Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 38 komentářů)

1. 8. 2019 8:31 | petra

Dobrý den, máme u ČS schválenou hypotéku, ale zamítli nám žádost o tzv. pojištění hypotéky - bez udání důvodu. Toto pojištění vycházelo cca na 400,- místo toho nám nutí flexi, prý abychom měli aspon "něco", kdyby "Něco"...cca před 5 lety jsem měla inv.živ.pojištění od allianz, ze kterého mne vysvobodil až arbitr..prosím poradte, třeba na mail repin118@centrum.cz, ať neuděláme další chybu...asi bych se oběsila..
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 5. 2019 5:43 | Anna

Mam flexi od ceske sporitelny, rozhodne nedoporucuji!!!!! Mam zivotni pojisteni, platim kazdy mesic poctive uz nekolik let, vse je dobry nez mate uraz, muj malej mel v 7.letech uraz,a oni mi ho vyhodili s spojistky, bez duvodu a vysvetlit mi to nikdo nechtel. A kdyz mate uraz tak je to jak u tataru, musite vse posilat stokrat, mam tet pojistenyho maliho na Cpp, a super, mel uraz a Cpp, do trich dnu melo vse vyresene, takze rozhodne doporucuji Cpp. Ale flexinu neeeeeee. Sou to vychcani, tet to prevzala Kooperativa tak snad to bude lepsi.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 4. 2019 17:34 | Honza

Dobrý den, tahle pojišťovna je ta nejhorší na trhu je strašně drahá a nevýhodna a vůbec neplní.. Všechno je snad ve výlukách a ti jejich pojištováci jsou vlezlé krysy.
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 4. 2019 17:32 | Karel

NEJVIC NA PICU POJISTENI NA TRHU... NA PENIZE CEKAM UZ PUL ROK... JSOU TO ZIDI A JEN VAS OKRADOU.... FLEXI POJISTENI A BANKERI TEHLE SPOLECNOSTI NEJAKE POJEBANE SPORITELNY JSOU NEJVETSI RAKOVINA !!!!!!!!...
+18
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 10. 2018 22:32 | Ivana

NEDOPORUČUJI,raději peníze utratit,než je dát těm podvodníkům.Uzavřela jsem u nich životní pojištění závažných onemocnění,po roce jsem onemocněla nádorem v prsu.Ihned jsem jim to ohlásila,zaslala veškerou lékařskou dokumentaci včetně jejich formuláře,po operaci jim ihned zaslala propouštěcí zprávu včetně chorobopisu...a nic.Když jsem zaslala dotaz likvidátorovi,nestačila jsem se divit,údajně mi poslali výzvu k doplnění dokumentace a pokud to nedoložím,lhůta se pozastavuje...paradox je v tom,že chtějí doklady, které jsem jim již doložila Zašla jsem na pobočku,paní se na doklady podívala,potvrdila,že jsou v pořádku, zavolala na pojišťovnu a... chtěli,aby jim doklady znovu zaslala... jsou to zmetci,oddalují a čekají asi až umřu... Nikdy více a nedoporučuji si u nich něco uzavírat.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 2. 2018 15:33 | Jiri

Pojistnou udalost jsem nastesti resit nemusel (za zlomenou ruku nic neni, pry mi nebrani v programovani). Zato jsem vsak musel resit nasledujici velmi neprijemnou situaci: Trvaly prikaz jsem mel nastaveny pouze na rok, pote penize prestaly chodit. Mezitim jsem se prestehoval, takze dopis z kontaktni adresy se vratil pojistovne jako nedoruceny. Dale nic neresili, zadny email, telefon. Po pul roce smlouva zanikla, opet jsem se o tom nedozvedel. Misto aby pojistovna vymahala "usly zisk" sama, predala zakazku vymahacske firme Globalcollect. Ty mi zaslali (opet na kontaktni adresu, ze ktere se jim zasilka vratila, ne na moje trvale bydliste ani do datove schranky) predzalobni upominku za kterou si nauctovali dalsich nekolik tisic.
Kdybych sam pres tri telefony (kvuli danove uznatelnosti) nezjistil ze penize od dubna minuleho roku neodchazely, byl bych za tyden zazalovan a konecne se tak dozvedel a o svem, uz patricne navysenem, dluhu.
Chapu, ze chyba je v prvni rade na me strane, mel jsem pamatovat na svou kontaktni adresu, nicmene toto neni jednani solidni spolecnosti.
Pojistovne Ceske Sporitelny to neublizi, ale definitivne ztratila zakaznika po zbytek jeho zivota.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 11. 2017 19:40 | klára

