Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 87 komentářů)

4. 3. 2002 19:07

Vážený pane, zřejmě- agente, při změně varianty se na rok zastavuje zvyšování ohod. čísla, takže je třeba ten rok minim. počkat. Nejsem sice odborník, ale je to skutečně taky má osobní zkušenost!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 12. 2001 16:02

Nevim jak je to s terminem vyplaty uspor, ale co termin schvaleni uveru? Slibovali nam za 3 tydny a my uz cekame temer 3 mesice diky spatne informovanosti poradkyne (nebo to byl umysl?). Bezte se vycpat.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 11. 2001 20:58 | Valíček

Vážený pane(paní), vzhledem k tomu, jak uvádíte již spoříte 5 let a máte sml. uzavřenu podle "starých" VOP, není pravdou, že by jste musel čekat na úrokové zvýhodnění 7 let. Stačí, když Vaše OHČ dosáhne 600 bodů (bez problémů při pravidelném 5ti letém spoření) a splníte tak podmínky pro přidělení úvěru. Pokud tak nemáte, změňte Vaši tarifní variantu na OS (změna je bezplatná, Vaše OHČ se zvýší cca o 25 %). Na úrokový bonus 1,2 % čekají klienti 7 let až při uzavření sml. dle nových obchodních podmínek. K tomu lze dodat: "aspoň něco". Když se podíváte ke konkurenci, téměř nikde se již s úrokovým bonusem nesetkáte. Zůstávám s pozdravem.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 10. 2001 19:11

Katastrofa, na vyšší úrok čekat 7. let, že mi to neřekli předem, ale až po 5. letech spoření tedy 6. splátkách!!!!!!!!!!!
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 10. 2001 20:04 | Werewolf

Wústenrot má super programy,a zachoval bonusy...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 10. 2001 19:59 | Werewolf

Maximálně spokojen.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 9. 2001 13:45

Hmm, ještě že alespoň ty to všechno chápeš- krytyku..............
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 9. 2001 22:03 | Werewolf

Koukám,že spousta lidí nemá na práci nic jiného než krytyzovat!Zkuste přemýšlet....Jsou dána přesná pravidla a podle nich všechno funguje.Nic není tajné.Vaše nechutenství vychází jen z nepochopení věcí....S pozdravem...
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 9. 2001 21:13

Po 5. letech jsem poslechl poradce Wustenrotu a zvýšil cíl. částku s tím, že budu pokračovat ve spoření, ale když budu chtít, mohu peníze do 3. měs. vybrat se strátou 1000Kč na knížku, ovšem za půl roku jsem peníze potřeboval, a ouha ztráta 10.000Kč na jedno spoř.!! Ano, je to moje chyba, měl jsem si to pořádně zjistit, tak jsem zjistil, že poradce shrábl provize- měl jsem to s manželkou a synem 3x 18.000 a já utřel nos. po 5. letech a 3x6. splátkách pěkné probuzení-30tis! PROTO WUSTENROT UZ NIKDY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 9. 2001 21:05

Řekl bych, že vašeho poradce víc zaujala velice zajímavá provize WS
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 9. 2001 11:32 | TGP

Jejich telefonní centrála není právě z nejlepších...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 8. 2001 16:14 | Kateřina C.

Překvapuje mě, kolik je tu negativních názorů. Já mám u nich spoření už v druhém cyklu a rozhodně si nemůžu stěžovat. Možná jsem měla jenom štěstí, ale každopádně jsem spokojená.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 7. 2001 11:51

Normální, stejně vám nic neřeknou. Anebo odpoví tak, že budete na ARO.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 6. 2001 10:49 | TGP

Už dva dny volám na infolinku a nikdo to nebere!!!
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 6. 2001 17:25

Mám schopného finančního poradce, kterému důvěřuji. Při výběru stavební spořitelny (již podruhé) jsem se spolehla na něj. Zatím nemám důvod si stěžovat, jelikož jeho dosavadní rady ve finanční oblasti neměly chybu.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 5. 2001 14:23

Když jsem si zvýšila úložku, pracovnice spořitelny mne "přemluvily", abych si zvýšila cílovou částku, což jsem učinila.Vzápětí jsem dostala oznámení, že mi spořitelna strhla peníze(asi 400,- nebo 800,- Kč).Když mi to udělali poprvé, moc jsem tomu nevěnovala pozornost a později jsem na to zapomněla. Asi po dvou letech jsem znovu si uložila větší částku, opět mne pracovnice spořitelny přemluvila, abych si zvýšila cílovou částku.Opět jsem ji poslechla a znovu mi strhli peníze. To už jsem brečela vzteky. Proto nemám ráda Wustenrot.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 2. 2001 11:01

Jejich www hrůza.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 2. 2001 11:00

KATASTROFA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 2. 2001 10:55

WUSTENROT- nikdy více!! VARUJI. Nevím jak začít, ale mám také velice špatné zkušenosti jak s poradcem tak s info-linou. Také jsem byl po pěti letech, tedy šesti splátkách(začal jsem v prosinci) vždy maximum tj. s manželkou 2x18.tis.Kč upozorněn dopisem i poradcem, že se musím rozhodnout jestli chci vyplatit peníze nebo pokračovat, jelikož jsem peníze nutně nepotřeboval přistoupil jsem na návrh poradce a prodloužil smlouvu i zvýšil cílovou částku. Byl jsem ujištěn, že v případě, že bych peníze potřeboval, přijdu jen o cca 1000Kč nějak. popl. na smlouvu. V lednu se má fin. situace změnila a jaké bylo moje překvapení když jsem se konečně na info-linku dovolal a slečna mi oznámila, že nesplňuji jakési číslo a tím pádem jejich podmíky a přijdu podle mých laických výpočtů min. o 10.tis.Kč na smlouvu(místo úroku 4,5% jen 3%!!), kolik to je přesně mi slečna nemohla sdělit, protože je to prý tajné. Prostě je to moje chyba špatně jsem si přečetl podmínky, věřil poradci a o info lince už jsem psal.Takže platím daň za to, že jsem někam vložil 2x108.tis +5x stát. podpory 4,5.tis. NEUVĚŘITELNÉ To je tedy ten kapitalismus, věřím, že v domovské zemi by si toto Wustenrot nedovolil ani ve snu!!!!!!!!!!!!
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 10. 2000 17:57 | Tomas_Prouza

Dobře víte, že 99,9% lidí to nikdy nečte. A tak si můžou "poradci" dovolit říkat, co je napadne a prezentovat věci úplně jinak, než jaká je realita. Pěkně děkuji.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Ondřej Tomek

podnikatel a investor, zakladatel NetCentrum

Mirek Topolánek

expremiér a podnikatel

Ondřej Tomek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Mirek Topolánek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services