poslat dopis. Jako v případě Directu a složenku poslali ani ne do měsíce. Ještě bych od nich uvítala nějakou omluvu, ale to by bylo asi moc.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Zuzana 26. 05. 2016 12:51)

22. 6. 2016 8:27 | Michala

Jsem v podobné situaci, auto prodané a Triglav (Direct) se po dvou letech, kdy u nich auto bylo pojištěné ozval, že chce zaplatit povinné ručení za dobu, kdy bylo už prodané...
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Zuzana 26. 05. 2016 13:03)

26. 5. 2016 13:05 | Zuzana

Lucy prosím nemohla by jste se mi ozvat na mnou zadaný email.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Lucy 16. 05. 2016 13:39)

26. 5. 2016 13:03 | Zuzana

Lucy prosím nemohla by jste se mi ozvat na mnou zadaný email.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Lucy 16. 05. 2016 13:39)

26. 5. 2016 12:51 | Zuzana

Mám podobný problém, auto mám přes 3 roky řádně sešrotované, které bylo pojištěné u CSOB a aniž by nám bylo oznámeno po 1/2 roce, když se platila pojistka přišla nám složenka na poj. Slavie, bylo nám řečeno, že se rozdělili a nás tam převedly. V roce 14.6.2011 auto bylo řádně odhlášeno a sešrotováno. před třemi týdny mi přišlo od TARAKAN, a.s. zaplatit 12000,-Kč za pojištění auta, které je sešrotované a neexistuje. Veškeré doklady jim byli zaslány - , podle nich neexistují a, když, tak se někde ztratily. Upomínky stále chodí na zaplacení, veškerá komunikace s nikým není a, když tak zaplaťte celých 12000,- a my Vám dáme slevu, ale kolik to nikdo neví.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

16. 5. 2016 13:39 | Lucy

Ano, příteli dnes přišel dopis od Direct (Triglav), také na 12000,- Kč, za auto, které je již dávno vyřazené. Hold to zkoušejí, někdy to vyjde a někdy ne.Už se nám to stalo 2x u jiného auta, které bylo už dávno v kostce na šroťáku a 1x u starého auta,které také nejezdilo, ale to chtěli 24000,- Kč, nakonec to musel řešit právník. Ale řeknu Vám, vedeme šanon s auty, které jezdí i s těmi, které nejezdí a jsou buď ve šrotu nebo v depozitu, protože když Vám přijde takový papír třeba za další 4 roky, tak se to opakuje. Co takový 80 letý děda?? Přijde mu takový dopis a on to zaplatí, třeba už přesně neví za co to je. Podala bych na ně žalobu.A pak se diví, že se u nich nikdo nepojistí.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Katka 26. 06. 2013 15:14)

11. 2. 2016 16:40 | Mára

Pojišťovna Direct je jen převlečený Triglav. Dostat z nich nějakou odpověď, to je boj s větrnými mlýny. Měl jsem u Triglavu povinné ručení na moped i na auto. Moped mi ukradli, tím pádem jsem povinné ručení zrušil ( na základě protokolu od policie, kde bylo vozidlo popsáno ). Ale na pojišťovně není žádný rozdíl mezi mopedem a autem, proto mi bez problémů zrušili povinné ručení na auto, protože nějaký chytrák škrtl číslo pojistné smlouvy a napsal tam číslo pojistky auta. To znamená, že neberou v potaz ani policejní protokol a problémy tím vzniklé je nezajímají.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

7. 12. 2015 8:24 | Katerina

Dobry den, ja u Triglav pojistena nejsem, ale jeden znamy ano. A tvrdi mi, ze ma pojistenou domacnost + odpovednost z obcanskeho zivota za skodu, ale tvrdi mi, ze si neco priplatil a ma pojistenou skodu, kterou si zpusobi i sam sobe! Je to mozne? Slysel jste o tom nekdo nebo mate tuto pojistku nekdo?
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

14. 10. 2015 17:50 | Standa

Zdravím, tento článek je totožný skoro podobný s mým, jsou to hajzlové, chovají se hůř jak prasata !!!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (michal 13. 12. 2013 21:37)

12. 10. 2015 14:34 | Věra

Zdravím. Sice reaguji dost dlouho po přidání příspěvku, ale zažívám nejspíš právě to samé. Přišla mi domů jakási předžalobní upomínka o zaplacení pojistného za celou dobu, co jsem u nich měla auto pojištěné. Přitom jsme vždy platili včas. Neuvěřitelné, co si dovolují. Jak jste svou situaci vyřešila?
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Zuzka 14. 01. 2015 23:37)

