Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 63 komentářů)

11. 1. 2015 23:44 | Dejv

Přišel jsem o práci, neměl z čeho PO MNOHA BEZPROBLÉMOVÝCH LETECH) platit pojistné, následoval bez předchozího varování dopis advokátní kanceláře s požadavkem bezodkladné úhrady 5000 Kč před uspáním smlouvy. Jinak nekomunikují, jen takto. K NIM UŽ NIKDY!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 3. 2014 23:11 | Venca

To je asi nějaký fin. poradce, který je retard
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 3. 2014 8:15 | Amcico koupilo Metlife

Dobrý den ale Amcico koupilo Metlife :D
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 2. 2014 11:39 | Golik Jiří

No, plivnul jste do prázdna i vy, milý anonyme, váš příspěvek má také informační hodnotu stejnou jako vyjádření čaroděje Gargamela " Nemam rád Šmouly " ... Samozřejmě máte si právo stěžovat na nějakou konkrétní věc.
ALE
Nejsme v Kocourkově, takže pozor, pokud někoho veřejně jako anonym osočujete... přeji hezký den.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 2. 2014 2:39 | Poškozený klient

Pojišťovna Victorie-Ergo, se dopouští klamání klientů, a její podvodné jednání naplňuje podstatu trestného činu.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 9. 2013 19:36 | Golik JIří

No, plivnul jste do prázdna, milý anonyme, váš příspěvek má informační hodnotu stejnou jako vyjádření čaroděje Gargamela " Nemam rád Šmouly " ...
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 5. 2013 18:43

Velkým výsměchem pro pojištěnce ZP MVCR je nabídka připojištění od této ERGO pojišťovny. Když jsem to četl ptal jsem se sám sebe jestli to myslí vážně, nebo si dělají z lidí srandu. Něco tak nevýhodného jsem ještě neviděl ! Zde opravdu platí, že je výhodnější ty peníze raději odkládat do prasátka!
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 10. 2012 8:36 | Kuba Jarecký

To můžete mít klidně pravdu, Mili, ale paní nesháněla zprostředkovatele, jen poněkud podivně poslala dotaz na webové stránky Partners, místo zprostředkovateli nebo přímo pojišťovně...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 10. 2012 13:45 | Mili

Dobrý den paní Samko myslím že váš zprostředkovatel už to raději vzdal a šel dělat rukama :-D
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 7. 2012 14:47 | Vít Suchý

dobrý den, vážená paní Samková, nechcete se se svým dotazem obrátit přímo tam, kde vám pomohou, tedy buď přímo na pojišťovnu, nebo na příslušného zprostředkovatele, který s vámi pojistku uzavíral ?
+11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 3. 2012 10:38 | Jana Samková

Vážení jsem u Vás pojištěná a chodí mě od vás složenky dala jsem si trvalí příkaz z mého účtu tak Vás prosím o zrušení zasílání složenek s pozdravem a děkuji Jana Samková
-4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 5. 2011 17:33 | verca

Dobrý den dá se pojištění od Viktoria Volksbanken zrušit na počkání?Moc děkuji a čekám na brzkou odpověd :o(
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 2. 2011 11:35 | kožíšek

nemá cenu se tahat o detaily, dneska je Amcico, tam kde je a Victoria jako součást ERGO holdingu také. To, že ERGO holding je 100% majetkem světové zajišťovny Munich Re je, myslím pro srovnání jistoty pro klienty podstatné. A rok 2008 mi asi dal za pravdu.
Při posuzování toho, jak se fin.instituce na trhu obecně chová, je potřeba se dívat do zahraničí, protože český trh nemá zatím žádnou delší tradici. A třebas v Německu je běžné, používat ukazatele "Prozesquote".
Tento ukazatel je objektivním vyjádřením toho, jak kvalitní produkty k dispozici kdo má. Ukazuje, kolikrát se klienti s danou pojišťovnou soudí, ze 100.000 pojistných událostí. A umístění pojišťoven z holdingu ERGO - Hamburg-Mannheimer a Victorie (nyní již také jen ERGO)jsou jasně vidět.
-14
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 3. 2007 23:50

tak tenhle blábol musel napsat někdo kdo má dobře vymytej mozek !!!
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 4. 2006 8:36

Pozor na tuto pojistovnu!!!Nedavno probehla jeji akce "TOP-STAR / Pojisteni s Barosem" na ktere devcata sepisovala navrhy smluv.Nejen,ze tato devcata doted nedostala zaplaceno,ale na zaklade navrhu smluv chodi ted obcanum dopisy,ve kterych je narokovano pojistne.Tyto metody zdaji se byti necestne.I me prisel jeden takovy dopis,a to jsem zadny navrh ani nesepsal.Poslal jsem na ustredi teto pojistovny e-mail,ve kterem jsem se ptal jak je to mozne a misto odpovedi mi prisel domu druhy dopis,ze jim nic nedluzim a pojistne zaniklo.Jake pojistne?
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 11. 2004 10:18 | nejlepší

Hlavně, pokud si koupíte pojistku přes jejich makléřskou firmu HM, to je opravdu to nejlepší - jménem letadla Vám děkujeme dopředu!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 11. 2004 10:04 | Tomáš

Victoria je nejlepší, a všichni amíci atˇ jdou do ř... s nimi.
-5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 11. 2004 21:52 | Diana (klientka AMCICA)

Vím, že jsme skoro o dva roky dál, než je první příspěvek, ale možná je to dobře, protože čas ukázal, jak se situace vyvíjí. Zaímco AMCICO má na stránkách www.standardandpoors.com neustále rating AAA, ERGO je momentálně na A- a německá volksbanken na tom není o moc líp. O čempak to asi svědčí ?? A přitom rating samotné Victorie pro jistotu nenajdete nikde. Kromě toho se zástupci Victorie chovají dost neprofesionálně, když konkrétně AMCICO neustále napadají, tvrdí, že si svůj rating vymysleli, a že ERGO AMCICO koupilo, takže vlastně první americko-česká teď patří Victorii .... před týdnem mi to jeden lil do hlavy. Svého poradce jsem nikdy neslyšela pomlouvat konkurenci. A ještě k tomu nepravdivě.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 8. 2004 19:50 | Milan

Prave ze tu kvalitu, kolego. A kdybyste vedel, jake povinnosti plynou spolecnosti s ratingem AAA s rozdelovanim jeho zisku, tak byste nemohl takto obvinovat AMCICO z toho, ze si hrabe pro sebe. Az se dozvite, kolik zisku rozdeluje, tak Vam doporucuji, abyste si sednul nejprve na zidli, mohlo by to totiz s Vami svihnout. Zdravim
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 2. 2004 13:06

Zdravím Vás, Evo, napadlo Vás taky někdy, že mimo jiné se do hodnocení ratingu hodnotí zisk? Z toho plyne, že když někdo hrabe a skoro nic z toho nedá zpět, má asi stabilní pozici a tím i vysoký rating. K tomu Vašemu autu...zaprvé bych nesrovnával auta a pojistky. Zadruhé když si dneska koupíte Mercedes, taky už to dneska není to, co dříve (prostě je do 10ti let hin), a není to zrovna levné auto... Proč? Podle mého názoru zaplatíte nejmíň 1/4 jen za značku! Vy si radši zaplatíte tu značku nebo kvalitu? S pozdravem J.Š., klient Victorie
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Leoš Novotný

podnikatel, Leo Express

Ivo Rittig

lobbista a podnikatel

Leoš Novotný
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Ivo Rittig
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services