S flexi pojišťovnou jsem velice spokojená káždé plnění vždy uhradili do 14 dnů.Neměnila bych, má zde pojištěné i děti
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 9. 2017 15:59 | Honza

co se produktu týče řekněme za lepší 3 co se přístupu a komunikace ČS týče katastrofa katastrofa katastrofa. Madam která měla řešit mojí pojistnou událost na dotaz proč nemám po 3 týdnech o podání veškerých vyžádaných podkladů k plnění jakoukoliv informaci o průběhu řešení mi nechala drze vzkázat, že jsem jí papíry dodal den před tím než odjížděla na dovolenou a že ona si taky zaslouží dovolenou a někdy se na ní musí připravit. Po velice nepříjemné výměně názorů mi bylo dále vysvětleno že moje řešení pojistky předala na jakýsi centrální systém ze kterého mě osobně po dobu třech týdnů nepřišlo ani písmenko natož telefonát. Načež milostivá po mě začala štěkat že poslaná dokumentace má chybu v jednom papíře a to takovou že je na ní špatný formát data. Tak že papír originál jsem vzal za 24h a 300 km cesty protože jsem v té době byl zaměstnán v D jsem s opraveným dokumentem stál na u scaneru a posílal milé dámě naskenovaný dokument a v zápětí ofocený a opravený doporučeně poštou toto vlahé horké psaní poslal. Po dalších 4 dnech temna a ticha mi na e-mail dorazilo že tedy je plnění vyřízeno a že informace jdou poštou. Na můj dotaz u té samé dámy proč poštou mi bylo zděleno že teda se jedná o vysoké plnění tak že na účet to zkrátka nepůjde debilitu tohoto tipu nechápu ale dejme tomu další 3 dny dopis nikde. po třech dnech mi najednou přišlo na e-mail vyjádření že peníze si mohu vyzvednout o 4 dny později na kterékoliv pobočce ČS a první možný datum připadal komicky na sobotu. NA můj dotaz která pobočka má o víkendu otevřeno mi bylo velice ochotně a vtipně sděleno že jestli tedy na peníze tolik chvátám mám možnost o sobotě či neděly si peníze vyzvednout hned na dvou pobočkách v mém okolí a to v Praze a nebo v Brně odemě Praha 160km Brno 250km. pro informaci jsem z Klatovska. no cirkus bordel hnus zcela vážně jsem rozhodnut tuto pojistku ukonči a přejít někam jinam.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 1. 2017 11:06 | Katka

Nesolidní jednání České spořitelny Pojištění jsem uzavírala pro sebe a syna na pobočce, kde jsem smlouvu podepsala s tím, že výše pojistného bude orientačně cca 750 Kč. Na pobočce bohužel finanční částku nevidí a tak mi následně přišla smlouva z centrály na 890 Kč. Hned jsem se ozvala pojišťovací agentce, že s tímto návrhem nesouhlasím a ona mi nabídli vypracovat nový návrh v jiném programu. Bohužel jsem vyšší pojistné musela zaplatit. Při řešení byly velice neochotní a tuto záležitost se mnou nechtěli vůbec řešit. Dovolat se na jejich linku je na 10 minut než Vás vůbec spojí s bankéřem. Je to klamání spotřebitelů. Pojištění plánuji zrušit a pojistit se u někoho kdo Vás nebude klamat a tahat z Vás peníze. Jsem velmi zklamána tímto jednáním.
+14
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 11. 2015 17:13 | :)