5. 6. 2015 20:21 | Jarda

Pojišťovnu Triglav mám od roku 2008 tedy 7 rok, a nikdy bych neměnil. To co tu píšete nepatří to na českou to bych souhlasil.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

-5
Líbí
Nelíbí

2. 3. 2015 11:59 | Aneta

Máme u této pojišťovny pojištěné firemní auto. Došla nám faktura za neuhrazené předchozí povinné ručení. Jako firma všechny doklady archivujeme a zakládáme. Bez upomínky, bez vyúčtování.Kolega se tam zastavoval osobně, aby mu dali podklady k tomu, co dlužíme a hlavně za co! Paní ho odbyla, že si zatelefonují, ale kolega trval na tom, že když už vážil cestu do Brna, že chce s paní mluvit osobně. Ta ho odbyla, e vše zjistí a pošle mu to e-mailem. Uběhlo 14 dní a nic. Kolega opět volal, psal, dokonce auto pojistil jinde, protože nám bezdůvodně také zrušili pojištění... Nedoporučuji tuhle pojišťovnu. Stále jsme problém nedořešili, ale raději jsme přešli k ČPP. Snad zde bude jednání na lepší úrovni !!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

14. 1. 2015 23:37 | Zuzka

Pojišťovnu Triglav nemohu doporučit, zkusili mi po dvou letech říci, že vozidlo pojištěné nemám a to v době, kdy se mi podařilo odřít jiné vozidlo. Asi tam mají strašný bordel, ale chtěli vidět originál smlouvu a útržky od platby, platby převodem z banky je vůbec nezajímali. Vážně strašný, škodu ještě nezaplatili.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+3
Líbí
Nelíbí

Zobrazit všech 46 komentářů

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  9 654 875 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Výpočet mzdy 2019

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Poradna

Tým odborných poradců je tu pro vás.

Poslední dotaz: Umrtí majitele
Poradna > Pojištění a penzijní připojištěníPovinné ručení

Otázka: Dobrý den,prosím o radu.Otec mě zemřel 14,3 2013 zbylo poněm auto fort fiesta.Majetkové vypořádání ještě neproběhlo.Pojištění končí 8 měsíc 2013.Prosím jak mám postupovat? více

Cestovní pojištění

Úrazové pojištění a pojištění v nemoci

Životní pojištění

Havarijní pojištění

Pojištění nemovitosti a domácnosti

Penzijní připojištění

Pojištění odpovědnosti

Povinné ručení

Další čtení na flowee.cz

Umělá inteligence dokáže pomoct při identifikaci pedofilů

Umělá inteligence dokáže pomoct při identifikaci pedofilů

V Nizozemsku šlo o známý případ. Policie ale neměla dlouho nic kromě samotných obrázků....více

Test firmy na rozvážení jídla: Kolo je ve městě fakt rychlejší než auto

Test firmy na rozvážení jídla: Kolo je ve městě fakt rychlejší než auto

Zatímco třeba v Praze radní vymýšlejí, kam by cyklisté v žádném případě neměli jezdit,...více

Rozhovor: S pralesy zmizí i ayahuasca, indiánská liána duše

Rozhovor: S pralesy zmizí i ayahuasca, indiánská liána duše

O tajemné ayahuasce se hlavně v posledních letech napsalo dost . Přestože v Čechách není...více

Zdroj: Logo Flowee

Interaktivní grafiky

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Unikátní mapa, na které můžete sledovat vývoj nezaměstnanosti a průměrných platů v jednotlivých českých krajích od roku 2006.

Spočítejte si osobní inflaci

Spočítejte si osobní inflaci

Inflace se měří indexem cen průměrného koše výrobků a služeb. Jenže každý kupuje něco jiného, proto na každého inflace působí jinak.

Rok v krizi aneb podívejte se, jak svět prošel recesí

Rok v krizi aneb podívejte se, jak svět prošel recesí

Černé září 2008 uvrhlo svět do jedné z nejhorších finančních krizí. Podívejte se na průběh finanční krize v kontextu vývoje na burzách a měnových trzích.

Jak je chráněná nová pětisetkoruna

Jak je chráněná nová pětisetkoruna

Od 1. dubna 2009 je v oběhu lépe chráněná pětisetkoruna. Přibyly tři nové ochranné prvky. Podívejte se, jak poznat pravou bankovku od falešné.

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů
Partners Financial Services
 
 

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK