Diskuze - MEUSD

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 77 komentářů)

5. 12. 2014 20:58 | Martin

Zdravim, myslite ze dolar pujde kolem vanoc na sve letosni maximum ? Ma predvanocni trh vliv na silu dolaru ? Diky za nazory M.V.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 7. 2014 8:37 | Dolar

Ke dni 16 července je za 20.28 to je dobrý postup
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 7. 2014 22:56

tak dneska zadna slava :D
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 7. 2014 19:59 | Dolar

Fed začal na začatku července pokoušet posílovat dolar tak doufám ,že se jim to podáří
-10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 7. 2014 15:00 | Dolar

Dolar bude do konce roku 2014 na 22 korun za dolar pokud se nic nepokazí
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 7. 2014 15:00 | Dolar

Dolar bude do konce roku 2014 na 22 korun za dolar pokud se nic nepokazí
-6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 7. 2014 23:40 | karel

ahoj v roce 2014 bude dolar za dvacet
-5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 10. 2012 19:12 | Daniso

Zdravím, nevíte, jestli bude dolar stoupat nebo spíš padat?
+91
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 12. 2008 9:12 | ............

No to si jen myslis.ze my za tebe budeme makat tak to teda ne makej sam
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 7. 2008 8:51 | PG

Dnes je za 15,50. Pamatuju doby, kdy byl za 40. Přitom od té doby Koruna prošla velkou inflací, ceny jsou 3-5x vyšší než tehdy. Znamená to, že buď nám pan Klaus úmyslně devalvoval Korunu na nesmyslnou hodnotu v 90.letech, nebo se Dolar propadá ještě rychleji, než naše měna. Jelikož poslední dobou klesá i Euro, tak si myslím, že není důvod spěchat s přechodem na Éčka jako Slováci. Bude lepší, když se hladiny srovnají napřed kursem co to dá, než aby se celý schodek vyrovnal inflací.
+20
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 3. 2007 13:52

mam jeste nejake 3000 USD, no, snad to s tema vizama vyjde a ja je zase utratim ve Statech... Jinak si myslim, ze jak USA vymeni prezidenta, tak to pujde trochu nahoru...
+13
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 11. 2006 17:04 | Kabelik

Ted je ten trend, ze koruna posiluje, jak vuci Euru, tak vuci Dolaru a to v mnohem vetsi mire. Podle me so to jeste tak pul roku rok nezmeni a Dolar klesne az pod 20 Kc ale niz uz to asi nepujde, protoze pak si Americani trochu uvedomi co se deje a udelaj naky zmeny. Navic u nas neporoste tak rychle ekonomika, protoze neni jasna vlada a treba statni rozpocet taky neni idealni. Kupovat Dolary uz ted urcite neni dobry napad a kdo je ma, at si je necha, protoze treba v Thajsku si za Dolar koupite porad to samy uz nekolik let. To jenom ta koruna tak posiluje...
+48
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 11. 2006 21:46

super jeste tak tri roky, vymenime si role a amici budou makat na me
+77
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 5. 2005 17:09

mám asi 30000 a nevím co s nima
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 4. 2005 10:19 | Petr

Když si dolar udrží tohle hezké tempo klesání, tak se tam do dvou let budu moct vydat na dovolenou.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 3. 2005 14:27

Já si stejně počkám, odborné znalosti nemám, ale můj selský rozum mě většinou nezklame a v dlouhodobém horizontu /přechod čs. koruny na euro, mi moje dolary budou ještě dobré.
+63
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 2. 2005 21:25 | nakupující

Vsemi deseti pro silnou Korunu
+36
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 2. 2005 15:16 | Dula

Bomba
+16
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 2. 2005 13:44 | Michal

Pre niekoho je to strasne ze dolar tak oslabuje ale ja som celkom rad lebo obchodovanie na devizovych trhoch je super a vdaka tomu som kopec zarobyl
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 12. 2004 15:05

Dolar je pro mne ted dobry moc dobry sem tam neco platim v dolarech i eurech. jen ted nevim jstli pockat do konce tydne ze by jeste o par haliru klesl nebo jit menit rovnou
+35
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet životního minima 2024

Počet členů rodiny

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Václav Klaus

politik

Libuše Šmuclerová

ředitelka Ringier Axel Springer

Václav Klaus
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Libuše Šmuclerová
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services