Co sem pletete Generali pojišťovnu? Příště si přečtěte pojistné podmínky na co všechno a za jakých okolností se vám pojištění na zavazadla vztahuje neznalost neomlouv
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 11. 2015 15:29 | Millis

Rád,bych se podělil také se špatnou zkušeností s touto pojištovnou... Nejsou schopní doslova,přijmout váš návrh,stále něco chybí,dokumenty atd.....Ale opak je pravdou,všechny dokumenty dodány včas,jen na telefonu Vám pokaždé,řeknou úplně něco jiného....myslím si,že pokud pojištovna nechce,tak to natáhnou až na 3 měsíce a pak máte smůlu lhůta uběhla,tak si polib...... Obchodní zástupci,také nestojí za nic,jen čekají až jim dáte do kapsy,pak začnou teprve něco dělat ubohost!!!! To jsou mé reálné zkušenosti z JČ!!!! Nikdy už k této pojištovně!!! Raději volte Českou nebo Allianz!!!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 8. 2015 10:58 | Dvořák

Chtěl bych na Flexi pojištění upozornit spíše z druhé strany, nekvalifikovaní poradci z řad ČS, návrh změny smlouvy, kde nevidíte cenu. Sepsal jsem o tom článek, viz: http://zajimavosti.net-d.cz/flexi-pojisteni-flexibilni-spise-deb-ni/. Zajímal by mne i názor ostatních. Díky.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 7. 2015 21:26 | RADEK

Generali Pojišťovna a.s. jsou největší č****i!! Od nich si nikdy nic pojišťovat již nehodlám a budu všude o nich mluvit jen v tom nejhorším!! Proč? Jedete na poznávací zájezd do Itálie a k takovému zájezdu si pořídíte standardní cestovní pojištění, které obsahuje pojištění proti krádeži zavazadel. Nikdy jsem si nemyslel, že se mi něco může stát, nebo dokonce okrást. Bohužel ke vší smůle nám při prohlídce krásného Říma vykradli autobus - vypáčení předních dveří u řidiče. Odcizili nám dvě příruční zavazadla, ve kterých jsme měli krom oblečení, brýlí, elektroniky apod. i osobní věci. Dnes přišel dopis s vyrozuměním o likvidaci škodné události s výsledkem, že se v našem případě nejedná o pojistnou událost! Takže když Vás okradou, vykradou uzamčený (uzavřený) autobus, dle jejich vyjádření se nejedná o škodnou událost! To je k nepochopení! Jsou to k****i na n-tou a nedoporučuji Vám, abyste si u nich někdy něco pojistili. Jsou to zloději, podvodníci a banda č***ků, kteří si nevidí na svoje přirození přes svoje tlustá těla, která se vyvíjí důsledkem sezení na kancelářských židlí a z toho jejich nic nedělání.
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 3. 2014 22:05 | Jája

Byla jsem s Flexi spokojená a nikdy jsem jinou pojistku nechtěla až do dnešního dne. Léta už řádně platím rodinnou pojistku a dnes mi tato pojišťovna poslala dopis, že mi vypovídají pojistku pro 13-ti letého syna. Důvod bohužel pojišťovna neuvedla! Vyjmout dítě z rodinné pojistky bez udání důvodu je nechutné a smutné jednání této pojišťovny :-(.
+13
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 12. 2007 14:15 | Michal Kovář

