Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 18 komentářů)

13. 5. 2021 8:03 | Bohuslavova Magdalena

Prosím po operaci páteře ,za jak dlouho nám nárok na zvýšené sedátko na WC s poklopem,děkuji za odpoved
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 8. 2018 12:25 | Ing. Jaroslav Kenský

Kam lze nahlásit banku a číslo účtu na který v případě dosažení a překročení limitu příplatků za léky důchodců VZP vrací přeplatky ? Je na tato sdělení pro VZP nějaký formulář a kde je ke stažení? Děkuji za info na email: kensky.jaro@seznam.cz
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 10. 2017 18:03 | marcela

chtěla bych se zeptat plati karta vzp. v Rakousku.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 9. 2016 10:40 | Božena Fialová

Dobry den. Chtela bych se pozeptat zda bych mela narok na upravu posevni steny. Jiz 2 roky me trapi tezka inkontinence. Pred 2 roky jsem byla na operaci, kde me davali pasku. Ta ale nezadrzi unik moci. Jsem u Vas jiz dlouhodobe pojistena. Jiz me to trapi. Beru Melapramin 1-0-1 a Betmigu 50 mg 0-0-1. Myslim si, ze jsou to velmi nakladne leky, jestli by nebyla lepsi operace. Je me 69 let. Dekuji za zpravu.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 2. 2016 10:20 | Vítězslav Zvařič

Byl jsem s oboustraným zápalem plic přijat na internu a léčen. Po 4 dnech propuštěn do ambulantní péče. Mám jako pojištěnec nárok na "druhý názor " lékaře, který mne léčí už 9 let na CHOPN ? Mám jako pojištěnec právo vybrat si nemocnici v okruhu 20 km, ve které chci být léčen ??? děkuje zvařič
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 3. 2015 6:10 | ivana

dobry den,mam prosbu hradi pojistovna poplatky za babicku,ktera byla v nemocnici s nim synem.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 8. 2012 20:38 | agata

dobry den hradi vzp pliskyřicovou korunku.
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 5. 2012 20:48 | Kateřina

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli je nějaky poplatek na vakcínu Prevenar 13 a kolik,a jaký je rozdíl mezi Prevenarem a Synflorixem.
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 2. 2012 16:28 | Dáša

Dobrý den, pro pacienty s inkontinencí platí pojišťovna část. Dostanece recept na tři měsíce, vyjde to, že poj. zaplatí asi třetinu - na jeden měsíc.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 1. 2012 17:27 | Pavlína Hnátková

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda jsou pro pacienty s inkontinencí hrazeny TENA Men Level 3.Děkuji.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 12. 2011 14:26 | Deduch Jan

Dobrý den jsem důchodce chci se zeptat jaké výhody a nebo balíčky jsou pro nás děkuji.
+30
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 7. 2011 16:33 | Stanislava Kopackova

Dobry den.Prosim moc o radu jake cestovni pripojisteni do Chorvatska.Zena 45,muz 48 let.Aktivity v HR:koupani a prochazky.Ubytovani v apartmanu.Cesta autobusem.Moc dekuji
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 5. 2011 11:05 | Ducháčková Jarmila

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda přispíváte dětem na nepovinné očkování. Děkuji Ducháčková
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 2. 2011 21:13 | PETRA PAVLICOVA

DOBRÝ DEN chtěla bych se informovat,jake mam u vas vyhody a moje děti.DĚKUJI
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 8. 2010 12:07 | Dana Jindřichová

Dobrý den,chtěla bych se informovat,na jaké mám u Vás nějaké výhody,balíčky,příp.nárok na nějaké procedury,co by dlouholetý pojištěnec.děkuji
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 8. 2010 12:07 | Dana Jindřichová

Dobrý den,chtěla bych se informovat,na jaké mám u Vás nějaké výhody,balíčky,příp.nárok na nějaké procedury,co by dlouholetý pojištěnec.děkuji
+22
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 9. 2003 14:35 | Iciriun

Lidé jsou zmanipulovaní. Já jsem se na radu kamráda odhlásil od VZP a teď toho lituji. Je to stejné jako s Telecomem...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 9. 2003 13:59 | Barry

Opravdu nerozumím tomu, jak to, že VZP ještě nezkrachovala nebo ji nezrušili...
+28
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jakub Havrlant

podnikatel a investor

Marek Dospiva

podnikatel, Penta

Jakub Havrlant
ÚSPĚŠNOST
50,00 %

z 2 duelů
×
Marek Dospiva
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services