Dle Vašeho příspěvku jsem vytušil několik zásadních pochybení ze strany zprostředkovatele (pí. Išová) ale také z Vaší strany jako klienta. Prvně bych Vám také rád vysvětlil že Flexi není produkt ČS ale Pojišťovny ČS což je dcera Erste a tudíž sestra ČS. Ovšem k Vašemu případu. Vzhledem k Vašemu důchodovému věku a předpokladu, že jste si v rámci Flexi uzavíral i rizikovou část, je vcelku logické, že byla pojistka poněkud drahá. Ovšem podívejte se po jakékoliv jiné pojistce a zjistíte, že ve Vašem věku jsou všechny pojistky poměrně drahé, a v některých institucích by Vás ani do pojištění nepřijali. V rámci produktových parametrů je Flexi jedna z mála pojistek, kde kapitálová hodnota roste okamžitě ihned od prvního vkladu. Při standartním nastavení pojištění je platba rizik 845,- Kč měsíčně. Tzn. pouze 155,- Kč jde na spoření. V případě, že jste kvůli vysoké ceně měl nastaveno jen pojištění smrti nebo dožití, tak jste po dvou letech měl k výplatě i po srážkách 16.500,- Kč. Vzhledem k tomu, že se Vám ukládalo jen 800,- Kč měsíčně, protože zbytek šel na riziko, přišel jste tedy svým neuváženým konáním o 2.700,- Kč + daň. Pokud byste vydržel do roku 2017, bylo by na Vašem účtu k výplatě cca. 120.000,-Kč, tedy zhruba stejná častka jakou jste za celý průběh pojištění zaplatil. Vzhledem k Vašemu věku a vzhledem k tomu, že jste byl pojištěn je to vcelku slušné. Ovšem nemyslím si, že právě pro Vás je vhodné uzavírat si KŽP se spořením. Flexi je velmi levný produkt, narozdíl od konkurenčních pojistek má minimum výluk, ale jako každá jiná pojistka je vhodná především pro klienty, kteří si ji sjednávají v mladším než předdůchocovém či důchodovém věku.
+67
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 10. 2006 16:11

Nechal jsem si udělat dodatečně, po 12 měsících, kapitalovou simulaci do roku 2017, kdy by nám mělo být 75 let a ani v té době, při měsíšních úložkách ve výši 1.000,-- Kč za každého a s připojištěním "na náhle úmrtí (havárie a j." s vyplatou Kč 10.000,-- (!!!), bychom na účtě měli méně, než kolik bychom za ta léta vložili. Nevím, jak to máte nastaveno vy (?), ale já mám takovouto zkušenost a skutečnost. A po dvou letech jsme Flexi pojistku rušili pro to, že v době do 24 měsíců po uzavření by to bylo mnohém více nevyhodnější!! Já nesdílím Váš optimismus. A kapitalovou simulaci nám Irena Išová nepředložila, ačkoliv jí to zákon ukládal. Prostě spolehli jsme se na "kamarádku!". Nicméně číhám na svoji příležitost ............. P. S. Takže to, že kapitálová složka se začne tvořit až po dvou letech je v našem případě pustý blud, na který jsme nebyli upozornění!
+31
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 10. 2006 12:54 | hanc

Myslím, že takovým to způsobem co jste napsal, byste dopadl i u jiných pojišťoven nabízejích KŽP. Obecně vzato první 2 roky klient platí a nic z toho nemá (pomineme-li případné čerpání z nějakého připojištění). Kapitálová složka se začíná tvořit až po této době. Při prodeji Vás měla poradkyně informovat o této zkutečnosti. Sám toto pojištění vlastním a jsem s ním prozatím spokojený.
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 10. 2006 12:45

Před tímto produktem varuji! Za 2 roky jsem na něm prodělal 10.000,-- Kč a moje žena totéž. "Rádoby finanční poradkyně Irena Išová z Kohoutovic s námi uzavřela tak nevýhodnou smlouvu, že jen zrušení smlouvy po 2 letech nás uchránilo od ještě většich ztrát. Irena Išová pracovala ve "službách " "MS QUANTO" z Hustopeč a na svou obhajobu uvedla, že sama neměla tušení, že produkt je tak zdrcujícně prodělečný! Zodpovědný přístup, že? Hlavně, že shrábla provizi. Mělo by to být trestné! Česká spořitelna v tomto produktu neměla nastaven žádný filtr, který by tak finančně nevýhodné smlouvě pro klienta, zabránil. Ano, molochu ČS se nemůže nic stát. A protože jsme důchodci ani se neumíme bránit.
-21
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 2/2

2

Následující

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Mojmír Čapka

podnikatel, Brisk

Milan Jančík

politik a podnikatel

Mojmír Čapka
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Milan Jančík
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services